Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Převodovka VW passat, 2.0 tdi BKP-MOTOR, rok 06
PříspěvekNapsal: 31.12.2014 16:36 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.03.2010

234

ricom píše:
to nemůžeš myslet vážně že by jsi dal starší setrvák. dávat ho může starší skutečně jen naprostej zoufalec

tomášek pasat píše:
setrvák jen sonduji,ale dává se i starší,samozřejmě,nemuže být od kohokoliv,to je mi jasnécelou sadu mám sehnanou za 11 500 Luk

poldle tebe jsou zoufalci i ti co mi nabízeli setrvák na tomhle foru že??
Víš co zamysli se nad sebou,napadlo tě že starší setrvák muže mít třeba najeto 50 tis? ale ty si milionář,tk by si ho hodil za 150 Kč do šrotu....

PříspěvekNapsal: 31.12.2014 17:43 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.06.2009

8001

v prdeli

ano co se týče dvouhmoty a setrváku pokud chce někdo ušetřit a dá to starší je u mě zoufalec.. to není o milionářích.. to je o opici a banánech..
je to podobné jako brousit kotouče.. to může taky naprostej zoufalec..
tobě se asi ještě nestalo,že jsi něco dal staršího a v zápětí se to posralo vid.. no tak to jsi hlavně milionář ty, když si můžeš dovolit platit xkráte práci..

koupíš starší pneu, motor, turbo budiž.. ale tohle je prostě nesmysl.. je to můj názor nikomu ho nevnucuji.. nelíbí se ti tak ho ignoruj.

je svoboda slova, nemusíš tu slyšet jen slova chváli a porozumění..

nedávno jsem naší holce dělal repasé převodovky a když byla sundaná tak se samozřejmě juklo i na spojku, kluci na dílně říkají kup jí už má něco za sebou a udělá se to najednou.
neplatil jsem to já, ale i ta 24letá nevl. dcera si nechala poradit a tu spojku prostě udělala s tím.
a má klid jak od spojky tak od převodovky..

už chápeš co jsem ti tím chtěl říci ?? že ne vždy se musí vyplatit ušetřit..

p.s. hlavně bych docela rád viděl nějaký setrvák starší v ok stavu.. vzhledem k tomu co tady máme všici nalítáno za hektary..

PříspěvekNapsal: 31.12.2014 17:46 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.06.2009

8001

v prdeli

a pokud na Zlínsku měníte starší setrváky tak asi holt jste zoufalci.. ale pochybuji o tom, že takovejch je tam nějak více jak v jiných krajích.
nesnáším tyhle uraženecký kecy Morava vs Praha..

když se do někoho chci obout dělám to hlavně osobně to mi věř.. tady na foru je to vcelku nerálné co říkáš.

tomášek pasat píše:
tak to je asi zlínsko kraj zoufalcu,podle tebe....,ok.,nech si rady pro sebe,čímm víc pročítam tohle forum,tk zjištuji,že je tady par super borcu,ale při nich se tady veze pár lidí kteří umí jen urážet..,někdo tady něco napíše,samozřejme tomu nerozumí, a pár lidí třeba jako si ty se do něj hned obuje a dá mu co proto. Dík hrdino

PříspěvekNapsal: 31.12.2014 19:22 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.03.2010

234

ricom píše:
ano co se týče dvouhmoty a setrváku pokud chce někdo ušetřit a dá to starší je u mě zoufalec.. to není o milionářích.. to je o opici a banánech..
je to podobné jako brousit kotouče.. to může taky naprostej zoufalec..
tobě se asi ještě nestalo,že jsi něco dal staršího a v zápětí se to posralo vid.. no tak to jsi hlavně milionář ty, když si můžeš dovolit platit xkráte práci..

koupíš starší pneu, motor, turbo budiž.. ale tohle je prostě nesmysl.. je to můj názor nikomu ho nevnucuji.. nelíbí se ti tak ho ignoruj.

je svoboda slova, nemusíš tu slyšet jen slova chváli a porozumění..

nedávno jsem naší holce dělal repasé převodovky a když byla sundaná tak se samozřejmě juklo i na spojku, kluci na dílně říkají kup jí už má něco za sebou a udělá se to najednou.
neplatil jsem to já, ale i ta 24letá nevl. dcera si nechala poradit a tu spojku prostě udělala s tím.
a má klid jak od spojky tak od převodovky..

