Tónování zadních světel Passat CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
rihakjakub
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 22.01.2016 00:09

Tónování zadních světel Passat CC

Příspěvek od rihakjakub »

Zdravím všechny,

řešil někdo už tónování zadních světel na Passatu CC? Je lepší sprej nebo fólie (já se přikláním k fólii)? Chtěl bych něco, jako to má R-line, tzn. aby byly světla zatmaveny komplet, kromě prostoru kolem směrovky. Asi to bude na Passatu CC díky tvaru světel složitější než u novějšího CC. Má někdo nějaké fotky takto upravených světel, případně kontakt na někoho, kdo to umí? :)

Ještě uvažuji dát zrcátka do černého lesku nebo chromu, jen nevím, jestli to řešit pomocí laku, krytky a nebo fólie a jestli se to k barvě iron gray na Passatu CC úplně hodí. :roll:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Tónování zadních světel Passat CC

Příspěvek od KJirka »

no já mám R-line, takže tohle neřeším, ale zrcátka jsem dal do černý. Ovšem na bílý borvě to přeci jen něco jinýho, než na šedý. Zase si ale ven třeba Oct. RS, ta se dělá v takový divný šedý a černý zrcátka z výroby na tom nevypadaj vůbec blbě.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Tónování zadních světel Passat CC

Příspěvek od Pisa »

Ty světla budou trochu problém, protože pokud necháš na směrovku místo a budeš tam mít fólii, nebude to vypadat hezky, pokud se na to podíváš trochu z výšky. Jak funguje sprej to nevím.
Každopádně já si nechal zatmavit komplet světla (na B6) folii, mám na to záruku 6 let a týpek byl v pohodě, prej kdyby se s tím cokoliv stalo ať přijedu, že to opraví bezeslov. (Praha)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Tónování zadních světel Passat CC

Příspěvek od KJirka »

ten sprej myslím funguje dobře, ale už to nesundáš. A nevím, co na to řeknou na technický. Abys pak nemusel ještě třeba honit jiný světla.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“