Elektrika na tažným

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
sankany
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 28.03.2013 18:10

Elektrika na tažným

Příspěvek od sankany »

Zdravím kluci, prosím vás potřebuji poradit, přestala mi uplně fungovat elektrika na tažným. nevíte odkud je to napájený nebo zda to má nějakou pojistku, jediný co je dobrý tak to je kostra. co jsem koukal tak kabel vede k pravému světlu ale do světla už nedojde. díky moc za rady

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrika na tažným

Příspěvek od lukasko144 »

Pokazil sa mi pocitac. Obcas hra hudba, ale neviem co je s tym.
Napisal si prd. Zaklad ake mas auto a ci si v spravnej sekcii. Dalej ake mas tazne. Ak spominas kabelaz k svetlu, tipujem, ze tazne nie je original a ten co to montoval to napajal stade. Tym padom je nespocet moznych vyrobcov tazneho v Tvojom aute.
Tipujem to na odpojenie "odborne" zapojeneho kablika na kablovy zvazok ku svetlu. Daj si tu namahu, rozober kufrove oblozenie a pozri, kde sa Ti to rozpojilo.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

DanielllX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 17.08.2012 09:12

Re: Elektrika na tažným

Příspěvek od DanielllX »

souhlasím. pojistku bych hledal určitě,jestli se nepletu,tak tam bude vždy řídí jednotka,bud taková,co používá stávající světla jako zdroj signálu a sepne na patřičný výstup, nebo orig-který komunikuje po sběrnici a spíná jendotlé výstupy.. Máš tažná originál,nebo dodělávaný? Většinou se řídící elektronika umístuje do levého boku kufru,přdevčírem jsem to kuchal. Pokud máš orig,projdi všechny orinál pojistky.Pokud dodělávaný,čekal bych dodělaný pojistkový pouzdro u akumulátoru vepředu,nebo na kabel u pojistek.Snad jsem ti alespson trochu pomohl. viz zde: http://www.tazne.cz/elektropripojka-sko ... /?cid=5305" onclick="window.open(this.href);return false;

madmarty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 31.03.2013 23:14

Re: Elektrika na tažným

Příspěvek od madmarty »

já mám dodělávané tažné a mám pojistku danou na levé straně v kufru jak je ta odjímatelná krytka za podběhem. Může to být i na druhé straně.
VW Passat Variant 3C 2.0TDI BKP 4Motion 2008

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“