Deštník

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: Deštník

Příspěvek od prassat »

Hoši, jsme na VW fóru, tak je jasný, že Škodovka se nečape :-D

patrikrs: až budeš ve tmě měnit rezervu a přicvakneš si lampičku magnetkou na kastli nad kolo, tak budeš za ní rád, to mi věř. Lepší než rozvícenej mobil v podběhu :-D

(tím kazí méně jsi měl na mysli čerpadla v nádrži, vyvažováky nebo ručku na čudlík?)

Myslím že VW se Škodovkou jsou si dost podobný (a to včetně mnohých závad), takže není co závidět.
Sám jsem Passata provozoval 9 let a do tý doby moje nejlepší auto, tak jsem byl rozhodnutý opět pro Passat, na poslední chvíli jsme to změnili na S2 Combi TDi. Pak jsme scháněli ještě CC, ale nakonec zase S2 sedan V6.

Passat je samozřejmě skvělý auto! Tak ať vám dobře slouží a přeji hodně kilometrů bez závad a nehod v novém roce! :-)
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Deštník

Příspěvek od Archie »

MartyB5 píše:
KJirka píše:tak si ten nápis přelepte a už dejte s tím blbým deštníkem pokoj :D

Tady někdo nemá otvor pro deštník ve dveřích :roll:
:potlesk: :lol:

Taky mi tam zeje prázdná díra, tak proč ji tím parapletem neucpat :blush: (a to nenosím ani čepici, natož deštník )
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Deštník

Příspěvek od kimik »

....já než sem koupil to paraple, tak sem tam vozil teleskopák.... :mrgreen:

KiMiK.

Uživatelský avatar
hellmuth
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 08.03.2013 23:55
Bydliště: Praha 6

Re: Deštník

Příspěvek od hellmuth »

kimik píše:....já než sem koupil to paraple, tak sem tam vozil teleskopák.... :mrgreen:

KiMiK.

no konečně nápad :good: už jsem ho tam taky aplikoval,povaloval se mi po podlaze.Deštník jsem pokoupil v Globu celej černej za sotopade :pleasantry:
DP FD17
Mírnými poklepy docílíme požadovaného tvaru! A co nejde silou jde ještě větší silou.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Deštník

Příspěvek od ricom »

kimik píše:....já než sem koupil to paraple, tak sem tam vozil teleskopák.... :mrgreen:

KiMiK.
no pravda s tvou postavou bych tam vozil minimálně Škorpíka.. Hele Kimiku jestli ti mohu poradit, ty radši nic tam odsuď nevytahuj a rychle vždycky ujížděj :smoke: :smoke: :blush:
hellmuth píše: no konečně nápad :good: už jsem ho tam taky aplikoval,povaloval se mi po podlaze.Deštník jsem pokoupil v Globu celej černej za sotopade :pleasantry:
Jardo ty neaplikuj, ty máš benzína tobě to jede rychle :laugh: :laugh:

Uživatelský avatar
hellmuth
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 08.03.2013 23:55
Bydliště: Praha 6

Re: Deštník

Příspěvek od hellmuth »

ricom píše:
kimik píše:....já než sem koupil to paraple, tak sem tam vozil teleskopák.... :mrgreen:

KiMiK.
no pravda s tvou postavou bych tam vozil minimálně Škorpíka.. Hele Kimiku jestli ti mohu poradit, ty radši nic tam odsuď nevytahuj a rychle vždycky ujížděj :smoke: :smoke: :blush:
hellmuth píše: no konečně nápad :good: už jsem ho tam taky aplikoval,povaloval se mi po podlaze.Deštník jsem pokoupil v Globu celej černej za sotopade :pleasantry:
Jardo ty neaplikuj, ty máš benzína tobě to jede rychle :laugh: :laugh:

Ale prd .. . v implementoval jsem tel. obuch na drzé až vyzývavé řidiče...do té kapsy na deštník.Paraple jako takové mám v kufru

Nicméně až někdo pořídí orig vw paraple,poprosím o foto,cenu a pocity :pleasantry:
DP FD17
Mírnými poklepy docílíme požadovaného tvaru! A co nejde silou jde ještě větší silou.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Deštník

