Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Led žárovka do SPZ
PříspěvekNapsal: 13.02.2015 16:55 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.06.2009

8001

v prdeli

nevím co tě napadá či nenapadá, ale až tě přestanou bavit ty skvělé čínské žárovky tak se domluv s uživatelem Kimik a on ti sežene pořádný co svítějí a nic nehlásí .... :drinks:

PříspěvekNapsal: 14.02.2015 18:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

14.08.2013

150

ricom píše:
nevím co tě napadá či nenapadá, ale až tě přestanou bavit ty skvělé čínské žárovky tak se domluv s uživatelem Kimik a on ti sežene pořádný co svítějí a nic nehlásí .... :drinks:

Nikde sem nepsal, že mam čínský ledky ;) ... takže nevim co si tu cucáš z ...

PříspěvekNapsal: 14.02.2015 18:50 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.06.2009

8001

v prdeli

holt jsem z tohoto tak usoudil..

Dredr1 píše:
Zdravim, mam passat CC 2012 ... LEDKY v SPZ jakýkoliv 36 a 39mm co sem zkoušel, nefungují ... samozřejmně všechny CANBUS ...

PříspěvekNapsal: 14.02.2015 20:11 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.04.2012

7077

east bohemia

Dredr1 píše:
Nikde sem nepsal, že mam čínský ledky...

ale samozřejmě že máš čínský - jako všichni ostatní, prakticky všechny jsou čínský a nemysli, že když je koupíš u nás, nebo v NDR tak že je nevyráběli žlutý mužíci :D

oni to tady jen vyndaj z bedny a nastrkaj do hezkých českých blistrů - ale čína to samozřejmě je :wink:

VW Passat B8 Alltrack grey 2017 140kW DSG 4M

PříspěvekNapsal: 14.02.2015 20:58 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

17.03.2008

92

český ráj

Dredr1 píše:
Zdravim, mam passat CC 2012 ... LEDKY v SPZ jakýkoliv 36 a 39mm co sem zkoušel, nefungují ... samozřejmně všechny CANBUS ... přední světla bez problémů canbus T10 funguje , zrcátka a interier ... funguje BEZ CANBUS ... ale doporučuju dát aspon někde CANBUS ... protože při zhasnutí je tam trochu ztrátový el... takže třeba blikaj ... pokud možno všude canbus ...

každopádně v SPZ nefunguje vůbec nic ... jediný co mě napadá je 1) bud normálně napojit natvrdo rezistor 5W a nebo 2) sem řešil ted tohle: http://www.tuning-tec.cz/led-osvetleni- ... anbus.html je to verze PRVW02 (rovnou s přídavným rezistorem) ... dělají ještě verzi PRVW01 ... ale ta bohužel nemá rezistor (pro modely třeba GOLF IV) ale cenovka skoro stejná ... mate s tím někdo zkušenosti ?

Vitej v klubu... :D Ta SPZ mě potrápila ale nakonec jsem nasadil Canbus diody a před to ještě rezistory a konečně to funguje...
Jinak v parkovačkách mám taky Canbus a pokud je nezapnu tak svítí chyba jak je rozsvítím tak to zhasne... To ještě pořeším.
A ty máš na CC vzadu sulfidky? Já mám T10...

PříspěvekNapsal: 15.02.2015 11:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

14.08.2013

150

ppfox píše:
Dredr1 píše:
Nikde sem nepsal, že mam čínský ledky...

ale samozřejmě že máš čínský - jako všichni ostatní, prakticky všechny jsou čínský a nemysli, že když je koupíš u nás, nebo v NDR tak že je nevyráběli žlutý mužíci :D

oni to tady jen vyndaj z bedny a nastrkaj do hezkých českých blistrů - ale čína to samozřejmě je :wink:

To ja moc dobre vim:D:D ... Ja jen reagoval na predchozi prispevek:D ...

PříspěvekNapsal: 15.02.2015 11:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

14.08.2013

150

kubajzs píše:
Dredr1 píše:
Zdravim, mam passat CC 2012 ... LEDKY v SPZ jakýkoliv 36 a 39mm co sem zkoušel, nefungují ... samozřejmně všechny CANBUS ... přední světla bez problémů canbus T10 funguje , zrcátka a interier ... funguje BEZ CANBUS ... ale doporučuju dát aspon někde CANBUS ... protože při zhasnutí je tam trochu ztrátový el... takže třeba blikaj ... pokud možno všude canbus ...

každopádně v SPZ nefunguje vůbec nic ... jediný co mě napadá je 1) bud normálně napojit natvrdo rezistor 5W a nebo 2) sem řešil ted tohle: http://www.tuning-tec.cz/led-osvetleni- ... anbus.html je to verze PRVW02 (rovnou s přídavným rezistorem) ... dělají ještě verzi PRVW01 ... ale ta bohužel nemá rezistor (pro modely třeba GOLF IV) ale cenovka skoro stejná ... mate s tím někdo zkušenosti ?

Vitej v klubu... :D Ta SPZ mě potrápila ale nakonec jsem nasadil Canbus diody a před to ještě rezistory a konečně to funguje...
Jinak v parkovačkách mám taky Canbus a pokud je nezapnu tak svítí chyba jak je rozsvítím tak to zhasne... To ještě pořeším.
A ty máš na CC vzadu sulfidky? Já mám T10...