už chápeš co jsem ti tím chtěl říci ?? že ne vždy se musí vyplatit ušetřit..

p.s. hlavně bych docela rád viděl nějaký setrvák starší v ok stavu.. vzhledem k tomu co tady máme všici nalítáno za hektary..

to je mi celkem jasné,já jen říkám,že se to tak řeší,neříkám,že to udělám.
Hlavně to řeším takhle,protože auto vv letě pude pryč a tuhle investici mi nikdo nevrátí,to nikoho bez servisky nezajímá,protože ti nemusí veřit.
Popravdě mi ted de o to,aby to fungovalo,a co bude za rok je jedno...,proto to sondování staaršího setrváku

Jinak je jasné,nové je nové a tk to stejně na 90 procent dopadne...

PříspěvekNapsal: 31.12.2014 19:34 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

23.08.2014

567

Litoměřicko

Tak koukám že jsi zdárnej případ těch co auto na oko polátá a pryč sním .hlavně že jsi to tu napsal at to káždej počte,já myslel že si to opravuješ pro sebe :negative: i když sem si řikal jak píšeš o starším setrváku že to bude nějaká divno myšlenka a ejhle je to tu :wink: chudák potencionální kupec blbec ala systém cz :potlesk: :potlesk:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31.12.2014 21:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.06.2009

8001

v prdeli

Asi bych dokázal i vestit z koule. No aspoň že to už kolega neprodá tady na klubu

Patrik

PříspěvekNapsal: 01.01.2015 10:20 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.01.2012

1527

Zlín

tomášek pasat píše:
tak to je asi zlínsko kraj zoufalcu,podle tebe....,ok.,nech si rady pro sebe,čímm víc pročítam tohle forum,tk zjištuji,že je tady par super borcu,ale při nich se tady veze pár lidí kteří umí jen urážet..,někdo tady něco napíše,samozřejme tomu nerozumí, a pár lidí třeba jako si ty se do něj hned obuje a dá mu co proto. Dík hrdino

Cau, ja jsem treba taky ze Zlina :pleasantry: , ale kdyz jsem nechaval na Touranu menit tu zrovna ne moc povedenou 6q prevodovku (sehnal jsem starsi s pulrocni zarukou), tak jsem samozrejme daval setrvak a spojku novou. A to byl Touran urceny jen k prodeji!!! Kupujici byl rad, ze to ma nove (dolozil jsem mu fakturu a zaruka se dopisovala i do kupni smlouvy).
Nevim jestli ti to poradil tvuj mechanik nebo jak te to napadlo, ale davat starsi setrvak ale treba i turbo je totalni kravina (v dnesni dobe to uz nestoji ctyricet tisic jak driv ve VW). A hlavne ver tomu, ze tyhle veci se s najezdem 50tkm neprodavaji. :roll:
Kdyz budes chtit, muzu ti zjistit, kolik by sada vysla v autodilech, kde mam docela velke slevy. Popr. treba i domluvit vymenu tam, kde jsem to nechaval opravovat.

PříspěvekNapsal: 02.01.2015 14:36 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

09.04.2009

13389

Chomutov

v tom maj kluci pravdu. Dávat starý věci typu setrvák se nevyplácí. Obzvláště proto, že míru opotřebení můžeš jenom odhadovat.

PříspěvekNapsal: 04.01.2015 14:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

867

Když hledáš, dá se sehnat celý set do 10tKč,ale chce to hledat po fórech.Nebudu sem dávat konkrétní odkaz,protože bych podporoval lenost nových uživatelů. Ve finále by se to stejně otočilo proti mě,jak to bývá zvykem. :fool:
Ale myslet si že koupíš starší dobrej spojkovej set za 3litry je totální chujovina.Je to stejný jako ,když scháníš celý motor.
Např.motor do jedničkovýho supa 2,0TDI BSS, všechny auta maj min.300tKm,protože jsou 10let starý,ale na vrakáči je koupíš se 150tkm. Tak kde se vzali? Jediné vysvětlení je,že důchodci a doktoři si u jejich málo jetejch aut mění preventivně motory,aby měli zase nový. :good:
Ale zpět ke spojce,je běžné že si každý mění spojku,v době, kdy je málo jetá a dá tam novou, aby mohl tu skoro novou prodat na internetu za mrzký peníz.To je zcela logické.
Dále je výhodné kupovat málo jetou spojku z bouračky,kde většinou zůstane zařazenej kvalt,než se auto zastaví,protože neznám nikoho kdo by stačil vyřadit.Setrvák pak dostane takovou ránu,že i kdyby byl novej má to za sebou.
Tak jsem ti vysvětlil dostatečně výhody nákupu starší spojky a teď směle do toho. :D