Příspěvek od Prochy01 »

Ale prd .. . v implementoval jsem tel. obuch na drzé až vyzývavé řidiče...do té kapsy na deštník.Paraple jako takové mám v kufru

Nicméně až někdo pořídí orig vw paraple,poprosím o foto,cenu a pocity :pleasantry:[/quote]

A az nekdo pořídíte origo teleskop, tak by zas fotky a pocity zajímaly me :-))))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Deštník

Příspěvek od kimik »

pocity z teleskopu výborný, ale není origo! Jedu si takhle z práce a na křižovatce typu "kříž" mi cca v 80km/h nedala přednost modrá Filcka, která jela navíc zleva a měla tam STOPku. Krizovka jak prase, nebylo to kam poslat - auto proti (taky na hlavní) a auto vpravo na vedlejší. Toto byl první den, co jsem měl nahozený komplet všechny nový tlumiče, silentbloky, a 17-ky gumy 235/45. Myslel sem si, že na takovejch salámech se to nedá na suchu urvat. Dá! Smykem sem prolít křižovatkou vyhýbajícím se manévrem typu "S" dokonce to auto co stálo vpravo na vedlejší byl Ford - protože z auta sem tak blízko a tak velkej znak nikdy neviděl a čekal jsem jenom ránu mojí pr**le o něj - a ono nic. Ustál sem to cca 50m za křižovatkou. Pustil sem výstražný čapnul teleskop a ouha nemohl jsem vystoupit - nohy normálně nefungovaly, ale vůbec. Srdce sem myslel že mi prdne zrychleným tepem. Než nohy začaly fungovat Felina udělala frrrr směrem do Kladna. Masakr byl, že ten z toho Fordu byl z toho taky mimo, protože tam stále stál, zatím co já to na hrabačku otočil a vydal se za tou Filckou.....a stále tam stál a stál (tak doufám že ho z toho nekleplo, páč sem se opravdu při tom vyhýbání řítil na něj). Paradoxně jsem Felinu dojel na Kladně (pán se snažil ujet všemožnýma uličkama) až jsme zastavili u Kladenskýho hřbitova. Vylezla jeho paní a on, já mu zablokoval auto svým, vylezu, paní vidí a slyší vytahující se teleskop - stoupla si mezi mě a toho chlápka a začala ho bránit a omlouvat se. Pán musel mít podle mě něco popito, protože mu ta Filcka začala sama sjíždět z kopce a byl celkově mimo - jeli na pohřeb. Mezi postrkováním sem vychlad vyřikali jsme si to.... paní mu totiž řekla že "tam nic nejede" - což ho neomlouvá. Tak sem jí vysvětlil, že kdybych je trefil na bok na její stranu v 80-ti mohla ten pohřeb mít společnej s tím nebožtíkem. Nikomu se nic nestalo, autům taky ne, a naštěstí sem jel sám. Jet s rodinou (dětma) je téměř 100%-ní že bych ho seřezal jak psa a pak to hrál na šok a zkratové jednání... Ono je opravdu lepší teleskop nepoužít, protože následky jsou potom většinou zlé, i pro toho kdo jej použije.
Od tohoto incidentu jsem do auta pořídil kameru - pro jistotu, je to fakt dobrá věc, hlavně při případném dokazování...

KiMiK.

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Re: Deštník

Příspěvek od MartyB5 »

no, já mám v autě starej policejní obuček :baseball: , nemá takový destruktivní účinek, ale lepší něco než nic a devítku radši mám schovanou pod volantem. 8)
Tu kameru stále zvažuji co koupit, aby to mělo vše, přední a zadní kameru otřesový čidla. :wink:

kasparek
Profík
Profík
Příspěvky: 1048
Registrován: 22.05.2013 23:40

Re: Deštník

Příspěvek od kasparek »

z deštníku se to posunulo na něco co mě zajímá.
O kameře jsem taky přemýšlel, ale vubec nevím jakou variantu vzít. co někdo chváli vypadá uplně šíleně takže to nepřipadá v úvahu. když už se mi něco líbí tak to zase němá nějaký "vychytávky". přední stačí? zas si říkám že aspoň něco než nic. co vozíš ty KIMIKu ?

