Dekarbonizace motoru ano/ne?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od motorpower »

Ono to stejně není ono, spíš se u těchto ladí DSG. Lunch control atd.. udělá to větší dojem než pár poníků
A dekarbonizaci vyřešíš když tomu budeš dávat za uši-. Nečistoty a karbon které se u přímovstřiku opravdu usazují, odemitují přirozenou cestou.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
frost2
Člen klubu
Příspěvky: 31
Registrován: 25.06.2016 00:35
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od frost2 »

KJirka píše:chiptuning se narodil s příchodem turbomotorů. Chipovat atmosféru nemá příliš smysl. Tam se musí dělat úplně jiný úpravy.

Jj jsem si toho vedom nicmene mam capka, ktery mi slibuje 40-50 koni vcetne upravy DSG. Je krapet drahej, ale sikovnej. Opravil mi zkrat v kabelazi, ktery nebyly schopni udelat v zadnym autorizaku VW a ma 25lete zkusenosti z Porsche. Uvidime na kolik bude schopny i v tomto :/. Pak dam vedet :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Passat CC Individual/R-line 3.6FSI 220kW 06/2010

Uživatelský avatar
frost2
Člen klubu
Příspěvky: 31
Registrován: 25.06.2016 00:35
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od frost2 »

motorpower píše:Ono to stejně není ono, spíš se u těchto ladí DSG. Lunch control atd.. udělá to větší dojem než pár poníků
A dekarbonizaci vyřešíš když tomu budeš dávat za uši-. Nečistoty a karbon které se u přímovstřiku opravdu usazují, odemitují přirozenou cestou.
Jj mas rech jen je to mnohem delsi proces a spousty spaleneho benzinu v mem pripade 100 oktanoveho za 36.50 :(. To dam radeji 4k za chemicke cisteni a vysledek mam hned k dispozici.


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Passat CC Individual/R-line 3.6FSI 220kW 06/2010

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od motorpower »

mam capka, ktery mi slibuje 40-50 koni vcetne upravy DSG

.....Einstein
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od Prochy01 »

Vzhledem k tomu, ze ta R36 bude mít se štěstím 250 kobyl, je slib narustu o 50 kobyl nad papírový výkon slusnej "optimismus"....ale co my víme, třeba mu tam dá jiný motor, když má praxi s porsche, bude mít třeba nejaky přebytečný motor v regálu a tam ten výkon 350 kobyl asi bude :-)))))))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
frost2
Člen klubu
Příspěvky: 31
Registrován: 25.06.2016 00:35
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od frost2 »

motorpower píše:mam capka, ktery mi slibuje 40-50 koni vcetne upravy DSG

.....Einstein
Hele jsou to jeho slova a i kdyz vim, ze je to nerealne tak mu to s radosti dam at se predvede ;). Samozrejme ze to necham pak zmerit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Passat CC Individual/R-line 3.6FSI 220kW 06/2010

Uživatelský avatar
frost2
Člen klubu
Příspěvky: 31
Registrován: 25.06.2016 00:35
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od frost2 »

denis.82 píše:Jj, to se bojis opravnene. Pocitej, ze kdyz se zadari, tak tam budes mit tak 190kw.
Jak a u koho chces tu atmosferu cipovat??
A catbackem urcite kone nepridas, spis naopak.
S tim CatBackem uz jsem byl poucen at toho vubec nesaham. Chtel jsem objednat z USA hotovy catback od: pro me noname vyrobce Becker, ale bojim se ze mi to kone sebere nez prida, takze jsem si to rychle rozmyslel. Komplet system od Supersprintu vychazi na nesmysl, takze premyslim ze kontaktuji firmu Powerlab a necham si ho udelat u nich na zakazku vcetne mereni a zaruky navyseni vykonu.

Nebo ma tu nekdo nekoho na doporuceni kdo dela vyfuky?


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Passat CC Individual/R-line 3.6FSI 220kW 06/2010

Uživatelský avatar
frost2
Člen klubu
Příspěvky: 31
Registrován: 25.06.2016 00:35
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od frost2 »

Prochy01 píše:Vzhledem k tomu, ze ta R36 bude mít se štěstím 250 kobyl, je slib narustu o 50 kobyl nad papírový výkon slusnej "optimismus"....ale co my víme, třeba mu tam dá jiný motor, když má praxi s porsche, bude mít třeba nejaky přebytečný motor v regálu a tam ten výkon 350 kobyl asi bude :-)))))))
Ver mi ze v tuhle chvili to vidim uplne stejne nesmyslne jako ty... Nicmene je spousty firem, ktery slibuji nesmyslne vysledky a tento clovek to jeste vynasobi dvema. Zatim jsem s nim byl spokojen tak uvidime co doslova vycaruje :).


