kolik mate kg na tažná zařízení

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kolik mate kg na tažná zařízení

Příspěvek od sharik4x4 »

Jediný,kdo může změnit legálně jakýkoliv hodnoty v TP,je výrobce.A ten to nudělá,protože není důvod,proč by je měnil.Vše ostatní je levota.
Já pokud budu potřebovat jinej vozík, tak si ho prostě koupím a nemusím vymejšlet nějakou levou.Už mi není dvacet,abych podobný věci dělal.Leda, že bych si nechal zvýšit tažný z 3,5t alespoň na 5t,protože se mi nechce startovat traktor ,abych vyvez hnůj. :laugh:
Zítra zavolám importérovi ,ať mi to přepíše v TP ,když to jde tak snadno. :laugh:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik mate kg na tažná zařízení

Příspěvek od napster »

Ja nepsal,ze je to legal,ale jde to. Alespon u nas ve skodovce :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kolik mate kg na tažná zařízení

Příspěvek od sharik4x4 »

Napsal si :"Hmotnosti na OII RS byli poupraveny vyrobcem a plato taky."

To už jsem z toho jelen,takže výrobce RS-a (Škodovka) a výrobce plata ty nelegálně upravili hodnoty,tak aby si byl spokojen.
Tak to už je opravdu z jiné dimenze Star Trek 1025.Jdu raději spát.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik mate kg na tažná zařízení

Příspěvek od napster »

Jelikoz provozujem prodej privesnych vozíku,tak pro nas i pro zakaznika je moznost poupravit dle přání vozik podle predstav. V ramci moznosti vyrobce. A ano nechal jsem si upravit hodnoty vyrobcem za urcity poplatek,aby to bylo legal pri kontrolach kdyby nahodou. Ted hledam nastupce z rad koncernu a mam vyhlidnuty 3C v belgii,tak proto se zajimam kolik to ma. :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kolik mate kg na tažná zařízení

Příspěvek od sharik4x4 »

V tom případě je jedno kolik to má kilo na kouli,stejně to poupravíš k obrazu svému,takže to nežeš. :laugh:
Bůh nás ochraňuj. :evil:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“