Co za Pašíka pořídit..

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od ppfox »

až si to půjčíš, tak to nafoť (vnitřek, palubku, tlačítka u šaltru, venek, motor...) a hoď to sem a my ti řeknem co tam je a co není a jako bonus ti to hned pomluvíme :laugh: :laugh: (joke :wink: )
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od Nemo »

šak si daj vyhodiť u VW podľa VIN čo to všetko má mať a potom kontroluj :-D
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
Hrasko
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 09.12.2009 13:58
Bydliště: ...západ SVK

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od Hrasko »

Nemo píše:inak techničákov by som sa moc občas nedržal, cajti tam vedia napísať kravín... JA mám origo z výroby CBAB (žiadny odžub, všetko pravé) a v techničáku BKP :-D Takže občas je lepšie údaje overiť v aute, či štítok v kufri alebo podobne :-)
On ma rok vyroby 2010, tam o pumpaci nemoze byt vobec rec. Z VIN sa a vycitat aky rok vyroby to je.Je to 10 pozicia.
Pri B6 boli 2 druhy R-line pakety, vonkajsi a vnutorny, pri B7 najskor vobec ziadny , potom iba vonkajsi.
KJirka píše:
r33d píše:Tak postupně rozkrývám co to je za stroj :)
Nebyl jsem s to rozluštit toto logo, ale jak to asi chápu jde o R line.
Mám pravdu, že?

Asi bych to vygooglil, ale vy to máte v paži, co tato výbava obnáší? Je to nějak jednotný nebo variabilní?
jestli se nepletu, tak tohle je znak buď R36 nebo R32. R-line vypadá jinak, mám ho na autě.
Ten znak je pre starsie modely, bola zmena na novy.
Přílohy
index.jpg
index.jpg (4.14 KiB) Zobrazeno 1411 x
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od denis.82 »

pro Hrasko: Na desate pozici ve VIN je pouze modelovy rok, ne rok vyroby.
RS6 Performance 445kw

r33d
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 20.01.2015 19:39

Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od r33d »

ppfox píše:až si to půjčíš, tak to nafoť (vnitřek, palubku, tlačítka u šaltru, venek, motor...) a hoď to sem a my ti řeknem co tam je a co není a jako bonus ti to hned pomluvíme :laugh: :laugh: (joke :wink: )
Šlo by toto udělat diagnostikou? Ma ideální představa je, ze to někde připojit a za nějakou půl hodinku a petikilo bych měl nějakém dokument se vším. Včetně detailu jako typ navigace, Bluetooth modulu, výrobce Navi atd. Je to reálný?


Sent from my iPad using Tapatalk

r33d
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 20.01.2015 19:39

Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od r33d »

Tak co mám fotit? ;) O čem informovat? Tesim se na pomluvy. Byl jsem na diagnostice v autoriz, prý vše cajk. Na 90% do toho půjdu. Mám i výjezd komplet výbavy dle VIN a taky fajn. První dojmy taky, až na výjimky.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od ppfox »

tak se chlub a nedej se přemlouvat :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od selatko »

Tak hlavně žes byl na diagnostice v autorizáku :)
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Archaon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 03.01.2010 18:29

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od Archaon »

Pánové jenom si dovolim vstoupit se svým tipem na Pašíka - já mám motorizaci 1.6 (BSE - MPI) a manuální převodovku a je to naprosto bomba. Auto je absolutně tichý, spotřeba super, náklady na servis nula (dle VW servisu životnost motoru cca pul milionu bez problémů), spolehlivost absolutní. Starej, jednoduchej benzínovej atosférickej motor který asi většina lidí zná z Oktávek a i ve VW se občas podiví že se dával do Passatů - moc jich nejezdí. Tím že se dával do Oktávek a Golfů, tak případná cena servisů a dílu je směšná. Má to hodně krátkou převodovku, takže po městě dynamika nechci říct dobrá, ale dostačující, na dálnici to přiznávám moc neni ale pokud máte většinu nájezdu město a mimo obec tak ideální mototrizace. Já mam původně Comfortline, ale díky několika borcům z místního fóra už tam budu mít za chvíli snad opravdu plnou výbavu (pošilhávám po acc snad půjde :-)) - dodělat se dá vše. Takže pokd chce někdo auto ne na blbnutí ale pro rodinu na 110% spolehlivost tak doporučuji zvážit tuto kombinaci...

