Erb problem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
RomanSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 11.08.2014 13:23
Bydliště: Brno

Re: Erb problem

Příspěvek od RomanSS »

Šeba píše:http://auto.bazos.cz/inzerat/43367020/S ... SAT-3C.php TRW - 2500kč ( repas 2000 kč), doma na koleni za pomoci svěráku a za půl hodiny nemáš co dělat.

Sám mám od něj oba už půl roku. Není to žádná jetina nebo neorigo.
Mám od toho Hradišťáka taky jeden (druhý mi měnili ve vw). 2700,- i s prací je podle mě lepší, než se s tím mrcasit půl dne doma. :wink:
Passat Variant 2.0tdi 16V BKP

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Erb problem

Příspěvek od pepa 67 »

No on Das_šalamoun otom nemá šajn že si to dělá samo test tak tu plácá plácá a blbne Fun din dongum palice :smoke:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Erb problem

Příspěvek od ricom »

přesně tak hoši.. buĎ koupit nové a dá se sehnat třeba tady šikula Jirka. umí, nebo repaséé od Kimouše..
čekat na milost boží se fakt u tohodle nevyplácí..

s tím mořem je to pravda.. v odborných kruzích je to dobře popsáno.. Musíš na takovej ten hajzl sestupnej do moře co tam sunou ty lodě a pomalu couvat směřem do moře. A jak máš zade včetně brzdičů ve vodě musíš to tam tak nejméně hodinku nechat..

No a pak vyjedeš a jsi celému Chorvatsku pro smích :good: :good:

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Erb problem

Příspěvek od selatko »

ricom píše:s tím mořem je to pravda.. v odborných kruzích je to dobře popsáno.. Musíš na takovej ten hajzl sestupnej do moře co tam sunou ty lodě a pomalu couvat směřem do moře. A jak máš zade včetně brzdičů ve vodě musíš to tam tak nejméně hodinku nechat..
Přesně tak jsem to myslel :D :taunt:
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“