Co za Pašíka pořídit..

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od Qido »

Každé zboží má svého kupce. Auta mají málo najeto, s pěknou výbavou a obecně 4motion je o něco dražší. Ale ano, připadá mi to drahé. Ale to spíš zhodnotí denis, jakožto zasvěcený v oboru.

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od wlcakk »

Jak to tak čtu, tak než se finálně rozhodnu na ten manuál, tak budu muset ,,někde,, vyčumět a vyzkoušet jak je to s tím DSG..
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od denis.82 »

Qido píše:Každé zboží má svého kupce. Auta mají málo najeto, s pěknou výbavou a obecně 4motion je o něco dražší. Ale ano, připadá mi to drahé. Ale to spíš zhodnotí denis, jakožto zasvěcený v oboru.
:laugh: ja to radeji ani komentovat nechtel...stav aut bude asi tip top, ale muj nazor je, ze radeji o 50tkm vic najeto a cena bude urcite do 300tkc. :pleasantry: Ale jak rikas, vsechno ma sve kupce...treba ta modra social edice (jorassimo)...kua to bych nevzal ani za 5000euro. Za prve by me asi hanba liskala, co jsem to koupil za holotu v R-linu a za druhe bych si myslel, ze takove auto je absolutne neprodejne, ale jak vidis... :fool:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od denis.82 »

pro kubajzs: jinak kdyby jsi chtel dat do auta uz tolik penez, tak mam v DE pripraveneho bileho Passata B7 Comfortline v DSG (2011, najeto 186tkm, komplet historie vw - novy setrvak, brzdy...dokonce i cerstve po rozvodech) za 320tkc i ceskym technicakem. :drinks:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od hkr »

375tis za 4x4 CR CBBB s Omanytama, v DSG a kůži? myslím, že cena normální
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od ricom »

2010 s najetými 150tis to nemůžeš myslet vážně kámo.. reál je tak 300k.
evidentně bazar zkouší co kdo dá.. ale je pěknej to ju :good: ikdyž se mi zdá až moc dobrej lak, ale to nejde takhle říci od compu


hkr píše:375tis za 4x4 CR CBBB s Omanytama, v DSG a kůži? myslím, že cena normální

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od denis.82 »

hkr píše:375tis za 4x4 CR CBBB s Omanytama, v DSG a kůži? myslím, že cena normální
to nejsou Omanyt ale Samarkand. :wink: Navic posledni servis dva roky zpatky... Jak rika Ricom, do 3 kil ok...i kdyz nevime :idea: - nema vyfoceny motorovy prostor, treba ho ma pozlaceny. :D
RS6 Performance 445kw

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od ricom »

no trochu se obávám a většinou se nepletu i podle fotek, že bych tam našel nějaký nový láček, vidím tam nějaký prapodivný podběh atd..
a takhle krásně namalovanou servisku jsem také jednou z NDR měl to je fakt :good:

ale v globále je to jeden z hezčích kousků, ale ty peníze jsou prostě nesmysl

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od hkr »

Chlapci, 4 roky a 150 tis si myslím, že je uplně normální nájezd u takovýhohle auta. Auto v týhle výbavě nekupuje firma svýmu obchoďákovi :good: Tím neříkám, že v tomhle případě to tak je. Ale když se tak nad tím ještě jednou zamýšlím, tak tu klubák dává za o kilčo menší cenu 3.2FSI ve skoro plný, tak přeci jen tohle je dost.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od kubajzs »

denis.82 píše:pro kubajzs: jinak kdyby jsi chtel dat do auta uz tolik penez, tak mam v DE pripraveneho bileho Passata B7 Comfortline v DSG (2011, najeto 186tkm, komplet historie vw - novy setrvak, brzdy...dokonce i cerstve po rozvodech) za 320tkc i ceskym technicakem. :drinks:
To je moc. Já chci tak 250 plus minus 30. Víc ne... Jen mě zajímalo jestli je to podle Vás prodejný. U toho černýho mě zarazili ty výfuky...
Koukal jsem i na mobile a tam taky žádný velký výběr... Nebo spíš samej social a to nechci...
Třeba tohle vypadá docela dobře ale do VW to nejezdilo a nemá park. senzory, multif. volant, řazení pod volantem a to mě prostě vadí... :-(

http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... 1419704845" onclick="window.open(this.href);return false;

