Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od Underbeat »

Ok, díky moc. Myslím že máte pravdu. Asi bude opravdu lepší mávnout rukou nad pár stovkama, a raději koupit zaručený origo :)
Horší je ale to, že jsem dneska volal do Granexu a do dalších 3 e-shopů a všude jsou beznadějně vyprodaný a začínat další prodej se ani nebude. V Granexu mi řekli že si mám zavolat zase někdy v březnu, tak uvidíme. Vydržím ještě do toho března a když pořád nebudou k dispozici, prostě vezmu jen ty 2 vnější origo (světlý) světla a hotovo. Koukal jsem že obě seženu nový do 5 tisíc, tak se aspoň ušetří nějaká ta koruna. Ale zase to sakra nebude zezadu tak hezký jako ty kouřový !!!!!! Nedá se ale nic dělat, hlavně když budou hezky (bez poruchy) svítit :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ricom »

Šášá nebo Kašpárek to máš fuk.. jeden z těhle komiků z Moravy aj Slezska to prostě byl no :drinks:
Archie píše:problém měl Šáša, tedy Kašpárek
Jinak ty origoše Hella seženeš na netu max o 3-4 kilča levněji, resp. nabízejí je levněji než Ricomem doporučený prodejce (odkud je mám i já), ale nemají skladem ... víc k tomu nedodám, protože nemůžu tvrdit, že by to odjinud byly padělky. Ale mohu potvrdit, že od tohoto doporučeného zdroje je to v poho. :laugh:

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od Underbeat »

Ahoj kluci, tak jsem hledal jak jsem hledal, prostě zadní kouřový lampy od Helly nejsou k sehnání :( Budu tedy muset koupit normál, ale jak říkáte, asi by bylo nejlepší koupit přímo origo. Nemáte někdo prosím tip kde je seženu? A ty origo nekouřový od výroby jsou taky od jakého výrobce? Našel jsem totiž spoustu jiných značek a mám z toho teď dilema který koupit..... Našel jsem třeba značky TYC nebo AXO SCINTEX a pak taky BOSCH. U toho BOSCH je psáno prvovýroba, takže to je mysleno jako origo? Díky moc

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ricom »

prvovýroba je Hella stejně tak naše kouřové je Hella jen design :drinks: :drinks:

Bosch už mi někdo říkal ale nemyslím že by na našich 3c byl prvovýroba..

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od GOLFÁK »

Kdyz uz vybirat z techto znacek co jsi vypsal, tak ber bosch.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ricom »

tak to mu radíš asi dobře z těch co on jmenoval.. hlavně pozor na falza Bosch s tím také pěkně bojuje
GOLFÁK píše:Kdyz uz vybirat z techto znacek co jsi vypsal, tak ber bosch.

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od Underbeat »

Díky moc kluci, objednám tedy ty od BOSCH. No mluvil jsem s majitelem obchodu a on mě ujišťoval že jsou to originál co se dávali při výrobě na pašíka, tak snad má pravdu. Jinak ještě k těm kouřovkám... Volal jsem přímo do Helly a už jsou dávno stáhlý z výroby a není možnost je už sehnat, tak kluci buďte rádi že jste si je stihly koupit ;) Já beru i když nerad ty klasický.....

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od ricom »

tak to nevím já jsem Bosche ještě u nikoho neviděl tedy na 3C.. Ale to nevylučuje, že je nemohli dávat no.
Hella konec výroby no, to se bohužel ví..

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: Kouřové zadní lampy na Passat 3c combi

Příspěvek od vlado 14 »

ricom píše:tak to nevím já jsem Bosche ještě u nikoho neviděl tedy na 3C.. Ale to nevylučuje, že je nemohli dávat no.
Hella konec výroby no, to se bohužel ví..


cinanci se nabali :(

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“