Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od Nemo »

Jasné, že to tesnenie ide kúpiť samotné, ale ak kupuješ klapku máš ho vrámci klapky pribalené :-)
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od mike_sirbu »

jasně že se dá koupit,ale už to není tak zajímavé ta cena :D :D

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od mike_sirbu »

Brzdové vyměněné a křídla jsem se ani nedotkl :-) a ve vw už by se to řezalo a lakovalo :D

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od Nemo »

8O a to ako sa ti podarilo?
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od mike_sirbu »

Nemo píše:8O a to ako sa ti podarilo?
já jsem měl to brzdové v háji,musel jsem koupit druhé,tak jsem to staré rozlámal,ty dva šroubky co drží to světlo tak nejsou šroubované jako přes díru v křídle,ale je tam pouze díra ve tvaru U ve kreré je to světlo zaháknuté(ze strany svetla jsem to vyšrouboval,)plus je tam packa na zacvaknutí do křídla. Dírana kabel je taky dobře dostupná,tak jsem jenom vyndal tu gumovou pruchodku,protáhl konektor,zapojil,nasadil zpátky gumu a bylo to v cajku. Už po zacvaknutí toho brzdového do křídla to dobře drželo,ale pojistil jsem to z vrchní strany lepidlem na okna a kdybych musel příště zase řešit brzdové,tak stačí strčit nožik pod brzdové a máš ho venku :-). Za brzdové jsem tahal a nesundáš ho ani háhodou :good:

Tento návod ale není pro ty,co to světlo chtěji jenom sundat a dat zase zpátky.. Ale když si to tak vezmu že světlo stálo originál 2000,tak je to uplně zanedbatelná položka kdyby se mělo odřezávat křídlo které muže prasknout a pak ještě lakovat křídlo a dveře tak doporučuji si raději koupit to brzdové a máte to za 30 minut udělané :-). To řezání,prasknutí křídla,lakování je uvedeno v manuálu jako postup při výměně ve VW

Uživatelský avatar
fb_marek31
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 04.03.2021 19:46

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od fb_marek31 »

Čest Lidi,
stále mi blbne třetí brzdové světlo, na VW CC 2013 R-line.
Ovšem krom toho, že občas stačí zabouchat, což značí na špatný kontakt, tak jsem nepřišel na to, jak ho sundat.
Přijde mi, že je lepené na pevno. Nechtěl jsem to ulomit a tak jsem za to moc nebral.
Víte někdo jak ho sundat jinak než celé silou odtrhnout, či podříznout?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“