Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Danda001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 21.03.2014 14:20

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Danda001 »

Zdravím pánové,
netušil jsem že mojí žádostí o pomoc rozpoutám tak ostrou debatu, to jsem vážně nechtěl. Přesto bych uvítal pokud by mě Tornádo mohl na můj dotaz odpovědět konkrétněji. Zatím pouze zjišťuji možnosti a co by ta přestavba obnášela finančně a jak je složitá vlastní demontáž a montáž. S nárazníkem bych rád vyměnil i plastové prahy za ty R-line. Opět by se daly koupit starší za slušnou cenu. Vše by se ale muselo přelakovat. Zjišťoval jsem i cenu body-kitu orig.od VW, který se dá dokoupit jako příslušenství. Prahy stojí cca 450 euro a R-line lišta pod původní nárazník cca 350 euro. Za tu cenu lišty, která na autě sice nevypadá špatně ( viz. foto ), ale není to úplně ono, bych mohl koupit použitý orig. R-line celý nárazník a ještě by mě něco zbylo. Proto mě přijde výměna celého nárazníku lepší. :D
Přílohy
Passat CC přední r-line lip 3 .jpg
Passat CC přední r-line lip 4 .jpg

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od KJirka »

velmi, ale velmi přibližně říkám, že se pohybuješ v řádu desítek tisíc. Cokoliv z těch doplňků u VW je prostě raketa. A starší R-line prahy ? No nevím, kdo by je prodával a proč vlastně, nicméně, asi o tom víš víc.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Danda001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 21.03.2014 14:20

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Danda001 »

Starší prahy se dají pořídit z bouraček a stejně i nárazníky. Objevil jsem Polský internetový bazar, kde je nabídka R-lineových dílů poměrně rozsáhlá. Ceny se pohybují od 500 do cca 1500 zl. což při kurzu 6.70 Kč/1 zl. není až zase taková rána. Na fotkách vypadají díly zachovale. Chtělo by to ale někoho s dobrou polštinou, který by od prodejců zjistil více podrobností. No bohužel polsky neumím, tak bych zkusil napsat mojí nevalnou angličtinou a vidělo by se.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od KJirka »

představa, že totální havárii auta přežijou laminátový nebo plastový díly karoserie, mě pobavila. Takže možná se někde nějaký starší R-line díly vyskytovat budou, ale sázel bych na trochu jinej původ. Obzvláště, když jsou z Polska.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Danda001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 21.03.2014 14:20

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Danda001 »

No těch R-line nárazníků tam je v různém stavu opotřebení cca 15 - 20 ks. Některé mají i různá menší poškození, ale z přiložených foto se zdá, že ve většině případů to není nic vážného. Dá se tam sehnat i mnoho dalších dílů a to i na nový model CC. Zjevně CCéček v Polsku jezdí o mnoho více než v Čechách. Jen škoda, že Tornádo se zatím odmlčel. Pořád nevím co vše dalšího by se muselo s nárazníkem vyměnit.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od tornado1 »

pošli mi do SZ vin vozu a řeknu ti to
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Danda001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 21.03.2014 14:20

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Danda001 »

Zdravím Tornádo a děkuji za vstřícnost.....vin jsem ti poslal do SZ. Tak až budeš mít chvilku a chuť na to mrknout, budu ti moc vděčný.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od tornado1 »

co jsem se díval tak jsou jiné plastové podběhy...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Danda001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 21.03.2014 14:20

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Danda001 »

Takže jen podběhy? Vše ostatní je stejné? I mlhovky a mřížky jsou stejné?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od tornado1 »

ano stejné.. ještě tam musíš mít zespoda "držák pro spojler" ten tam ted nemáš...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Danda001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 21.03.2014 14:20

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Danda001 »

A to je nějakej plastovej díl nebo nějaká výztuha? Daly by se zjistit čísla tech dílů, které bych musel dokoupit? Taky se chci zeptat, zda bys uměl výměnu nárazníku a souvisejících dílů provést a zda máš na takovou montáž vhodné zázemí a potřebné nářadí? Samozřejmě že bych ti montáž zaplatil, pokud bys byl ochoten práci odborně provést. Ale žádnej spěch, musel bych stejně nejdříve postupně vše nakoupit a nechat přelakovat. Tak se jen ptám, zda by ta možnost padala v úvahu.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od tornado1 »

ano není problém - viz tady:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=222124&f=28" onclick="window.open(this.href);return false;

čísla dílů:

držák pro spojler - plastový díl - 3C8805915
podběh levý 3C8805977B
podběh pravý 3C8805978B

tyto díly se nelakují
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Danda001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 21.03.2014 14:20

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Danda001 »

Díky Tornádo,

pokusím se tedy postupně sehnat ty díly a R-line nárazník s R-line prahy a pak bych se ti ozval. Jelikož odjíždím koncem dubna na měsíc do zahraničí, vidím to tak nejdříve na červen. Nárazník a prahy bych dal nejdříve někde přelakovat ( nebudou totiž nové ale demontované ze staršího vozidla ) a pak bych mohl přijet k tobě na montáž. Co ty na to?

Ještě jednou díky.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od tornado1 »

To by slo
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Danda001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 21.03.2014 14:20

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Danda001 »

Tak prima, díky (:-)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“