Pomoc s nákupem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
VWPassatVW
Profík
Profík
Příspěvky: 904
Registrován: 14.01.2011 20:00
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od VWPassatVW »

Za mě když už hledat na internetu, tak alespoň to, co spadá pod DasWeltAuto. Alespoň trochu záruka, že auto nebude úplně špatný. Samozřejmě investici se člověk u ojetýho auta nevyhne nikdy.... A myslím, že to auto tam je již delší dobu. Mám za to, že jsem ho tam již viděl... A to koupeno v D...
Každopádně držím palce, protože vybrat auto v týhle džungli to je fakt oříšek...
VWPassatVW
-------------------------------------
VW Passat 3C Variant 2.0TDi 103kW 4Motion Highline
(dříve VW Passat B5,5 1.9TDi 96kW 4Motion Highline)

Aki.Lee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.03.2014 13:27

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Aki.Lee »

Takže dneska po kontrole v autorizáku, pokud vás to zajímá, čuměli a hrabali se v tom tři a ještě si přizvali čtvrtýho (byl jsem u toho):
trochu tečou zadní tlumiče, radši vyměnit, zadní silentbloky, přední kotouče v brzké době a manžety, auto někdo ojel nebo sjel na spodku podélně o obrubník nebo o něco, jsou tam trochu orvaný plasty, neznatelný oblý dolík na levých zadních dveřích, jinak prý velmi slušný stav na ojetinu, pak jsem se ptal konkrétně co dál: turbo - v pohodě, vyvažováky - prý není potřeba, olejový čerpadlo - není potřeba, setrvačník - vyměněný, rozvody - vyměněný, ramena - jsou dobrý, hlava - vyměněná, pak diagnostika - ukazuje akorát nějakou chybu rádia, po dotazu na koupi říká mechanik: ale jo, pokud si pohlídáte pravidelný servis, běžný věci, tak nebudete mít problém, ne že sjedete po hodině z dálnice a hned to vypnete apod. Pak jsme šli na servisní historii - záznamů milión ještě z německa až po teď, kromě toho posledního obyč. servisu - ukazoval mi to a četli jsme v tom, měněná výbojka a pak druhá, pak měněná celá levá lampa, destičky, kotouče, běžné věci, pak to někdo vykradl, takže oprava laku obou dveří, jeden vstřik, který byl potřeba vyměněný, oprava laku blatníku, setrvák tam byl, rozvody tam byly, park. čidla měněný, nějaký čidla další (na motoru?), prostě asi s každým šroubkem do autorizáku, no čuměli jsme do toho a on říká já bych vám rád řekl něco zajímavějšího, ale není tu prakticky co, prostě naprosto běžný normální opravy a údržba.
Do toho servisu jsem jel s člověkem s bazaru, který tam před tím nebyl, asi jak se střídají, a toho jsem se znovu ptal na toho pána s Meďourem a on mi říká, že o tom ví, páč to vyřizoval on s ním a že to bylo tak, že pán koupil auto, udělal teda STK a oleje a filtry, pak koupil kola a gumy a jel na hory! Tam se mu zdálo, že prý to blbě startuje, tak zajel do nejbližšího servisu, kde nechal vyměnit startér a baterku, pak že to bylo v pohodě. No ale když to vracel, tak řekl tady tomu bazaristovi, že prý je to na něj slabý! A pak odjel s Cčkovým MB, pak si ostatní klepali na čelo, že jak si teda jako polepšil?
Dneska opět jízda, nikde nic neklepe, nevrže, nebouchá, neťuká, majitel bazaru po zprávě o tlumičích a spol. řekl: a tak co to ještě nechat zkontrolovat ve speciálce na tlumiče, prostě ochotný hned to před prodejem vyřešit.
Tak a co teďka? Prostě na to valím čočky; zítra ještě sjedem podívat na Octu, ale jinak ... :roll:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od KJirka »

kdybys nepsal tak dlouhý pojednání, možná bych ti i něco užitečnýho řek, ale na tohle nemám bohužel patrony. Zkus to smrsknout do několika výstižných, holých vět. :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Aki.Lee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.03.2014 13:27

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Aki.Lee »

ééééééééééé ...
koupili byste a proč?
nekoupili byste a proč?
:|

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Prochy01 »

Názoru jsi tady četl dost, to rozhodnuti ale musis udelat ty! :-)

Pokud to nakonec koupíš, tak hlavne poslechni kluky z autorizaku a vyvazovaky s olej čerpadlem neřeš :-)) at z toho taky ty kluci ve VW neco trhnou :-)

I kdyz ma auto vse servisovane, stejne pocitej u takovehleho stari a tehle km nejake opravy, podle me se brzy neco objeví... Ale zase některé veci jsou vyměněny a auto je za par susni, takze kdyz das neco stranou na opravy a postupně opravis zbytek, bude to OK. :-))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od ricom »

