Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od tornado1 »

no problem, vše si zajistím
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Archie »

:laugh: :laugh: :laugh:
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od KJirka »

co si zajistíš ? Jemu to zajisti ! :laugh: :laugh: :laugh: Si psal, že víš, kam co patří.
Já taky vím, že přední nárazník patří dopředu, ale tím to asi tak končí. Ovšem, netajím se s tím :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od tornado1 »

Ano zajistím bez problému jemu, tak to bylo myšleno... Nechápu co ti v neděli přeskočila v hlavě tím jak jsi to napsal!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od KJirka »

tak si to párkrát ještě pročti. Pointa je poměrně zjevná. Ale nic, dyť je to sranda :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Archie »

KJirko, tobě nic nepřeskočilo, neboj. :laugh: :laugh: :laugh: Jen Tornado si pořád nepřipouští, že ačkoliv nikdo (tedy myslím, že téměř nikdo) nepochybuje o jeho profesionalitě (která je asi bez diskuzí), tak tu většina lidí už má p*del z toho jeho "přijeď udělám" nebo "umím, dokážu". Nějak mu uniklo, že tohle forum je složeno hlavně z nadšenců a příznivců, nikoliv inzerce pro profi práci.
2Tornado1 (milhausek, zx6ninja) - sorry voe, ale někdo ti to napsat musí. Dle mýho pohledu, jsi určo machr, umíš to o čem si většina lidí včetně mne může nechat zdát, (ne, že bych na to neměl, ale mne něco zcela jiného a nemám na káry čas). Ale nikomu tu fakt moc neporadíš, jen si tu lovíš kšefty (tedy úplně správně a pravdivě lovíš i na jiných fórech - pod nicky milhausek, zx6ninja :laugh: "velký bratr vidí všechno" :laugh: - ale to je tvoje věc ).
Takže - za mne, buď poraď, nebo mlč. To jestli ti to co napíšeš ubere nebo přidá kšeft, to si zhodnoť sám.
PS - klidně si s tebou popovídám osobně, až pojedu kolem Humpolce. Jsem možná staromódní, což by vzhledem k mému věku již mohlo být i pravdou, ale nemám problém, si o čemkoliv ze svých názorů, s kýmkoliv z oka do oka popovídat. 8)

Howgh ..... řekl Vinetou :laugh: :laugh:
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od tornado1 »

nezajímáš mně a nemám potřebu s tebou mluvit.. kšefty nelovím protože se tímto NEZIVIM!!!! Jak někteří ví tak mám v noze 17 šroubů a občas někomu něco namontuju jenom proto že se doma nudím!!!! 3 měsíce jsem na žádné auto nešáhl a vůbec mi to nevadilo ani po finanční stránce!!!!

tak tady nekecej kraviny že tady lovím kšefty protože mně absolutně neznáš a nemám po třebu tady nějaké kšefty honit!!!!

hlavně si budu psát pouze to co já chci a tobě to může být naprosto ukradené!!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od KJirka »

no sorry, Tornádo, ale co si pamatuju, tak takhle ses už s pár lidma chytil a mělo to podobný pozadí a průběh. Mě to tedy připadá taky dost srandovní, když jakože tajemně zareaguješ na něčí požadavek nebo dotaz a pak se nic neděje. Proto jsem napsal, co jsem napsal. Bylo to sice myšleno víceméně z legrace, ale teď si mě svojí reakcí, pravda, malinko vytočil. Ale třeba se pletu, třebas mu už ten výpis z Etky poslal a v takovým případě se ti tady preventivně omlouvám :wink:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od tornado1 »

přečti si můj příspěvek z 23.12. a pak mudruj.. jestli jsem tě vytočil je mi opravdu srdečně jedno
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od KJirka »

tak to byla jen hláška z jednoho komickýho filmu, nicméně se trochu vydejchej, protože proklamace typu "nezajímáš mě", "je mi srdečně jedno" nejsou úplně adekvátní vzniklý situaci :wink:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Archie »

tornado1 píše:nezajímáš mně a nemám potřebu s tebou mluvit.. kšefty nelovím protože se tímto NEZIVIM!!!! Jak někteří ví tak mám v noze 17 šroubů a občas někomu něco namontuju jenom proto že se doma nudím!!!! 3 měsíce jsem na žádné auto nešáhl a vůbec mi to nevadilo ani po finanční stránce!!!!

