PASSAT 2.0 2012 BRZDY

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od ricom »

a to neví jak umíš krájet chleba. :laugh: :drinks:
hkr píše:A ja mel jit do pr**le... :roll:

Uživatelský avatar
ombre73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 14.08.2012 14:26

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od ombre73 »

jasne ze to je banalni vec, ale v te dzungli na trhu nahradnich dilu, otazka vyberu uz neni tak banalni. Behem 3 dni me to myslim posunulo a pokud jsou keramicke desky nesmysl, tak je odpiskam, to me spis jen tak nadchlo. Nas servisak mi taky rika, ze to moc resim a vyhazuje me z dilny. Nicmene predni brzdy jsou pro me zaklad a nechci udelat chybu pri nakupu a ty stokoruny jsou sice sekundarni, ale jestli mam 2 shopy, kde je v celku rozdil petikilo a vic tak sorry. Dokonce jsem i koketoval s myslenkou, ze za asistence servisaka si to vymenim sam, ze by me to bavilo, ale s tim me poslal do pr..le
tak se zatim mejte chlapi
Přílohy
b.jpg

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od Nemo »

Ja som dal na predok kotúče aj dosky ATE a som spokojný. Síce trošku ti ATE "farbia" ale brzdí to dobre a som spokojný. Keramiky len ak máš k tomu kotúče a jazdíš ako závodník na hovado inak nie, nemá význam :-)
Potom môžeš skúsiť ešte cifam, dobrá cena, videl som ich aj na bawore a žiadny problém :-)
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
ombre73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 14.08.2012 14:26

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od ombre73 »

super diky nemo... :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od ricom »

nevymejšlej chujoviny pane.. dej ATE nebo TRW hlavně z dobrého zdroje a budeš spokojen uvidíš..

zejdí nás tady na to většina a nikdo nenaříká..

Uživatelský avatar
Bobik_a
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 30.01.2011 21:19

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od Bobik_a »

Myslím že si tu někdo plete keramické brzdy a ate ceramic! To je kur*vskej rozdíl! Ate ceramic jsou v podstate brzdove desky, které by němeli toliko znecistovat ráfky brzdovým prachem..
treba zde:
http://motofocus.cz/technika/4638,jsou- ... erformance" onclick="window.open(this.href);return false;

Zejména tato věta:
Brzdové destičky z uhlíkových vláken (zesílený karbid křemíku) - ATE CERAMIC, se nesmí zaměňovat s keramikou, která se používá především u tzv. kompozitních keramických brzdových kotoučů, používaných u drahých luxusních a sportovních vozů. :tongue:

Mají i svoje nevýhody..v článku docela dobře popsané..
Naposledy upravil(a) Bobik_a dne 24.11.2014 12:36, celkem upraveno 1 x.
VW je už minulost...

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od ricom »

ale shodneme se na tom, že je lepší nevymýšlet chujoviny a dát to co tam prostě má být že.. :drinks:

Uživatelský avatar
Bobik_a
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 30.01.2011 21:19

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od Bobik_a »

Musím s tebou souhlasit.. mám je na autě a příště nasr*t, to budu raději kola umývat každý týden...
Mají problém "očistit" kotouč od rzi a zanechávají takový prapodivný fialový film na kotouči.
Mám na předku 345mm Ate klasiku - kola skoro pořád zašvihaný od brzdného prachu - kotouč krásně lesklej.
Zadní 310mm Ate ceramic - kola pořád čisté, brzdiče trochu od divného prášku po delší době (jinak čisté), ale ty kotouče jsou nějaký divně zbarvený a pokud je na nich rýha, tak je pořád rezavá!!!! Pro nějakého "šampónka" co je hodně metrosexuál i na svoje auto dobré, ale já do nich příště nejdu...
VW je už minulost...

Uživatelský avatar
Bobik_a
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 30.01.2011 21:19

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od Bobik_a »

Hlavně s heslem:
CO NEUBRZDÍŠ, TO NEUKECÁŠ!!!!
Takže šetřete na všem možným, ale né na brzdách... Samozřejmně každý chce "porsche" za cenu trabanta, ale už i cena mnohdy napoví, že je to "čína". Neplést si made in China a made in China - skoro vše je z číny, ale není čína jako čína. Ale kdo se v tom má vyznat :-)
VW je už minulost...

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od ricom »

:laugh: :laugh: :good: :good: :rofl: :rofl:
Bobik_a píše: Pro nějakého "šampónka" co je hodně metrosexuál i na svoje auto dobré, ale já do nich příště nejdu...

Uživatelský avatar
ombre73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 14.08.2012 14:26

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od ombre73 »

dneska jsme prezouvali tak jsem cvaknul kotouce a servisak rika, ze ty kotouce jsou v pohode jen je trosku opracuje a neni treba nove, bzdy zatim fungujou na 100%, pri brzdeni zadne kopance, nevim jestli se to da poznat z fotky, zda-li koupit nove kotouce nebo jen nechat opracovat ty stavajici...babo rad :)
IMG_9625.JPG
IMG_9626.JPG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od ricom »

ten horní bych tedy já osobně už měnil.. ten spodní jakštak ale hranu má to je vidět.

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od sharik4x4 »

Teď jsem tu měl 2012 a měla vyměnění komplet brzdy ve 190tkm.To je krásný kolik to vydrží v originále. Takže pokud dáš náhradu většinou tolik nenajedeš,budeš řešit učinnost,pískání,černý kola,atd.To se vyplatí. :D
Podle foto jsou kotouče na výměnu všechny,pokud půjdeš cestou stáčení, tak seš blázen.U chlazených kotoučů hrozí prasknutí a pak se může zablokovat kolo.Pokud se ti to stane někde na dálnici, budeš už toto fórum pročítat ze záhrobí. :smoke:
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od denis.82 »

noo, kdyz ses na zacatku ptal jakou znacku, tak ok, takovou otazku bych pochopil...ale nejak nemuzu pobrat, proc resis vymenit, nevymenit, vymenit, nevymenit...tak to kua vymen a mas klid! :fool: :drinks: Koupil sis pekneho Trendika, tak na brzdy snad jeste zbylo, ne? :smoke:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

PASSAT 2.0 2012 BRZDY

Příspěvek od hkr »

:laugh: Trendik peknej. To mohl bejt hajlajn B6 i ve fyrmousnu :laugh:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“