Aki.Lee píše:ééééééééééé ...
koupili byste a proč?
nekoupili byste a proč?
:|
narovinu jetli máš na zadku dalších a teď to střelím od boku 20-XX tis jdi do toho (nemyslím rodinné finance, myslím takové, které by jsi případně mohl ihned použít, aniž by byl rodinný rozpočet zatížen)
.. jako na tomhle se může fakt vys..at cokoliv.. na našich pašících taktéž, někteří by ti mohli vyprávět..

jestli nemáš takovouto fin. rezervu jdi radši do Oktávice I.

a další věc.. kdyby mi tohle tady, co ti řekli v autorizáku řekl či napsal Jirka., Tornádo či třeba Sharik a jiní borci zde tak to beru.. Ale o expertech v autorizácích mám své mínění a nechtěj ho radši vědět..
Já bych asi s tím autem určitě nejel do autorizáku, ale za nějaký peníz bych se domluvil s výšše zmíněnými hochy na důkladnou prohlídku..


nečekej že ti tady někdo řekne jdi do toho budeš v pohodě, či nechoď do toho je to průser.. to ti tady asi fakt nikdo neřekne..

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Prochy01 »

Jestli pak ten nas Stan-Lee nakonec toho Pasaka koupil.... :-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od ricom »

http://www.novinky.cz/finance/329842-kr ... avuje.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Aki.Lee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.03.2014 13:27

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Aki.Lee »

:D , Prochy01..., mno, tak ten Stan Lee toho Passssssatka nakonec koupil, fotky zatím zde v albu Auta:
https://plus.google.com/photos/10461454 ... 864/albums" onclick="window.open(this.href);return false;
samozřejmě si vašich názorů a rad vážím, vo tom žádná, už jsem se tu dočetl všude možně, že uděláte i to, co v autorizáku neuměj nebo horko těžko;
první co, tak byste mě prosím mohli doporučit nějakého toho machrováka, buď kolem Phy nebo víc na sever, na nějakou hloubkovou prohlídku, kterej by mi řekl, co je teda skutečně potřeba vyměnit nebo udělat, kromě těch běžných jasných věcí?, díky moc. Zatím samozřejmě velké nadšení a údiv, vono když přesednete z "auta" do "vládní limuzíny" , tak je to fakt rozdíl ... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Qido »

Gratuluji ke koupi a přeji hodně spokojených km!

Nejdřív bych mazal za Sharikem na vyvažováky s ním se dá také dobře pokecat o stavu auta!

Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od S7rny »

Také gratuluji :-) Ať Pašík dělá jen radost :good:
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Prochy01 »

Aki.Lee píše::D , Prochy01..., mno, tak ten Stan Lee toho Passssssatka nakonec koupil, fotky zatím zde v albu Auta:
https://plus.google.com/photos/10461454 ... 864/albums" onclick="window.open(this.href);return false;
samozřejmě si vašich názorů a rad vážím, vo tom žádná, už jsem se tu dočetl všude možně, že uděláte i to, co v autorizáku neuměj nebo horko těžko;
první co, tak byste mě prosím mohli doporučit nějakého toho machrováka, buď kolem Phy nebo víc na sever, na nějakou hloubkovou prohlídku, kterej by mi řekl, co je teda skutečně potřeba vyměnit nebo udělat, kromě těch běžných jasných věcí?, díky moc. Zatím samozřejmě velké nadšení a údiv, vono když přesednete z "auta" do "vládní limuzíny" , tak je to fakt rozdíl ... :mrgreen:
No tak snad ti bude dobre sloužit a zásadní veci budou za dlouho... obdivuji tvoji odvahu... v tvé situaci bych do takovehleho auta asi nikdy nešel :good:
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od ppfox »

souhlas s Prochy01 - ale taky samozřejmě přeju hodně šťastných a bezproblémových km :good:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Aki.Lee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.03.2014 13:27

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Aki.Lee »

Nóóóóó, výborně, po dvou dnech naprosto bezproblémového ježdění včera v noci cestou domů Stop! slabý tlak oleje, motor do dílny. Předpokládám, že v základu je to čidlo-čerpadlo-koš, a podle ohlasů tady to už nesmím ani nahodit, takže co teď, kam s tím nejblíž? Udělali by to v autorizáku Škodovky, nebo musí být přímo VW? Nebo je na tohle nějaký šikovný klubák blízko Prahy nebo severních čech? Na Moravu to asi nepůjde ...

Uživatelský avatar
K!NG
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 20.04.2012 16:07

Pomoc s nákupem

Příspěvek od K!NG »

Nizky tlak oleje ? To smrdi protocenim hridele na vyvazovaku, klubak sharik4x4 ale je z okoli Litomeric. Opravdu to znova nestartuj, muzes zadrit motor


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Passat 3C 2.0 TDI 103 KW

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“