Dorobenie asistenta citania dopravnych znaciek a Dynamic Light Assist

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
kiblik121
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dorobenie asistenta citania dopravnych znaciek a Dynamic Light Assist

Příspěvek od kiblik121 »

nerobim si srandu ved tu vo tomto vlakne niekto pisal ze by mali tie svetla spravit taky ako keby vykroj ale ja som si nikdy nevsimol ze by to spravili pohnu sa mi dolu potom do bokov a hore ... preto som si myslel ze ja nemam take co k tomu DLA treba preto som sa najprv informoval ohladom FL kedze to by bolo jednoduchsie na montaz no dnes ked som pozeral tie cisla na tych svetlach tak rozdiel bol len v tom co som pisal vyzsie preto ma to zaujima som si ale vedomi ze ak svetla by boli musel by som menit celne na to DLA ale to sa bude menit tak ci tak prave preto by som chcel vediet ci mam sprave svetla alebo nie

Uživatelský avatar
kiblik121
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dorobenie asistenta citania dopravnych znaciek a Dynamic Light Assist

Příspěvek od kiblik121 »

hkr píše:Drl? Jako daytime running light?
az teraz som si vsimol ze si sa pytal na drl nie bolo myslene dla

bobyka_cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 11.06.2016 14:14
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Dorobenie asistenta citania dopravnych znaciek a Dynamic Light Assist

Příspěvek od bobyka_cz »

jenze si na zacatku napsal ty sam DRL...takze cela debata zbytecna, o nicem :D
Passat B7 Variant 2012, 2.0TDi 125 kW, manual

Uživatelský avatar
kiblik121
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dorobenie asistenta citania dopravnych znaciek a Dynamic Light Assist

Příspěvek od kiblik121 »

bobyka_cz píše:jenze si na zacatku napsal ty sam DRL...takze cela debata zbytecna, o nicem :D
ano bol to preklep ospravedlnujem sa ale nic to na tom nemeni ze ci mi vie niekto povedat ci by som musel menit aj svetla teda

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dorobenie asistenta citania dopravnych znaciek a Dynamic Light Assist

Příspěvek od Ergo »

Xenony s funkcí DLA se dávaly pouze z výroby, tedy pokud máš na čelním skle kameru pro LA (držení v pruhu), tak máš možná i správné xenony. Jinak na to zapomeň.
Jinak jsou to xenony 3AC941043 (44).

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: Dorobenie asistenta citania dopravnych znaciek a Dynamic Light Assist

Příspěvek od Saaw »

Tak ako pise ergo, ak mas strazenie jazdnych pruhov (ta velka kamera vpredu na celnom skle) tak by si mal mat aj vhodne svetla na DLA. Cize vnoci ked ides na Auto svetlach, skus zatlacit packu dialkoveho svetla dopredu. Ak sa ti len rozsvietia dialkove a nic viac, tak nemas asi aktivovane. Ak mas aktivovane DLA tak sa ti na maxidote zobrazi symbol dialkovych svetiel s pismenom A. To je znak toho ze DLA je "ready" a caka kym prekrocis rychlost nad (tusim) 60km/h a budu vhodne svetelne podmienky (v meste pod lampami nie vzdy funguje). Treba vyskusat niekde na okreske. Pri rychlosti 80km/h v absolutnej tme a ak nejde nic oproti tak sa ti na 100% zapnu. Nasledne zacnu robit svoju pracu a budu vyrezavat premavku.

Ak ich nemas aktivovane (nie vsetky auta s Line assistom a spravnymi svetlami ich mali aktivovane, pretoze vo VW bolo DLA za priplatok aj ked si si priplatil LA!) tak staci aktivovat, navodov je viacero aj na nete, aj na youtube, pripadne daj niekomu urobit (nie VW lebo sa nedoplatis....)
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorobenie asistenta citania dopravnych znaciek a Dynamic Light Assist

Příspěvek od tornado1 »

Nesmysl, nema svetla pro dla.. maximálně muže aktivovat fla
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
DominikVF
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 27.12.2009 17:06

Re: Dorobenie asistenta citania dopravnych znaciek a Dynamic Light Assist

Příspěvek od DominikVF »

Edit: presunul som príspevok do správnej témy.

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 6#p3314646" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Tiguan 2,0 TDI 103kw, CFFB, 4x4, r.v.2013 /model 2014/

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“