Divný zvuk po výměně vstřiků

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
arapajma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 10.11.2014 16:08
Bydliště: Olomouc

Re: Divný zvuk po výměně vstřiků

Příspěvek od arapajma »

Tak ze mě ve vw udělali blbce, který si vymýšlí nějaký klepání v motoru. Byli na mě 3 a proběhl od nich výsměch, pošklebky a klepání si na hlavu. Strávil jsem tam 3 hodiny. Oddělali dekl a ukázali mi vstřiky. Ty prý, ale vydělalat nebudou. Tak to zase dali dokupy, udělali se mnou zkušební jízdu a samozřejmě změna žádná. Pak začalo hádání. Pořád mi tvrdili, že to je klasický PD zvuk. Když jsem jim řekl, že to před výměnou nedělalo, tak mě vůbec neposlouchali. A perličku nakonec. Chtěli po mě 2500Kč, tak opět hádání. Říkal jsem jim, že reklamuji to jak provedli výměnu a že jim nic nedám a nakonec jsem to i uhádal. Tak budu jezdit dal a zesílím si rádio. Jedno vím jistě, že mě v AUTOCENTRU OLOMOUC nikdo nikdy neuvidí.
VW PASSAT 3C, 2.0 TDI PD 125kw, stříbrná Limousine

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Divný zvuk po výměně vstřiků

Příspěvek od KJirka »

dobrý ! Za co přesně chtěli těch 2500,-Kč ??? Za ty tři hodiny, co z tebe dělali vola ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
arapajma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 10.11.2014 16:08
Bydliště: Olomouc

Re: Divný zvuk po výměně vstřiků

Příspěvek od arapajma »

KJirka píše:dobrý ! Za co přesně chtěli těch 2500,-Kč ??? Za ty tři hodiny, co z tebe dělali vola ?

Že prý mechanik si musí taky vydělat, že nebude dělat zadarmo. Prostě argumenty úplně o ničem.
VW PASSAT 3C, 2.0 TDI PD 125kw, stříbrná Limousine

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Divný zvuk po výměně vstřiků

Příspěvek od KJirka »

a co na tom dělal mechanik 3 hodiny ???
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Divný zvuk po výměně vstřiků

Příspěvek od Lukkii »

kouřil, do toho vlez oběd a pak nějaký papírování
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
arapajma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 10.11.2014 16:08
Bydliště: Olomouc

Re: Divný zvuk po výměně vstřiků

Příspěvek od arapajma »

Tak mezi tím bylo hádání a pak mu někam zapadl šroubek z víka a chtěl tam dát nový. Já jsem mu řekl, ať ten šroubek najde, protože mohl spadnout mezi rozvody nebo někam ke vstřikům. Tak přes půl hodiny jenom hledal šroubek.
VW PASSAT 3C, 2.0 TDI PD 125kw, stříbrná Limousine

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Divný zvuk po výměně vstřiků

Příspěvek od ricom »

hele nic osobního, ale proč to auto nedáš někomu kdo tomu rozumí.. nevím kdo tam u vás v okolí tvém, ale určitě tam máte taky nějaké šikuly jako my tady v okolí Prahy atd..

a narovinu za těch 2500 tis jsi to mohl odvézt Sharikovi k Litoměřicím ject domů vlakem a pak si to ject vyzvednout a ještě by jsi ušetřil asi.. :drinks:

Uživatelský avatar
arapajma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 10.11.2014 16:08
Bydliště: Olomouc

Re: Divný zvuk po výměně vstřiků

Příspěvek od arapajma »

ricom píše:hele nic osobního, ale proč to auto nedáš někomu kdo tomu rozumí.. nevím kdo tam u vás v okolí tvém, ale určitě tam máte taky nějaké šikuly jako my tady v okolí Prahy atd..

a narovinu za těch 2500 tis jsi to mohl odvézt Sharikovi k Litoměřicím ject domů vlakem a pak si to ject vyzvednout a ještě by jsi ušetřil asi.. :drinks:
Já jsem jim těch 2500kč nedal, nedostali nic. Zkusil jsem to jako reklamačku, protože mi montovali ty vstřiky oni na svolávačku a poslali mě do patřičných míst. Tak teď to budu řešit přesně jak říkáš. Tady u nás je taky hodně šikovných lidí. :wink:
VW PASSAT 3C, 2.0 TDI PD 125kw, stříbrná Limousine

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Divný zvuk po výměně vstřiků

Příspěvek od ricom »

jo máš recht psal jsi to.. no tak držím palce, dej to nějakému šikulovi a uvidíš že to bude ok.. :good: :good:
dej pak vědět.. a do autorizáku jen pro díly maximálně.. :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“