PříspěvekNapsal: 04.01.2015 23:40 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

09.04.2009

13389

Chomutov

a myslíš shariku, že to pomohlo ? :wink:

PříspěvekNapsal: 04.01.2015 23:57 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.01.2012

1527

Zlín

KJirka píše:
a myslíš shariku, že to pomohlo ? :wink:

ja myslim ze nepomohlo, protoze kdyz uz jednou premysli o starem, tak mu to ani pet Shariku nevysvetli a stejne tam koupi ten po duchodci za 3000kc. :laugh: Ale to neni nic neobvykleho,pokud si clovek parkrat nenabehne, nepochopi. 8)

PříspěvekNapsal: 12.01.2015 20:44 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.03.2010

234

:D:D:D
tak jste si tady popsali během doby co jsem tady nebyl.názory uplně stejne,jako u každého tématu,tady je pár lidí kteří to forum niči,asi si hrajete na velké frajírky,je tady pár borcu,ale taky pár blbcu,kteří neradí ale jen dělají z ostatních lidí dementy.Jooo ono se machruje na foru,takže místo rady přijde urážka ,a pk už to jede.je to přesně tak jak jsem psal,je jedna věc napsat svuj názor,a druhá věc někoho urážet.
O.k.měli jste pravdu,ve finále novy setrvák+spojka+ vyměneno ložisko na hlavní hřídeli.
Problém vyřešen. DÍKY ZA RADY BORCI. Schválne si přečtěte spětně sve rady u jiných temat,co názor to arogance.

PříspěvekNapsal: 12.01.2015 21:06 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.03.2010

234

sharik4x4 píše:
Když hledáš, dá se sehnat celý set do 10tKč,ale chce to hledat po fórech.Nebudu sem dávat konkrétní odkaz,protože bych podporoval lenost nových uživatelů. Ve finále by se to stejně otočilo proti mě,jak to bývá zvykem. :fool:
Ale myslet si že koupíš starší dobrej spojkovej set za 3litry je totální chujovina.Je to stejný jako ,když scháníš celý motor.
Např.motor do jedničkovýho supa 2,0TDI BSS, všechny auta maj min.300tKm,protože jsou 10let starý,ale na vrakáči je koupíš se 150tkm. Tak kde se vzali? Jediné vysvětlení je,že důchodci a doktoři si u jejich málo jetejch aut mění preventivně motory,aby měli zase nový. :good:
Ale zpět ke spojce,je běžné že si každý mění spojku,v době, kdy je málo jetá a dá tam novou, aby mohl tu skoro novou prodat na internetu za mrzký peníz.To je zcela logické.
Dále je výhodné kupovat málo jetou spojku z bouračky,kde většinou zůstane zařazenej kvalt,než se auto zastaví,protože neznám nikoho kdo by stačil vyřadit.Setrvák pak dostane takovou ránu,že i kdyby byl novej má to za sebou.
Tak jsem ti vysvětlil dostatečně výhody nákupu starší spojky a teď směle do toho. :D

PříspěvekNapsal: 12.01.2015 21:09 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.03.2010

234

jo,ještě Ti učastníci fora co mi nabízeli v SZ starší setrvák jsou zoufalci....,dobře borci.
Ok.už tady nebudu nic psat,ani komentovat,tady člověk musí být potichu,pk je vše ok.
Jen tak dál.

PříspěvekNapsal: 12.01.2015 21:11 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.04.2012

7063

east bohemia

a tak Tomášku já jsem se tady nevyjadřoval, ale když to čtu zpětně, tak ti kluci psali ať neblbneš s použitým setrvákem a nakonec jsi tam dal novej, tak že já nevím jestli ti někdo radil tak blbě...

VW Passat B8 Alltrack grey 2017 140kW DSG 4M

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]