antiradar (radardetektor)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

vzhledem k tomu, že na silnicích to začíná být už dost nevyrovnanej boj, vracím se k myšlence na radardetektor. Jako solidní možnost vidím tohle :
http://www.antiradary.net/antiradar-genevo-one/" onclick="window.open(this.href);return false;
Názory ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od ricom »

no hlavně si uvědom že v Rakousku a Německu ho budeš muset dávat pryč.. a není daleko doba kdy i nás a nevím jak je to na SK.
jsou to vyhozený peníze tvrdím já..

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

tak i když nejsem moc velkej zahraniční cestovatel, tak z toho důvodu, co píšeš, koukám jen po něčem malým, snadno odstranitelným, jako je tohle. Ale zrovna dneska, když jsem se vracel z Prahy, potkal jsem několik policejních kontrol a v protisměru Passata. A to je neděle, kdy v minulosti nikde nebyl policajt k vidění. Oni teď měří kdečím. Já proti tomu nic nemám, ale šance musí být vyrovnaný. :wink:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od Saaw »

No kluci zajdite si niekedy na slovensko a potom si kazdy z vas nakupi 10 takych antiradarov, pre istotu :D Bol som zhodou okolnosti teraz cez vikend v CR a zelena vlna u vas trvala asi tak 30 sekund kym pani vymenovala tych par radarov a hliadok :D ked som presiel na slovensku stranu, tak ekvivalent zelenej vlny trval u nas asi 3 minuty a slecne pri mikrofone sa uz plietol jazyk kolko tych kontrol a radarov bolo :D kym som stihol ratat tak to bolo asi 30 radarov a dalsi 20 hliadok a to bola sobota prosim pekne :D svoje o tom vypoveda aj to, ze kym som bol v CR tak som stretol jeden jediny radar. A na SK? Este len hranicny priechod som presiel uz blikali auta v protismere ze radar....... no comment..
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

u vás je to povoleno mít v autě ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od Saaw »

nie, uz nie su legalne :( takze s nami dobre vydrbali, milion radarov na cestach a nemozes sa ani branit, len jazdit jak tupe hovadko presne podla predpisov (co je na niektorych idealnych usekoch proste zhovadilost, jazdit tam jak priposraty)
http://www.antiradar-shop.sk/antiradary/legislativa
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
romaneek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 18.03.2009 12:57
Bydliště: Tachovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od romaneek »

Já jel včera Hamry (u Prostějova )- Tachov. 453km, 3,5hod, 129km/h průměr, 1x KFC, 2x čůrání a celkem v pohodě.
3x stáli na nájezdu, 2x měl passat někoho na sjezdu, 1x dalekohledem koukali asi na známky a myslím si, že to je vyrovnanej boj když si to člověk hlídá a brzdí pokaždý když vidí víc než jeden pomalu jedoucí lauf, nebo světla na nájezdu.
Jezdim vesměs stejným tempem a zatím bez problémů.
Uznávám, že občas jsou moji věčně spící spolucestující překvapeni, když to zadupnu..
Takže ze stíhaček strach nemám.
Spíš mě děsí pár jedničkových oktávek, co se sem tam objeví někde na přivaděči.. :(

Peníze cpu do jiných věcí a za 2tis solidní antiradar nekoupim, takže mám smůlu :-(
Golf IV var. ASZ , IC ARL, hybrid 1756, na zadku 1,6. Lamela s HDS a komplet Brembo Max. Bi-led atd :-D
Golf MK2 1986, 1,6td 51kw v renovaci.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

jak jsem psal, měří se kdečím (Passaty, Superby, OI, OII, Fabie) . Tak jak to chceš rozeznat podle výfuku. A když je za tebou, nepoznáš už vůbec nic.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od Nemo »

čistá pravda, menia tie autá ako ponožky, kia, seat leon a podobne, neofóliovaný bez dobre viditeľných známok policajného auta. A slovíčko "objektívna zodpovednosť" u nás na slovensku poslednou dobou nabralo rýchly kurz... A ak prejde projekt stacionáriek po celom slovensku s tým, že mapa bude verejná takže žiadne výhovorky, tak zbohom rýchla jazda a uvoľnenie za volantom... to si už asi kúpim autopilota a nie antiradar :-D
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
romaneek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 18.03.2009 12:57
Bydliště: Tachovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od romaneek »

Já právě na dálnici na nic jiného než R36, B7 a nové superby nepotkal.
Na okreskách bez majáků jen 1.oktávku.
Ve městě měří lecos, ale tam já zase neblbnu ;)
Zlaté Německo, tam si každou cestu do práce vyloženě užívám :-)

Chtělo by to nějaké konstruktivní příspěvky, ale tady to asi moc členů mít nebude.
Nebo jedině hledat pomoc jinde:
http://www.antiradary-forum.net/" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf IV var. ASZ , IC ARL, hybrid 1756, na zadku 1,6. Lamela s HDS a komplet Brembo Max. Bi-led atd :-D
Golf MK2 1986, 1,6td 51kw v renovaci.

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od Saaw »

A mne sa Ricom smeje za to ze moje auto uz si jazdi samo :D No vidim to tak ze zacne vlna dorabania asistentov kedze za chvilu bude soferovania auta clovekom trestne a pokutovatelne :D
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od skacel99 »

Na Svitavsku se měří převážně ve starých Octávkách,Fábiích,jeden starej dálniční Passat,Mondeo ale i Roomster tu jezdil. Rozpoznat v běžným provozu to prostě nejde. Ale vyskytují se na notoricky známých místech,takže to jde řešit.Zatěch x let mě ještě nezměřili. Stačí extra nevyčnívat z řady a hlavně nejet na čele kolony a neudávat tempo :)
Antiradar bych klidně bral,ale takovej,kterej nebije do očí,protožekdyž už tě zastaví a uvidí to,zákonitě si tě vychutnají

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

takže znovu zdůrazňuji výhodu malých detektorů, přilepených přísavkou na skle. Dneska tam mají lidi navigace a kamery, takže nikdo nepozná, co to vlastně je. A když tě zastaví, prostě to jen jednou rukou strhneš a hodíš pod sedačku, třeba.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Hladasek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 01.03.2013 20:00
Bydliště: Vysočina

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od Hladasek »

http://antiradary.heureka.cz/genevo-one ... e/#section
tady píšou, že funguje dost dobře navíc je malý takže se dá schovat třeba za zrcátko
GOLF 4 TDI AHF 81kw
Moje golfové vozítko http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=297549

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: antiradar (radardetektor)

Příspěvek od KJirka »

a ještě lepší je model S, což je na trhu od podzimu : http://www.antiradary.net/antiradar-genevo-one-s/" onclick="window.open(this.href);return false;
Asi do toho půjdu.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“