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Re: Deštník

Příspěvek od MartyB5 »

Mě trochu zaujala tato kamera , neuděláme nové téma??? Ať se to neplete s deštníkem.
http://www.eva.cz/zbozi/67348/kamera-do ... m-dual-hd/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Deštník

Příspěvek od KJirka »

kimik píše:pocity z teleskopu výborný, ale není origo! Jedu si takhle z práce a na křižovatce typu "kříž" mi cca v 80km/h nedala přednost modrá Filcka, která jela navíc zleva a měla tam STOPku. Krizovka jak prase, nebylo to kam poslat - auto proti (taky na hlavní) a auto vpravo na vedlejší. Toto byl první den, co jsem měl nahozený komplet všechny nový tlumiče, silentbloky, a 17-ky gumy 235/45. Myslel sem si, že na takovejch salámech se to nedá na suchu urvat. Dá! Smykem sem prolít křižovatkou vyhýbajícím se manévrem typu "S" dokonce to auto co stálo vpravo na vedlejší byl Ford - protože z auta sem tak blízko a tak velkej znak nikdy neviděl a čekal jsem jenom ránu mojí pr**le o něj - a ono nic. Ustál sem to cca 50m za křižovatkou. Pustil sem výstražný čapnul teleskop a ouha nemohl jsem vystoupit - nohy normálně nefungovaly, ale vůbec. Srdce sem myslel že mi prdne zrychleným tepem. Než nohy začaly fungovat Felina udělala frrrr směrem do Kladna. Masakr byl, že ten z toho Fordu byl z toho taky mimo, protože tam stále stál, zatím co já to na hrabačku otočil a vydal se za tou Filckou.....a stále tam stál a stál (tak doufám že ho z toho nekleplo, páč sem se opravdu při tom vyhýbání řítil na něj). Paradoxně jsem Felinu dojel na Kladně (pán se snažil ujet všemožnýma uličkama) až jsme zastavili u Kladenskýho hřbitova. Vylezla jeho paní a on, já mu zablokoval auto svým, vylezu, paní vidí a slyší vytahující se teleskop - stoupla si mezi mě a toho chlápka a začala ho bránit a omlouvat se. Pán musel mít podle mě něco popito, protože mu ta Filcka začala sama sjíždět z kopce a byl celkově mimo - jeli na pohřeb. Mezi postrkováním sem vychlad vyřikali jsme si to.... paní mu totiž řekla že "tam nic nejede" - což ho neomlouvá. Tak sem jí vysvětlil, že kdybych je trefil na bok na její stranu v 80-ti mohla ten pohřeb mít společnej s tím nebožtíkem. Nikomu se nic nestalo, autům taky ne, a naštěstí sem jel sám. Jet s rodinou (dětma) je téměř 100%-ní že bych ho seřezal jak psa a pak to hrál na šok a zkratové jednání... Ono je opravdu lepší teleskop nepoužít, protože následky jsou potom většinou zlé, i pro toho kdo jej použije.
Od tohoto incidentu jsem do auta pořídil kameru - pro jistotu, je to fakt dobrá věc, hlavně při případném dokazování...

KiMiK.
já nejsem určitě žádnej hrdina ani superman, ale v krizovkách se chovám úplně jinak, než bych sám čekal. Jednu popíšu. Možná sem to tady už kdysi zmiňoval. S původním CC jsem pánovi amputoval vozík, plně naloženej travou. Prostě mi ta hromada trávy splynula s okolím a přehlídnul jsem ho. Byla to děsná mrda. Na mě vyskákaly bagy, bouchlo okno a po slepu jsem letěl po krajnici ještě pěkně daleko. Když se auto konečně zastavilo, posbíral jsem si v klidu nějaký věci, co mi popadaly na zem a šel těch zhruba 50 m zpátky, kde stálo uprostřed silnice auto, jehož vozík jsem nabral. Byla to moje naprosto fatální chyba, o tom žádná. Přijdu (přiběhnu) k tomu autu. Z poza volantu teprve teď lezl pěkně udělanej řízek, tak kolem 35ti let, celej pokérovanej, holohlavej, asi tak 190 cm, vyklepanej ovšem jak kukuřice a mluvil navíc anglicky. Tak se ho ptám, jestli je dobrej a volám dopraváky. To jsou situace, kdy člověk překvapí sám sebe. Jemu se totiž narozdíl ode mě (asi 350t škoda) nestalo téměř nic. Jen mu uletěl ten vozík. Chlap se ale tak leknul, že nemoh ještě hodně dlouho souvisle mluvit. Ten okamžik překvapení dělá hodně, on to nečekal, kdežto já už těsně před nárazem jo a nějak jsem v sobě všechno zmobilizoval. Lidskej mozek je zajímavý zařízení.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Deštník

