CC 3.6 - úprava výfuku

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
kuRRri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.01.2021 14:34

CC 3.6 - úprava výfuku

Příspěvek od kuRRri »

Ahoj,

minulý týden jsem si koupil první VW, konkrétně Passat CC 3.6 4motion r.v. 2009. Všechno je super, ale chtěl bych trošku poladit zvuk. Na Audi mam výfuk Magnaflow a na Opel Calibra jsem měl komplet BOSAL. Neříkám, že základní zvuk je špatný, ale chtěl bych o malinko přidat. Nechci do toho nasypat raketu peněz a hraju si s otázkou, že bych uřízl koncové tlumiče a nechal si tam jen trubky a na to navařit koncovky ideálně stejné jako je original, aby se nezasahovalo do nárazníku. Chtěl bych se zeptat jestli to bude vadit nějakému čidlu. Před STK si samozřejmě nechám nasadit origo konce.

Ještě bonusová otázka trošku mimo téma. Hledal jsem zde na foru, ale nikde nebyla jednoznačná odpověď. No jedná se o sklápění zrcátek. Pokud zamknu auto, tak se nesklopěj, ale v nastavení je vše zapnuté. Sklápění nefunguje ani, když otočím čudlem, tak jsem chtěl zkontrolovat pojistku, ale dle schématu co jsem našel zde na foru, tak je to součástí nějaké položky co ovládá elektroniku ve dveřích. Prosím tedy o potvrzení jaké číslo pojistky se týká toho sklápění a případně, když ji vytáhnu, tak jestli se mi nerzhodí nějaká elektronika ve dveřích.

Děkuji za odpovědi a přeji hezký víkend.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: CC 3.6 - úprava výfuku

Příspěvek od ppfox »

na to řezání tlumiče výfuku ti nemůžu odpovědět, protože mi můj antivir hlásí nadlimitní počet sprostých slov... :roll:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: CC 3.6 - úprava výfuku

Příspěvek od KJirka »

asi jako napsal ppfox ! To ti někdo možná brzo prohodí cihlu oknem.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

kuRRri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.01.2021 14:34

Re: CC 3.6 - úprava výfuku

Příspěvek od kuRRri »

Žádné čidlo na konci není tedy?

Děkuji za odpověď :-)

Kenous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 22.01.2012 00:05
Bydliště: Praha

Re: CC 3.6 - úprava výfuku

Příspěvek od Kenous »

Často sem nepíšu, ale tohle mi fakt nedá. Hlavně nezapomeň, že to musí při podřazování pořádně střílet do výfuku!!! Bože!!!!! Nevím kolik Ti je let, ale u některých lidí platí, že s věkem přichází moudrost. Přeji Ti, aby ta moudrost přišla co nejdříve...... Howg.
B7 2012

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“