divna spotreba

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
oizik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 10.02.2014 22:26
Bydliště: Bilina

Re: divna spotreba

Příspěvek od oizik »

stou orachlosti bych to moc neprehanej prectete si co tu za moudra pisete vy a pak komentuj.Napsal jsem sem svuj problem a odpovedi?kluci neni to moje prvni auto.Prvni si precti na co jsem se ptal a pak odpovez kdyz mluvim o prumerne spotrebe tak nemyslim okamzitou ani kdyz napisu 22l prumer to neni ze vynuluji spotrebu a napisu prvni cislo ktere se mi tam po 100m ukaze proto bych tam neuvedl ze dle km a tankovani to jezdi za 7l. Chce se to prvni zamyslet a ne blabolit
Naposledy upravil(a) oizik dne 25.12.2014 22:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: divna spotreba

Příspěvek od Qido »

Ale vypadá to tak!

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: divna spotreba

Příspěvek od pepa 67 »

:good: :drinks:
Qido píše:Ale vypadá to tak!
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

oizik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 10.02.2014 22:26
Bydliště: Bilina

Re: divna spotreba

Příspěvek od oizik »

podle kecu jsi mistr sveta

oizik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 10.02.2014 22:26
Bydliště: Bilina

Re: divna spotreba

Příspěvek od oizik »

pro PPFOX ta prumerna spotreba byla vysoka i po ujeti 200km.(to auto nepapalo 22litru na 100km jen ukazovalo) druhy den kdyz jsem na to v prubehu jizdy koukal tam uz bylo 6,4l/100

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: divna spotreba

Příspěvek od pepa 67 »

notáák ty brepto :smoke: tak palubák je stejně informativní noa když si už měl tolik aut tak tě snad tohle nemohlo rozhodit ne :old:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

oizik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 10.02.2014 22:26
Bydliště: Bilina

Re: divna spotreba

Příspěvek od oizik »

me to nerozhodilo jen je asi neco spatne kdyz ti misto 7l ukazuje 22l nemyslis?Ale spise to prekvapilo vas kdyz pisete nesmysly (okamzita spotreba,prumerna spotreba po ujeti 100m, atd)ale opravdu ani pasat neni bezporuchovej dulezity je ze se umi sam opravit :tongue: me bylo jedno ze ukazuje 22l kdyz jel za 7 litru jen jsem chtel vyresit problem proc to ukazuje hodne nerealnou spotrebu

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: divna spotreba

Příspěvek od Archie »

oizik píše:me to nerozhodilo jen je asi neco spatne kdyz ti misto 7l ukazuje 22l nemyslis?Ale spise to prekvapilo vas kdyz pisete nesmysly (okamzita spotreba,prumerna spotreba po ujeti 100m, atd)ale opravdu ani pasat neni bezporuchovej dulezity je ze se umi sam opravit :tongue:
No nevím, máš pašíka jeden den a hned taková prekérní situace, kdy máš něco co ještě nikdo neměl. No budiž, ale překvapuje mne, že X lidí ti nabízí varianty čím by to mohlo být - a ty tu kolem sebe kopeš... když ten vyplašenej jsi byl především ty. :pleasantry: Tím spíš jen docílíš toho, že až se ti přihodí opravdu něco důležitýho, tak tě budou lidi zcela ignorovat. Příště raději napiš popis problému komplet i s omáčkou - ve smyslu "není to moje první auto, vše mám nastaveno správně ... atd." - vyhneš se tím odhadům ostatních klubáků co vše by to mohlo být a třeba se důvod dozvíš dříve, než se ti to samo opraví.

Ale teď je dobrý, že se ti to samo opravilo a už to funguje jak má. :laugh: :laugh: :laugh:
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

oizik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 10.02.2014 22:26
Bydliště: Bilina

Re: divna spotreba

Příspěvek od oizik »

no mysliš omacku pro vas? aby kdyz napisu prumernou spotrebu a ktomu dodam ze auto jezdi za cca7 litru coz znamena ze jsem z autem najel vice jak 100km a i pres to ukazuje velkou spotrebu tak aby vam to bylo jasny?Podle meho jsem to popsal dopodrobna.i kdyby to ukazovalo nadale velkou spotrebu a neopravilo se to kvuly tomu bych auto urcite neprodal.Ale slo to napsat s rozumem treba nespletl jsi si to s okamzitou a ne hned druhyho odsuzovat at si precte manual,at se snim seznami atd.jedinej HKR odpovedel s logikou (u mých predchozich aut se prumerna spotreba treba nenastavovala a cesky manual nemam) jinak pro ostatni jsem byl vyplasenko a expert prijdou ti tyto odpovedi normalni?Chces mi rict ze kdyz vam tady nekdo napise ze mu neradi DSG tak prvni odpoved bude a nemas manual?????

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: divna spotreba

Příspěvek od pepa 67 »

spotřeba.png
Bez názvu.png
proto rada ohledně manualu :wink: ten se da stáhnouthttp://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=75130
tak se nediv :thk:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

oizik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 10.02.2014 22:26
Bydliště: Bilina

Re: divna spotreba

Příspěvek od oizik »

tady uz linky nefungujou

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: divna spotreba

Příspěvek od Prochy01 »

oizik píše:tady uz linky nefungujou
Ty jsi slusnej jeliman!!! a co jako, ze nefungujou...po tom co tu predvadis jeste cekas, ze te bude nekdo neco dalšího hledat??? Sam se divím Pepovi ze s tebou vubec ztrácel cas! Hledej sam a urcite najdeš...

Btw: na 200km podle dotankování zjistíš taky prd, obzvlase pokud jsi to pomeroval na rezerve...a i kdyby na plný, tak tam bude velky rozdíl...

A pokud se ti tech původních 44l po startu dostalo na 6,5 az po 200 km, bude chyba stoprocentně mezi volantem a sedackou, protoze všem ostatním se vyrovná do 20 km...

Ale to je v zásadě vse jedno... kdyz uz jsi takové "střevo" a ptáš se na tohle na foru a nakonec se hadas s lidma co ti radi, tak to netreba komentovat... mnohem lepe bys udelal, kdybys přiznal stupidní dotaz a sklopil usi!!!
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: divna spotreba

Příspěvek od Archie »

Já osobně se domnívám, že toto vlákno je marný boj a je ztrátou času cokoliv sem psát :thanks: ať v dobrém či ve zlém.
Howgh.
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: divna spotreba

Příspěvek od pepa 67 »

oizik píše:tady uz linky nefungujou
ty si král jelimán :thk: :kto: zrozen ze šalamonounova hovna :laugh: skákni na matriku at ti pozměněj udaje v O.P a ost.dokumentech no a závěrem nééé linky nefungujou ale ty,škoda že nejsou psychotesty povinné ojoj to by bylo :smoke: :good: p.s. v Jizbicich je konkurz na správce a starostu :taunt:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: divna spotreba

Příspěvek od ppfox »

tak jsem se zase po ránu pobavil a jdu tiše dál, jsou témata kde už nemá cenu se jakkoliv vyjadřovat... :roll:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“