opět vybitá baterie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Splitas91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2014 22:41

opět vybitá baterie

Příspěvek od Splitas91 »

Zdravím všechny příznivce Pašíků. Mám takový problém se svým 3c sedanem. Dovezl jsem auto z Německa a po týdnu byla vybitá baterie. Koupil jsem radši novou se 72ah. Po 3 měsících ježdění ji mám opět vybitou. Změřil jsem ji na nastartovaným motoru a měla 14,3V, takže dobíjení funguje. Osobně si myslím, že mi to asi žere rádio, protože když ho vypnu a auto zamknu, tak pořád svítí červený podsvícení on/off rádia. Navíc to rádio blbne, nemůžu tam naladit kloudnou stanici, než jen Impuls a F1 :-( . Dále si myslím, že hodně dostává baterka zabrat tím, že když v noci/šeru odemknu auto, tak se všechno rozsvítí. Nedá se to nějak přes diagnostiku vyrušit? (úplně zbytečná věc). Dále ji asi nepřidá, že jezdím 7km do práce, takže to nestihne dobít startovací proud, ale že by to vycucalo baterku už za 3 měsíce to se mi nezdá. Zpět ještě k tomu rádiu: sedan má anténu v zadních sloupkách? Jak se tedy sundává to čalovnění, je tam přilepeno a nebo na čudlíkách? ... Díky za každou radu.
Přílohy
rádio.jpg

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: opět vybitá baterie

Příspěvek od ricom »

vyměň rádio dej originál nějaký a bude klid.. možná ještě gateway jestli nemáš starou.. pohledej tady je toho dosti napsáno zde..

Splitas91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2014 22:41

Re: opět vybitá baterie

Příspěvek od Splitas91 »

Díky, zkusím mrknout na ten gateway :-)

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: opět vybitá baterie

Příspěvek od selatko »

To že se vše rozsvítí, to bude asi coming/leaving home funkce .. to si můžeš vypnout v maxidotu, ale já to používám už rok a nemám problém s baterkou, spíš bych to směřoval k té gateway, jak říká ricom a když to dáš někomu šikovnýmu na kontrolu, tak si určitě ušetříš spoustu času
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

opět vybitá baterie

Příspěvek od hkr »

Tak, jak rika sele, rozviceni auta pri odemknuti je to nejmensi. Mas spatnou gateway kvuli dodelavanemu radiu. Pohledej, je toho tu milion


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Splitas91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2014 22:41

Re: opět vybitá baterie

Příspěvek od Splitas91 »

Náhodou asi nevíte, kdo by to mohl dělat v Královehradeckým kraji co?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: opět vybitá baterie

Příspěvek od ricom »

tam nevíme, ale zkus Tornáda v Humpolci a nebo pak hafo šikulů v Praze tady a okolí :drinks:
Splitas91 píše:Náhodou asi nevíte, kdo by to mohl dělat v Královehradeckým kraji co?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: opět vybitá baterie

Příspěvek od tornado1 »

je to čína, tam to gateway nebude
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: opět vybitá baterie

Příspěvek od yessmen »

Pravděpodobně špatně zapojené neorigo rádio... ale klidně může být problém jinde - vadná jednotka handsfree atp.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“