Zhasínání pravého xenonu při startu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nemo »

Ak nemas v poriadku dobijanie tak ti preblikavaju veci aj pri jazde a baterka pomaly zdochina. Prekontroloval si prippjenoe xenonu, najblizsiu kostru alebo prehodil predradniky medzi sebou na test?

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

Mě to dělalo taky a způsobovalo to že baterie má malý startovací proud a je třeba horší počasí.

Odesláno z mého GT-I9300

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: Zhasínání pravého xenonu při startu

Příspěvek od capo »

Tak vyřešeno. Celou dobu jsem měl špatnou baterku, která ani po dobití nebyla schopná udržet dostatečné napětí. Teď jsem dal novou Banner 74Ah (protože je prý mnohem lepší z pohledu delší životnosti při ne každodenním ježdění než Silverline od Varty) a světla svítí při startu obě.
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“