antiradar (radardetektor)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od Nwkt »

Dělají se pevný sady, třeba https://www.antiradary.net/antiradar-genevo-hd-plus/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od denis.82 »

Ja mel tu rusicku vzadu za takovym cernym plexisklem kolem spz...a predni v mrizkach taky za plexi.
S tim Svajcem souhlasim. :D
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od ppfox »

tvl nebuďte srábci :D prošpikujete to aniradarama a budete se za jízdy nudit, ten adrenalin je potřeba :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od napster »

Tvl vis kolik by me stal autobus,kdybych prisel o noty?! :mrgreen: nehlede na to,ze autobus jsem uz asi 5let neřídil :rofl: pevne sady pasivnich detektoru jsou. Nicmene stale je lepsi prenosny. Kdyz jedu z nejakym autem,tak ho prendam a jedu. Nad rusickou jsem taky uvazoval,ale kdyz menis casto auta,tak mi to prijde jako blbost davat 1rocne takovy prachy za rusicku. Jinak zkusim od mestsky policie jejich radar,jak bel funguje. V testech vychazel dobre,jelokoz je umistenej o 90° oproti genovo a V1.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od denis.82 »

ppfox píše:tvl nebuďte srábci :D prošpikujete to aniradarama a budete se za jízdy nudit, ten adrenalin je potřeba :mrgreen:
nj, ale co do bezpecnosti provozu bych schvalil nejaky zakon, ze kazde auto musí mit povinne minimalne antiradar...ted ho nemam a 90% casu cumim hlavne po policajtech. :laugh: :laugh:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

Nwkt píše:Dělají se pevný sady, třeba https://www.antiradary.net/antiradar-genevo-hd-plus/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ačkoliv tam něco takovýho píšou, tak tohle ale fakt na laser pušku nefunguje a z principu věci ani nemůže. V okamžiku, kdy to policajt zmáčkne, tě už změřil a ty nemáš ani vteřinu na nějakou reakci. To není jako radarovej signál, kterej je jednak trvalej, pokud to mají zapnutý a druhak se šíří v takových lalocích. Takže to zaznamenáš dávno před tím, než ten zdroj třeba vůbec můžeš uvidět. Proti laserovýmu paprsku jedině rušení, a to je s těmi čidly: https://www.antiradary.net/laserova-rus ... -priority/" onclick="window.open(this.href);return false; A bacha, ta cena je OD. Takže do auta velikosti Passat, vpředu i vzadu, s montáží tak pade.
Existujou samozřejmě i jiný a mnohem dražší sady.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

napster píše:Tvl vis kolik by me stal autobus,kdybych prisel o noty?! :mrgreen: nehlede na to,ze autobus jsem uz asi 5let neřídil :rofl: pevne sady pasivnich detektoru jsou. Nicmene stale je lepsi prenosny. Kdyz jedu z nejakym autem,tak ho prendam a jedu. Nad rusickou jsem taky uvazoval,ale kdyz menis casto auta,tak mi to prijde jako blbost davat 1rocne takovy prachy za rusicku. Jinak zkusim od mestsky policie jejich radar,jak bel funguje. V testech vychazel dobre,jelokoz je umistenej o 90° oproti genovo a V1.
Ideální by bylo, někde se domluvit s cajtama a vyzkoušet to. Ale vsadím, co chceš, že ani jedno z těch zařízení co máme, proti laser pušce nic nezmůže. To Genevo one byl ještě vloni nejvýkonnější detektor a jak jsem psal, proti tomu laseru ani nepípnul. Pročti si aniradar fórum, tam je toho popsáno mraky.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od napster »

Me by se libilo AL Priority,ale vadi mi pevna montaz tohoto parkovaciho asistentu.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

nojo, ale bez toho to nějak nefunguje :laugh:
Ne, říkám na rovinu, že bych se s tím bál jezdit ven.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od napster »

Ja si v noci na sklo hodim V1 nebo Bela,ale pres den nas tenkrat zastavila Polizei a videli antiradar v kasliku a o 50€ chudší. V Dojčlandu bych AL vypinal. Jenze kdyz menim kazdy rok auto/dve tak se mi to nevyplati. Coz je skoda,protoze i tuhle castku bych za to dal....
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“