Demontáž,montáž předního blatníku

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
TyVole
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 12.11.2012 20:14
Bydliště: Mladá Boleslav

Demontáž,montáž předního blatníku

Příspěvek od TyVole »

nazdar kluci.

Hledal sem tady tému jak demontovat blatníky ale niak sem nic nenašel...,mám objednanej levej blatník a nechci se do ničeho bezhlavo pouštet tak prosím o niaké rady a postupy kto stým má skušenosti případně obrázkový postup.
Koupil jsem pašíka z Italie a po roce jsem se rozhodnul že ho dám pěkně do kupy,jsem síce automechanik,ale do plechou si rád nechám poradit ....

děkuju

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Demontáž,montáž předního blatníku

Příspěvek od Klejzlik »

Hele ja teda nevim,nedelal jsem na passatu alr podle me klasika..
Kolo dolu,podbeh dolu,tam budou urco srouby smer dvere a klasika nahore kdyz otevres kapotu.

Ted jak to pisu,mozna i naraznik,nevim jak to je u Passatu ale podle me to bude mit konzolu ve ktere je chytly naraznik na blatniku (mozna kecam hov*a) fakt nevim ale ceka me to tento vikend,budu menit vybojky v bixenonu a docetl jsem se,ze paradicka :-D

Takze omlouvam se,ze Ti sem vlezu ale opravdu musi pri vymene vybojky v bixenonu naraznik dolu,skrz sundani cele svetla?

rafity
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.08.2012 01:48

Re: Demontáž,montáž předního blatníku

Příspěvek od rafity »

ano musí :D

TyVole
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 12.11.2012 20:14
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Demontáž,montáž předního blatníku

Příspěvek od TyVole »

Někto to tady dával a taky brečel že musí zhodit všechno :potlesk:

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Demontáž,montáž předního blatníku

Příspěvek od Klejzlik »

Parada,tak to ai neham vymenu na jindy :-D jeste je mam dobre ale prijde mi,ze nesviti uz jak maji,takze jsem to chtel delat tak nejak s olejem kdyz uz budu v tom ale asi heste pockam :-D zhazovat vse se mi nehce a kdo vi jak to bude vypadat az to budu davat dohromady :-D

Tomino3C
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 08.10.2015 21:50
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Demontáž,montáž předního blatníku

Příspěvek od Tomino3C »

Čau taky mě čeká výměna blatníků, oba kousky bohužel :-/ (jeden prorezl a ten druhej mi nabořil nějákej zm*d na parkovišti a ujel) Bohužel i když tohle téma by mělo být o výměně blatníků, tak jsem se tu nedozvěděl prakticky nic konkrétního, například jestli musim sundat nárazník atd. Kdyby měl někdo podrobnej návod, tak bych mu byl vděčnej. Taky by mě zajímalo jaký máte nazor na druhovýrobu? Má to smysl a nebo to hned shnije a je lepší koupit na vrakáči original? Díky za odpovědy rady a návody
VW passat 3C variant 1.9TDI 77kw 2006

Uživatelský avatar
MRoc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.06.2014 17:09
Bydliště: Police n.Met. / Meziměstí

Re: Demontáž,montáž předního blatníku

Příspěvek od MRoc »

Zdravím, já jsem teď dával oba nové s tím, že jsem to nechal na servisu, a platil jsem celkem 9 200,- (blatníky 2x 1 500, lakování 4 000 + zbytek za demontáž a montáž, nárazník šel samosebou dolů) Blatníky druhovýroba, a vyhodily jsme tu pěnu co byla vevnitř, protože přesně tam to hnilo, a divím se, že to vydrželo tak dlouho.
(Ale za věrnostní body jsem dostal "zdarma" čištění a tepovaní interieru :D ).
Ex: Škoda 105 L 1977
Ex: VW Passat B3 Variant 1.8 CL 1993
VW Passat 3C Variant Comfortline 2.0 TDI (BMP) 12/2005

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“