DSG

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
thome0890
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 23.09.2014 22:02

DSG

Příspěvek od thome0890 »

Zdravím Vás, olej do dsgprevodovky je norma G 052 529A ???a kde objedná originál balený VW tento olej?nainternete su len vyrobcovia castrol total, bp .......

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: DSG

Příspěvek od Qido »

Já teda myslím, že tam patří 052 182 A

A třeba tady:
http://www.abv-autodily.cz/?page=detail ... st=2#popis" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak používej prosím tlačítko hledat, je to tady mnoho krát.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DSG

Příspěvek od teekey »

thome0890 píše:Zdravím Vás, olej do dsgprevodovky je norma G 052 529A ???a kde objedná originál balený VW tento olej?nainternete su len vyrobcovia castrol total, bp .......
dobre minena rada ohledne DSG, je to tak draha prevodovka, ze setrit par stovek na oleji, co menis kazdych 60.000km je fakt blbost. Dej tam original VW (nemusi byt nutne kupovany ve VW), ale proste original :good:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

thome0890
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 23.09.2014 22:02

Re: DSG

Příspěvek od thome0890 »

jasna vec, ze chcem len original, ziadne nahrady kupovat nebudem......musim najst aj nejaku stranku zo SR ale nikde to nieje tento original olej co ste mi dali link

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: DSG

Příspěvek od ricom »

tady máš obrázek jak vypadá originál.. jinak mě ho chlapci nadělují za 380 Kč bez daně/litr což si myslím slušná cenovka.. a vejde se ho tam necelých 5litrů..
olej DSG Passat.jpg
olej DSG Passat_2.jpg

Uživatelský avatar
monteg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 07.10.2011 17:37
Bydliště: Louny

Re: DSG

Příspěvek od monteg »

http://aukro.cz/prevodovy-olej-do-dsg-o ... 54532.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat Variant 2009 2.0TDI CBBB DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: DSG

Příspěvek od KJirka »

a ty myslíš, že za 130,-Kč je to originál ? Já ne.
I když vlastně Boleslav .... tak třeba jo :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: DSG

Příspěvek od ricom »

proč ne.. víš jak se to čoruje v autorizácích u trupinů jako jsi ty, když jsou na servisní prohlídku.. ?? ti to započítají do ceny nenalejou a hned je výdělek na aukru..
a já myslel, že ty tohle Jirko znáš.. a vono asi ne :tongue:
KJirka píše:a ty myslíš, že za 130,-Kč je to originál ? Já ne.
I když vlastně Boleslav .... tak třeba jo :laugh:

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: DSG

Příspěvek od kimik »

ricom píše:proč ne.. víš jak se to čoruje v autorizácích u trupinů jako jsi ty, když jsou na servisní prohlídku.. ?? ti to započítají do ceny nenalejou a hned je výdělek na aukru..
a já myslel, že ty tohle Jirko znáš.. a vono asi ne :tongue:
:good:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: DSG

Příspěvek od KJirka »

ricom píše:proč ne.. víš jak se to čoruje v autorizácích u trupinů jako jsi ty, když jsou na servisní prohlídku.. ?? ti to započítají do ceny nenalejou a hned je výdělek na aukru..
a já myslel, že ty tohle Jirko znáš.. a vono asi ne :tongue:
KJirka píše:a ty myslíš, že za 130,-Kč je to originál ? Já ne.
I když vlastně Boleslav .... tak třeba jo :laugh:
to máš stejný, jako rozdíl mezi veselým a smutným paroháčem. Ten veselej o tom ještě neví, stejně jako zákazník VW, kterýmu do motoru nalili nějakou sračku. Takže já taky nevím. Možná mi tam někdy něco blbýho nalili a nebo taky ne.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: DSG

Příspěvek od ricom »

néé to tě poupravím tobě místo 4litrů v lepší případě nalejou nové jen dva litříky, v horším případě nenalejí vůbec nic a nechají tam dalších 60tis to samé co tam bylo.. a to se přeci vyplatí ne :good:
KJirka píše:to máš stejný, jako rozdíl mezi veselým a smutným paroháčem. Ten veselej o tom ještě neví, stejně jako zákazník VW, kterýmu do motoru nalili nějakou sračku. Takže já taky nevím. Možná mi tam někdy něco blbýho nalili a nebo taky ne.

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: DSG

Příspěvek od Nemo »

Hold to je tá smola, že im človek nemôže kukať na prsty inak by ich asi bil hlava nehlava :-D
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: DSG

Příspěvek od Saaw »

Ale ako ze nemoze Nemo?? Ja mam na utorok dohodnutu prvu 60 tisicovku v autorizaku, a co si myslis ze bola moja prva poziadavka? Byt pritomny pri aute pocas celej doby prehliadky a servisu. Cize si dam velky pozor co tam chlapci robia ;) Porsche Inter auto nechcelo dovolit, tak som ich poslal do pecka, ale Todos aj Danubiaservice suhlasili bez jedinej namietky, v Danubii mi dali este aj nizsiu cenu takze vyhrala ta.
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: DSG

Příspěvek od ricom »

a to je na tom právě to smutné být za každou cenu u každého úkonu technika, aby nic nezkurvili..

já za hodinku odvezu Pašáka na dílnu klukům, dám si tam kávičku, popadnu třetí auto co tam mám na opravě (spojka + převodovka po repasé+klíňáček) odjedu si v klidu pár metrů domů.
Vím přesně co mi tam dají do motoru jakej filtr jakej olej (pravda to mám svoje) + mi udělají kompletní výměnu oleje v DSG včetně filtru no a odpolčo hotovo.

můžu tam být, ale co jim budu čučet pod ruky.. tohle v autorizáku prostě nejde. buĎ tam budeš nebo je ve hvězdách co ti s autem kdo provádí..
tak to bohužel je a obávám se, že u Vás na SK je to to samé v bledě modrém, jen ty služby máte ještě díky Éčku kapánek dražší..
Ale jelikož tam berete bombastické platy v Éčkách též tak Vás to moc netrápí :tongue: :smoke: :smoke:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: DSG

Příspěvek od KJirka »

tam co jezdím, se mě vždycky slušně zeptají, jestli chci být u toho a já jim slušně odpovím, co bych na tom jako viděl. Sám si to měním v mezičase po 15ti t. km, takže i kdyby mi to vůbec nevyměnili, což považuju za absurdní blbost, stejně by se h***o stalo.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“