problem s TEMPOMATEM

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

problem s TEMPOMATEM

Příspěvek od Hrubking »

Zdravím pánové. Mám Passata 3c 2006. Na volantu nemám nic. Tempomat mám v základu. Není dodávaný. Páčka mi nejspíš funguje. Ukáže mi to na tachometru i na displeji úplně vše co má. Dnes sem ujel okolo 300 km. A sepl jsem ho za celou cestu jednou a jinak né. A to sen zkoušel furt. Nejde mi to ať si navolím km. A nebo si je zapnu z jízdy. Děkuji za pomoc.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s TEMPOMATEM

Příspěvek od tornado1 »

diagnostika
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: problem s TEMPOMATEM

Příspěvek od Hrubking »

Tam jsem ještě nebyl. Jsem laik přes elekro. příde mi to jako relé. Ale nejsem si jistý.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: problem s TEMPOMATEM

Příspěvek od majrek001 »

tak tam zajeď nejspíš bude vadný některý ze spínaču pedálů na diagnostice to vše proměří
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: problem s TEMPOMATEM

Příspěvek od Hrubking »

majrek001 píše:tak tam zajeď nejspíš bude vadný některý ze spínaču pedálů na diagnostice to vše proměří

Děkuji moc. Už to funguje. Sice ještě stím musím skusit něco udělat. Byl to spinač spojky. Nadzvedl jsem ho a šlape to jako hodinky. Díky.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“