tak tady nekecej kraviny že tady lovím kšefty protože mně absolutně neznáš a nemám po třebu tady nějaké kšefty honit!!!!

hlavně si budu psát pouze to co já chci a tobě to může být naprosto ukradené!!!!
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: tvl, ty máš ty šrouby v hlavě - ty jsi fakt asi sjetej...
Ano, osobně Tě neznám. Ale z toho co jsem od tebe a o tobě kde zjistil - jsi šikovnej člověk, živíš se jako dispečer a z autodiagnostiky a úprav VW, resp. koncernovejch aut máš dost pravděpodobně dobrej business. OK - tvoje válka, nezávidím a nekritizuju.
Vadí mi to, že jsi arogantní, sebestředný člověk, který bohužel svým vyjadřováním a tím co píše, dává najevo pouze to, že ho zajímá, kdo a kdy k němu přijede odevzdat svoje peníze.
Ano je to každého volba, zda-li využije nebo nevyužije tvých služeb ( o jejich kvalitě nepochybuji, opravdu si myslím, že víš co děláš a věci rozumíš), ale tvé vystupování zde i na jiných fórech je tzv. chování řeznického psa.
Stejně tak máš pravdu v tom, že mě osobně jsi víceméně ukradenej. Ale pokud tu budeš tvým způsobem ("přijeď do Humpolce") radit - budu se do tebe sr*t!
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od tornado1 »

já jako dispečer??? tak to jsem dělal 6 let v anglii a tam už 5 let nepracuji, máš bohužel mylné informace... a pokud nevíš tak dokonce sponzoruji chod tohoto fora protože mně vw zajímá jako koníček a jsem rád že toto forum existuje... ale určitě ne proto že tady píšou takoví jako jsi ty...

šrouby mám po těžkém pádu ze střechy a 3 měsíce jsem chodil pouze o berlích, tak mi řekni jak jsem z toho mohl mít business ty idiote????

každý si může psát co chce a nevím proč tě zajímá co já zde napíšu, ty si taky piš co chceš a věř že mi je to ukradené
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od ricom »

hele pane ty už si ale fakt nevidíš trochu do úst.. mě osobně jsi před dvěma týdny nabízel nějakou prácičku, při tom jsi vyjmenoval na pondělí asi 3 kšefty, který musíš udělat..
Jako fakt jdi do pr**le už s tím, že tě to tady neživí.. Živí tě to a myslím, že velice slušně k tomu co děláš a jaké máš za to ceny..

Ještě jsi mi slušně dal sežrat, že jsem koupil něco ne od tebe ale od Dády Beneše a že jsem opětovně jel ke Kimikovi..
Jako slušně tady děláš z lidí blbce co se tohodle týče, to se na mě nezlob..

Nikdo by ti to neměl za zlé, ba naopak, kdyby jsi řekl dělám to na kšeft, živí mě to a celkem slušně..

a jednu radu ti dám. važ ty urážky jednou fakt můžeš u někoho narazit.. to ber v dobrém..

tornado1 píše: kšefty nelovím protože se tímto NEZIVIM!!!! Jak někteří ví tak mám v noze 17 šroubů a občas někomu něco namontuju jenom proto že se doma nudím!!!! 3 měsíce jsem na žádné auto nešáhl a vůbec mi to nevadilo ani po finanční stránce!!!!

tak tady nekecej kraviny že tady lovím kšefty protože mně absolutně neznáš a nemám po třebu tady nějaké kšefty honit!!!!

!!!!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od KJirka »

ježiš Tornádo, ser na to ! Co tě žere ? Ty máš třeba vážnej úraz nohy, chápu, no a já mám zase artrozu jak prase v obou nohách. Krom toho jsem spad v pátek ze štaflí, stará se mnou nespí, kousnul mě vlastní pes a přesto, to beru s humorem :D :D :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Passat CC - nesedí díly při předělání na R-Line paket

Příspěvek od Archie »

tornado1 píše:***cut*** ty idiote???? ***cut***
Hele, milhausek... jediný co vím na 100% je to, že tohle bys mi do očí neřekl :!: :wink:
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“