Příspěvek od ricom »

KJirka píše: já nejsem určitě žádnej hrdina ani superman, ale v krizovkách se chovám úplně jinak, než bych sám čekal. Jednu popíšu. Možná sem to tady už kdysi zmiňoval. S původním CC jsem pánovi amputoval vozík, plně naloženej travou. Prostě mi ta hromada trávy splynula s okolím a přehlídnul jsem ho. Byla to děsná mrda. Na mě vyskákaly bagy, bouchlo okno a po slepu jsem letěl po krajnici ještě pěkně daleko. Když se auto konečně zastavilo, posbíral jsem si v klidu nějaký věci, co mi popadaly na zem a šel těch zhruba 50 m zpátky, kde stálo uprostřed silnice auto, jehož vozík jsem nabral. Byla to moje naprosto fatální chyba, o tom žádná. Přijdu (přiběhnu) k tomu autu. Z poza volantu teprve teď lezl pěkně udělanej řízek, tak kolem 35ti let, celej pokérovanej, holohlavej, asi tak 190 cm, vyklepanej ovšem jak kukuřice a mluvil navíc anglicky. Tak se ho ptám, jestli je dobrej a volám dopraváky. To jsou situace, kdy člověk překvapí sám sebe. Jemu se totiž narozdíl ode mě (asi 350t škoda) nestalo téměř nic. Jen mu uletěl ten vozík. Chlap se ale tak leknul, že nemoh ještě hodně dlouho souvisle mluvit. Ten okamžik překvapení dělá hodně, on to nečekal, kdežto já už těsně před nárazem jo a nějak jsem v sobě všechno zmobilizoval. Lidskej mozek je zajímavý zařízení.
když to tak čtu tak jen doufám, že naše případné setkání bude v klidu na benzíně či někde v nákupáku u kafe.. jen ne nikde na silnici :good: :good: :drinks:

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Deštník

Příspěvek od hanisz »

Taky se mi uz stala takova situace..
jedu se sestrou domu a na takove silnice mezimestskeho typu jedu svych 70km/h predemnou zenska v pande dala blinkr doprava ke krajnici zastavila se tak pul v krajnici pul na ceste. v protismeru auto tak si rikam v pohode se vlezu.. no zenska v aute jeste s blinkrem do prava najednou vyjela a chtela ce na cele te ceste otocit.. vubec ji nezajimalo ze ji zaclo predjizdet autoa ze v protismeru je dalsi .. no stihl sem akorat za troubit ona v pravem uhlu zastavila ja jen dupl po plynu strhl to dopravatesne u leve krajnice a vratil se tak 5cm pred projizdejicim aute zpet do sveho pruhu.. jako kdybych nemel srdce nekde pres pr**l a nohy dole v koberci u komfortky tak bych asi zastavil a s te pandy ji udelal koalu ale byl sem v soku a segra to rozdychavala jeste dve hodiny, rikala ze nas nejdriv videla v boku te pandy a pak celne v tom protijedoucim a reknu vam vsechny reakce byly vice mene instinktivni a nikomu se bohudik nic nestalo

a k tomu destniku .. shanel sem ten original pul roku.. nesehnal dokonce ani VW je uz nedela a nejsou objednat.. vzal sem nejaky reklamni unikredit a je tam ale stejne jeste nebyl z kapsy venku :D
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: Deštník

Příspěvek od Jelko4 »

ja tam mam obycajny cisto cierny a cuduj sa svete funguje :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“