Vykvedlaný dveře u řidiče

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
stepan.komarek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2020 13:45
Bydliště: Praha

Vykvedlaný dveře u řidiče

Příspěvek od stepan.komarek »

Ahoj,

trošku mě začínaj sr*t řidičovy dveře - poutahoval jsem co se dalo, ale když je otevřu uplně na max, v jednom místě se jakoby zhoupnou a trošku poskočí. V těch pantech je malinká vůle. Utáhnuté je ale všechno. Vrzání vyřešila troška wédéčka, ale s tímhle si nevím rady. Jen si matně vzpomínám, že jsem měl tohle u Q7 a druhé generace A6 Allroada, takže to je nějaká fauvé nemoc?

S dveřmi souvisí další dotaz - mám na nich ty chromové lišty - u řidiče malý (asi 3cm) kousek na konci u zadních dveřích chybí a u spolujezdce je lišta na posledních asi 15cm odchlíplá a nedrží. V bazarové sekci už poptávám lišty nové, tady se zeptám na postup - jak je sundat a jak připevnit? Děkuju za každý tip :)
Passat B6 3C2, 2.0 TDI 103 kW BKP, 06/2005

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: Vykvedlaný dveře u řidiče

Příspěvek od vlado 14 »

myslim ze su nalepene,ten pant vypada na vymenu

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Vykvedlaný dveře u řidiče

Příspěvek od Prochy01 »

To není VW nemoc, to je u každé odlitané vrány....když to má v srsti x-krát kolem zeměkoule, tak se holt tohle stává :D
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykvedlaný dveře u řidiče

Příspěvek od teekey »

Prochy01 píše:...to je u každé odlitané vrány....když to má v srsti x-krát kolem zeměkoule...
:good: Obrázek
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Vykvedlaný dveře u řidiče

Příspěvek od KJirka »

ty dveřní panty jsou jedna z hodně exponovaných věcí a u 15 let starýho auta to vůbec nepřekvapuje. Takhle v tom autě můžeš koumat nad desítkama jiných součástí. Prostě je to starý, bůh ví, kolik to má ve skutečnosti najeto a některý věci třeba vůbec už nefungujou tak, jak by měly. Prostě je to auto za zenitem svojí životnosti a předpokládám, že i cena byla tomu odpovídající.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

stepan.komarek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2020 13:45
Bydliště: Praha

Re: Vykvedlaný dveře u řidiče

Příspěvek od stepan.komarek »

Najeto má 360k, podle STK by to asi mohlo odpovídat a cena byla více než lákavá, jinak bych asi do VW neskočil :) Měl jsem třeba pětadvacet let starou audinu nebo bavoráka a tam ty vrata ani nevrzly, natož aby se kvedlal pant, ale jasně, taky byly ve svý době o něco dražší... O mercedesu, kterej by letos oslavil 36 let a do milionu chybělo málo ani nemluvim :D Prostě mě jen zajímalo, jestli to je nějaká známá bolest pašíků na kterou existuje nějaký jiný řešení než výměna pantů. Do toho auta hodlám vrážet peníze jen do toho, co je opravdu důležitý, tedy aby dobře svítilo, brzdilo, motor dělá co má a nějaký panty jsou hodně nízká priorita :)
Passat B6 3C2, 2.0 TDI 103 kW BKP, 06/2005

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“