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od denis.82 »

Archaon píše:Pánové jenom si dovolim vstoupit se svým tipem na Pašíka - já mám motorizaci 1.6 (BSE - MPI) a manuální převodovku a je to naprosto bomba. Auto je absolutně tichý, spotřeba super, náklady na servis nula (dle VW servisu životnost motoru cca pul milionu bez problémů), spolehlivost absolutní. Starej, jednoduchej benzínovej atosférickej motor který asi většina lidí zná z Oktávek a i ve VW se občas podiví že se dával do Passatů - moc jich nejezdí. Tím že se dával do Oktávek a Golfů, tak případná cena servisů a dílu je směšná. Má to hodně krátkou převodovku, takže po městě dynamika nechci říct dobrá, ale dostačující, na dálnici to přiznávám moc neni ale pokud máte většinu nájezdu město a mimo obec tak ideální mototrizace. Já mam původně Comfortline, ale díky několika borcům z místního fóra už tam budu mít za chvíli snad opravdu plnou výbavu (pošilhávám po acc snad půjde :-)) - dodělat se dá vše. Takže pokd chce někdo auto ne na blbnutí ale pro rodinu na 110% spolehlivost tak doporučuji zvážit tuto kombinaci...
tvl a na co ti to ACC bude?! :laugh: Dalnice asi moc nejezdis, takze to budes zapinat ve meste...a DSG nemas, tudiz ve vysledku na h***o. :drinks:
To radeji dodelej treba nezavisle topeni nebo neco praktictejsiho. :wink:
Ja tento motor z Passatu neznam, ale treba v Octe to bylo takove - nejede a zere. I kdyz na druhou stranu souhlasim, ze jsou to urcite nejmin nakladne motory na udrzbu. :wink:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od sharik4x4 »

Dodělat se dá opravdu vše,ale hlavně to nestav z "pochybných dílů", aby si pak po návštěvě v zahraničí,nejel domu vlakem.
Oni maj tyhle "stavby" stašně rááádi.

Archaon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 03.01.2010 18:29

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od Archaon »

denis.82 píše:
Archaon píše:Pánové jenom si dovolim vstoupit se svým tipem na Pašíka - já mám motorizaci 1.6 (BSE - MPI) a manuální převodovku a je to naprosto bomba. Auto je absolutně tichý, spotřeba super, náklady na servis nula (dle VW servisu životnost motoru cca pul milionu bez problémů), spolehlivost absolutní. Starej, jednoduchej benzínovej atosférickej motor který asi většina lidí zná z Oktávek a i ve VW se občas podiví že se dával do Passatů - moc jich nejezdí. Tím že se dával do Oktávek a Golfů, tak případná cena servisů a dílu je směšná. Má to hodně krátkou převodovku, takže po městě dynamika nechci říct dobrá, ale dostačující, na dálnici to přiznávám moc neni ale pokud máte většinu nájezdu město a mimo obec tak ideální mototrizace. Já mam původně Comfortline, ale díky několika borcům z místního fóra už tam budu mít za chvíli snad opravdu plnou výbavu (pošilhávám po acc snad půjde :-)) - dodělat se dá vše. Takže pokd chce někdo auto ne na blbnutí ale pro rodinu na 110% spolehlivost tak doporučuji zvážit tuto kombinaci...
tvl a na co ti to ACC bude?! :laugh: Dalnice asi moc nejezdis, takze to budes zapinat ve meste...a DSG nemas, tudiz ve vysledku na h***o. :drinks:
To radeji dodelej treba nezavisle topeni nebo neco praktictejsiho. :wink:
Ja tento motor z Passatu neznam, ale treba v Octe to bylo takove - nejede a zere. I kdyz na druhou stranu souhlasim, ze jsou to urcite nejmin nakladne motory na udrzbu. :wink:
No na co mi bude? Odpovedel si si sam!!! :rofl: samozrejme ze na ho... ale strasne se mi to libi :D hele fakt je to o zvyku. Kdyz presednes z Audi A5 3.2 tak samozrejme mas pocit ze je neco spatne :lol: ale jakmile se s tim trochu rozjezdis tak je to naprosto v pohode. Jak rikam neni to na zavodeni, ale pokud chce nekdo absolutne spolehlivou motorizaci s mega levnym servisem tak je to asi nejrozumnejsi reseni. Webasto myslim ze s timhle motorem nejde. Ale mela by tam jeste jit kamera na cteni znacek a automaticke parkovani. A radsi se neptej na co mi to bude, odpoved je stejna :laugh: :laugh: :laugh:

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od Pisa »

r33d píše:Tak co mám fotit? ;) O čem informovat? Tesim se na pomluvy. Byl jsem na diagnostice v autoriz, prý vše cajk. Na 90% do toho půjdu. Mám i výjezd komplet výbavy dle VIN a taky fajn. První dojmy taky, až na výjimky.
Vyfoť fotku interiéru, rádia, volantu atd, však ti to Fox psal už :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“