To by to musela vykoupit jiná věc třeba barva... Ta modrá (jorassimo) se mi fakt hodně líbí... Nechceš mi takovou přtáhnout za 5000E ? :D

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od denis.82 »

pro hkr: ja nerikam ze je stocene, je to DSG - po napichnuti lze lehce poznat,ze. :D Ale jestli nekdo najel za prvni tri roky 120tkm a potom za dalsi dva roky 24tkm, tak si o tom myslim svoje. :smoke: Navic 1.majitel.

pro kubajzs: tady je ten z tipcarsu-pise trikrat crash, z toho asi dvakrat vetsi...zajimavy prodejce, bud je tak poctivy, nebo jsou ty opravy videt z 50 metru :D http://auto.bazos.cz/inzerat/40925346/V ... 1majCZ.php" onclick="window.open(this.href);return false;
A tady mas jednoho v docela dobre vybave, stahni cenu na 215tkc a za zbyvajici penize si nechej udelat folii do te R36 modre. :D
http://www.sbazar.cz/f.albrecht/detail/ ... 125-kw-dsg" onclick="window.open(this.href);return false;
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od kubajzs »

denis.82 píše:pro hkr: ja nerikam ze je stocene, je to DSG - po napichnuti lze lehce poznat,ze. :D Ale jestli nekdo najel za prvni tri roky 120tkm a potom za dalsi dva roky 24tkm, tak si o tom myslim svoje. :smoke: Navic 1.majitel.

pro kubajzs: tady je ten z tipcarsu-pise trikrat crash, z toho asi dvakrat vetsi...zajimavy prodejce, bud je tak poctivy, nebo jsou ty opravy videt z 50 metru :D http://auto.bazos.cz/inzerat/40925346/V ... 1majCZ.php" onclick="window.open(this.href);return false;
A tady mas jednoho v docela dobre vybave, stahni cenu na 215tkc a za zbyvajici penize si nechej udelat folii do te R36 modre. :D
http://www.sbazar.cz/f.albrecht/detail/ ... 125-kw-dsg" onclick="window.open(this.href);return false;
Njn ale když vyměnili i DSG tak to musela byt pořádná pecka...
Ten modrej jsem měl taky v merku ale ty sedačky a starej interiér mě odradil... Já už prolezl křížem krážem celej internet a nic co bych řekl jo to je pro mě... :-(
Tohle bych přežil ale zase ta Itálie...
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od ladulel »

Kdybych neměl RS, asi bych se zajel podívat na toto: http://auto.bazos.cz/inzerat/42490201/V ... MOTION.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od denis.82 »

kubajzs píše:
denis.82 píše:pro hkr: ja nerikam ze je stocene, je to DSG - po napichnuti lze lehce poznat,ze. :D Ale jestli nekdo najel za prvni tri roky 120tkm a potom za dalsi dva roky 24tkm, tak si o tom myslim svoje. :smoke: Navic 1.majitel.

pro kubajzs: tady je ten z tipcarsu-pise trikrat crash, z toho asi dvakrat vetsi...zajimavy prodejce, bud je tak poctivy, nebo jsou ty opravy videt z 50 metru :D http://auto.bazos.cz/inzerat/40925346/V ... 1majCZ.php" onclick="window.open(this.href);return false;
A tady mas jednoho v docela dobre vybave, stahni cenu na 215tkc a za zbyvajici penize si nechej udelat folii do te R36 modre. :D
http://www.sbazar.cz/f.albrecht/detail/ ... 125-kw-dsg" onclick="window.open(this.href);return false;
Njn ale když vyměnili i DSG tak to musela byt pořádná pecka...
Ten modrej jsem měl taky v merku ale ty sedačky a starej interiér mě odradil... Já už prolezl křížem krážem celej internet a nic co bych řekl jo to je pro mě... :-(
Tohle bych přežil ale zase ta Itálie...
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;
hmm, aspon realna cena...ovsem z Italie fakt jedine jidlo, auta nee. :D Ale libi se mi, tady bych i podle STK veril, ze mu tam pul roku stoji... :D
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
kubajzs
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 17.03.2008 11:59
Bydliště: český ráj

Re: Co za Pašíka pořídit..

Příspěvek od kubajzs »

Teď začalo sněžit tak bude hnedle pryč... :lol:
Když už jsme u toho vyjede to něco když to není 4kolka? Dlouhý to je jak tejden a vyvážený tak asi moc nebude co? Známej má OII s 1,6 a nerozjede se ani na rovině když je sníh...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“