Jojo sou tam sufitky ... Taky sem si myslel ze mam T10ky ... Ja zkusim tu variantu od tuning-tec a kdyz to nepojede, vratim to a pojedu jak rikas canbus + rezistor ... (Bacha ... Kdyz sviti denni sviceni u CC ... Spz nesviti... Ale kyyz rozsvitis normalni xenony ... Rozdivti se k nim i parkovacka + spz (takze je mozne ze ti dela problem spojeni parkovacky s tema SPZ ... Ja to chci ozkouset ... Jinak na predku mam libovky viz foto
http://g02.s.alicdn.com/kf/HT14b6AFGddX ... gOFbXy.jpg

A ty se zatim jevi bez problemu

PříspěvekNapsal: 15.02.2015 21:30 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

17.03.2008

92

český ráj

Já pořídil asi to samé...
http://www.autoprofi.cz/autozarovky/250 ... etail.html

Já mám sociální verzi bez xenonu takže dole místo mlhovek je denní svícení. Když nechám světla na automat tak mi to ve dne kdy nesvítí parkovačky napíše chybu... Musím je zapnout a pak to zmizí...
Na denní svícení jsem dal tyhle a taky super... Teda s rezistorama...
http://www.autoprofi.cz/autozarovky/243 ... etail.html

PříspěvekNapsal: 17.02.2015 18:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

14.08.2013

150

kubajzs píše:
Já pořídil asi to samé...
http://www.autoprofi.cz/autozarovky/250 ... etail.html

Já mám sociální verzi bez xenonu takže dole místo mlhovek je denní svícení. Když nechám světla na automat tak mi to ve dne kdy nesvítí parkovačky napíše chybu... Musím je zapnout a pak to zmizí...
Na denní svícení jsem dal tyhle a taky super... Teda s rezistorama...
http://www.autoprofi.cz/autozarovky/243 ... etail.html

Hele zatim jedu jen parkovacky a problem nikde na automat a kdyz sem zkousel mit zapojeny i denni sviceni s rezistorem (koupil sem presne ty same zarovky samsung ba15s) a take nepsali chybu ... Jen musim upravit kabelaz, pac mam US patici a ne tu klasickou (vubec nevim proc) ... A u spz nejaky ledky mas ? Je mozny ze ti to blbne kvuli ty spz

PříspěvekNapsal: 21.02.2015 20:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

17.03.2008

92

český ráj

Ne blbnou ty T10 co jsou v parkovačkách... Nebo tak nahlásí chybu než je zapnu... Prý ta kontrola jede dvojí při vypnutým i zapnutým...
Na spz mám rezistory + Canbus a na denním svícení taky. Tam je klid...
Potřeboval bych tu originál patici na T10 co je zastrčená ve světle a dát před to rezistor... :roll:

PříspěvekNapsal: 21.02.2015 21:10 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

14.08.2013

150

Rozhol kabely:) ve svetle ... Ja je budu muset taky upravit kvuli dennimu sviceni ... (Mam tam us patici, vubec nechapu, mela tam bejt klasicka ba15s :( taky bych je potreboval sehnat z nejakejch rozbitejch svetel z CC ... No kazdopadne dneska sem zjistil ze predky T10 parkovacky se jedna posrala a delala problem prave i s tou spz, kdyz sem je vyndal, spz zacala fungovat, tak nevim ... Reklamuju ty T10 pac ta jedna je KO po tejdnu ... Je to laboratorina ty ledky:)

PříspěvekNapsal: 20.03.2015 21:33 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

27.03.2011

125

F-M

Ahoj chlapi,koupil jsem led (CAN BUS)osvětlení na SPZ,svítí nádherně ale po 10 minutové jízdě mi vypnou a rozsvítí se kontrolka na budících,počítač napíše nefunkční osvětlení SPZ. Když zastavím,vypnu motor a počkám chvíli, tak pak opět při nastartování svítí normálně jen zase těch 10 minut. Zvláštní je že to první týden nedělalo až teď. Nevíte čím by to mohlo být? Dík

PříspěvekNapsal: 27.03.2015 10:18 
VWexpert
VWexpert

Hodnost:

VWexpert

26.11.2014

106

Střední Čechy

Já tam dal tyhle: http://www.svspraha.cz/svspraha/eshop/8-1-SVETLA-ZAROVKY-LED/139-3-patice-sufit-MINI-LED-zarovky/5/10033-LED-zarovka-12V-s-patici-sufit-36mm-3LED-3SMD-s-chladicem
Svítí zatím bez problémů, chyby nehází, mám je tam asi 4 měsíce. Svítí docela dost, musel jsem je trochu natočit, aby nesvítily kolmo dolů, to byl šajn moc velkej. :D

Přílohy:
WP_20150123_20_12_43_Pro.jpg
WP_20150123_20_12_43_Pro.jpg (277.12 KiB) Zobrazeno 1522 krát

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 29.03.2015 08:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

27.03.2011

125

F-M

Díky objednám a vyzkouším. Teď mi svítí jen jedna sulfitka,na té druhé je vypálená dioda tak nesvítí,možná proto to dělalo. Zvláštní je že teď to chybu nehlásí když svítí jen jedna :D

PříspěvekNapsal: 08.07.2015 16:38 
VWexpert
VWexpert

Hodnost:

VWexpert

08.08.2014

1

Zdravím,
chci se zeptat. Mám Passat B7 Variant r.v.: 2011 a chci si tam namontovat LED lampičky do SPZ. Jaké je číslo originálního dílu? Nemáte někdo zkušenost jestli tam budou pasovat tyhle? Jak jsem tak koukal tak podle obrázků jsou stejná čísla na dílu jak pro Škodu tak Pro VW 3AF943021A.

Díky za každou odpověď

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/000052110-led-osvetleni-statni-poznavaci-znacky-oe-25075.html

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]