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Passat CC Individual/R-line 3.6FSI 220kW 06/2010

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od motorpower »

Výfuk udělá jako úprava skoro nejvíc, ale dost drahé a k Passatu nevhodné. Je to kategorie střední vyšší třída, a ne závoďák. Ale pokud nejezdíš daleko, aby ti vadilo hučení v kokosu, tak naopak příjemný poslech.
A k cápkovi...takových jsou dnes tisíce. Osobně se takovýmto úpravám vyhýbám, protože jsou nevděčné a zákazník rozhodně na zadek nepadne, ale pokud chceš mít něco vypovídajícího a životní zkušenost , tak přijeď změřit před, a po celé akci znovu. A uvidí se. V obchodě taky nekupuješ brambory ve stylu, tady máte asi kilo.
A to přesto, že jde o mnohem méně peněz než vyhodíš takto.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
frost2
Člen klubu
Příspěvky: 31
Registrován: 25.06.2016 00:35
Bydliště: Praha

Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od frost2 »

motorpower píše:Výfuk udělá jako úprava skoro nejvíc, ale dost drahé a k Passatu nevhodné. Je to kategorie střední vyšší třída, a ne závoďák. Ale pokud nejezdíš daleko, aby ti vadilo hučení v kokosu, tak naopak příjemný poslech.
A k cápkovi...takových jsou dnes tisíce. Osobně se takovýmto úpravám vyhýbám, protože jsou nevděčné a zákazník rozhodně na zadek nepadne, ale pokud chceš mít něco vypovídajícího a životní zkušenost , tak přijeď změřit před, a po celé akci znovu. A uvidí se. V obchodě taky nekupuješ brambory ve stylu, tady máte asi kilo.
A to přesto, že jde o mnohem méně peněz než vyhodíš takto.

Souhlasim...chci jen neco decentniho abych zvyraznil zvuk VR6 a nahnal par koniku. Nemam zajem o bolest hlavy a krvave vytoky z usi.

Dam dohromady praskle vlnovce a pak se chystam pred cipem na dekarbonizaci a mereni. Po vsech upravach k tobe zajedu na test a necham se prekvapit xD. Budu doufat ze nereknes ja to rikal :D.


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Passat CC Individual/R-line 3.6FSI 220kW 06/2010

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od motorpower »

Na měření případně přijeď hlavně i před. Mám čtyřkolky za 1800,- , ale udělám ti nějakou komplet cenu na obojí.
Zavolej, nemám s tím problém, klidně i nyní cca do 14hod. Bez obojího měření jsi pořád tam kde jsi byl.
Po tel. ti vysvětlím co a jak, i když dnes mám čas, tak to neznamená, že mě baví psát.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
frost2
Člen klubu
Příspěvky: 31
Registrován: 25.06.2016 00:35
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od frost2 »

motorpower píše:Na měření případně přijeď hlavně i před. Mám čtyřkolky za 1800,- , ale udělám ti nějakou komplet cenu na obojí.
Zavolej, nemám s tím problém, klidně i nyní cca do 14hod. Bez obojího měření jsi pořád tam kde jsi byl.
Po tel. ti vysvětlím co a jak, i když dnes mám čas, tak to neznamená, že mě baví psát.

Ok, jak rikam jsem ted bez auta az bude vyresena netesnost vyfuk systemu. Zavolam a domluvime se na mereni...Kdyz uz merit tak v poradku at tam mam alespon 60% vykonu udavaneho vyrobcem xD.


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Passat CC Individual/R-line 3.6FSI 220kW 06/2010

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od KJirka »

Tak 60%, to by bylo sakra málo.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
frost2
Člen klubu
Příspěvky: 31
Registrován: 25.06.2016 00:35
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od frost2 »

KJirka píše:Tak 60%, to by bylo sakra málo.
No to jsem krapet prehnal, ale na 80% to asi bude. Predchozi majitel se o nej vubec nestaral.

No nic ted uz je vse v cajku, takze se muzu venovat uprave a zajimalo by me jaky soft tam teda maji dalnicni R36?


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Passat CC Individual/R-line 3.6FSI 220kW 06/2010

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dekarbonizace motoru ano/ne?

Příspěvek od motorpower »

Sérii a pokud vím tak některé měly tovární LControl.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“