Vadná podtlaková regulace turba 2.0tdi 125kw BMR

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Vadná podtlaková regulace turba 2.0tdi 125kw BMR

Příspěvek od ricom »

že by 125kw turbo nemělo podtlakovku je divné ne..

perlicka.honza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 22.03.2010 19:52

Re: Vadná podtlaková regulace turba 2.0tdi 125kw BMR

Příspěvek od perlicka.honza »

Mit ji bide ale nedela se jako vymeny dil samostatne coz asi nepotesi.

Uživatelský avatar
DrDolzin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 22.04.2012 16:11

Re: Vadná podtlaková regulace turba 2.0tdi 125kw BMR

Příspěvek od DrDolzin »

Zdravímm chcem sa opytat, tiez na vag mi diagnostikovali chybu v regulacnej nadobe turba. Presne aj sedia príznaky, rozsvieti sa kontrolka zhavenia a poklesne výkon. No stane sa mi to raz za cca 70 km. Po vypnutí a znovunastartovaní auta už je vsetko opat ok. V podstate mi to nerobí problem vypnut a nastartovat auto,ale dávam aj dlhšie trasy, a bojím sa ci ma to nemože niekde nechat upne chcipnuteho ? Lebo oprava by ma udajne vysla na nejakých 250 eur a to mi pride dost kedze auto v podstate po prestartovaní ide opat normalne. dik

perlicka.honza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 22.03.2010 19:52

Re: Vadná podtlaková regulace turba 2.0tdi 125kw BMR

Příspěvek od perlicka.honza »

No nevim ja s tim jezdil cca dva mesice ale nevim co to dela motoru. A je fakt ze se to projevovalo cim dal tim casteji takze budes muset vzit 250eur a nechat to opravit.

sf777
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 10.09.2009 08:22
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: Vadná podtlaková regulace turba 2.0tdi 125kw BMR

Příspěvek od sf777 »

Caute.
Tiez mam tento typ agregatu a zaujimalo by ma ci sa da nejako za podtlakovka zmerat cez VCDS a popripade ake skupiny nalogovat.
Mam jednu do nahrady tak by som chcel vediet ci je ok. Da sa niekde kupit aj nova??
Este ak by som mohol poprosit niekoho s BMR aby mi poslal nejake svoje leogy nech ich porovnam so svojimi.
caf caf a dik
Passat B8, 140kw, 6/2018, 2.0 TDI, DFHA, DSG 7°, 4Motion

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“