Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

ne, takhle : ty moderní nano technologie asi chrání povrch disku i proti mechanickýmu poškození. Teda do určitý míry. A hlavně vytváří na laku disku povrchový napětí, který odpuzuje vodu a nečistoty (částečně). A když to pak meješ wapkou, třeba, jde to dobře dolu.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od ricom »

Píša tak to blahopřeji :good: :good: Já jsem s tímhle prodejcem měl co dočinění minulý rok a zavčasu jsem to radši vzdal.. Jeho přístup byl hroznej a přesně jak píšeš inzeroval něco co vůbec neměl.
A to u mě je vždy konečná.. Tudíž jsem pak zvolil Ctvrťáka a jsme maximálně spokojen..

osobně nechápu proč má někdo problém umejt ALU+pneu nafotit a inzerovat to co prodává..

takže každopádně ty jsi asi koupil dobře a my víme proč byla až tak zajímavá cenovka :drinks: :drinks:
Pisa píše:Taky pravda diky:) zitra kdyz da pocasi tak je umeju a nahodim na auto :) je dobre kola necim osetrit kdyz uz stojej takove prachy? Myslite ze to necemu pomuze? Dik

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Jak bys teda Jirko z nich dostal tu hnusnou spinu? Jen to vzit hadrikem a vodou opatrne?

Ricome dik, je fakt ze do telefonu byl pan takovej neupovidanej ale na miste super, sms me prisla i z jineho tel cisla, takze jsem k tomu byl skeptickej, ale kola jsou v cajku :) taky nerozumim proc hledal fotky na netu..

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

vůbec ne opatrně. Jsou agresivní prostředky na kola, který to vemou všechno. Gumy se netkne nic a originálního disku taky ne. Moc se s tím neser. Prostě jen žádný abrasivní prostředky.
A Zdenku, to je pravděpodobně účel, fotit něco jinýho, než prodávám.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od ricom »

na velký sračky pane používám toto.. http://audiklub.cz/forum/tema/100005-al ... konkurenci" onclick="window.open(this.href);return false;
nikdo pořádně neví složení, ale garantuji ti, že nic lepšího jsem nikdy v ruce neměl.. Mám toho doma asi ještě 10l a nedám na to dopustit..

jestli jsi z Prahéé můžu ti do něčeho odlejt trochu a můžeš ozkoušet sám. dobré je to nalejt do nějaké láhvičky s roztřikovačem..
tady pár foteček co to umí.. (pro rejpali jsou to ALU 16" z Golfa IV. naší mladý)

jsi mi právě připoměl, že jsem to taky mimo jiné slibil PPFoxovi.. :drinks: jdu si zapsat a musím to napravit..
alu_ilus_cisteni_pred.jpg
alu_ilus_cisteni_po.jpg
alu_ilus_cisteni_po2.jpg



Pisa píše:Jak bys teda Jirko z nich dostal tu hnusnou spinu? Jen to vzit hadrikem a vodou opatrne?

Ricome dik, je fakt ze do telefonu byl pan takovej neupovidanej ale na miste super, sms me prisla i z jineho tel cisla, takze jsem k tomu byl skeptickej, ale kola jsou v cajku :) taky nerozumim proc hledal fotky na netu..

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Ok dik vezmu je hezky tvrde :D

Teda ta kola prokoukla :D
ja mam doma cosi na disky a alu kola (tim se vzdy bral ty co mam ted ty adelaide a spokojenost ale za tyden jezdeni se zase lehce zaprasi), vzdy mam nechat chvilku pusobit a pak vodou otrit, funguje to taky dobre ale na tezke uspineni to uz nefunguje. Na tech kansasech to neni zas tak hrozne vzadu tak zitra to zkusim tim co mam doma a kdyz bych neuspel tak bych ti dal vedet Ricome diky jinak jsem z Prahy. Uz se na ne tesim az je nahodim :)

Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od S7rny »

Můžu jen souhlasit s ricomem :good: Sám jsem vzal na zkoušku od hopy tenhle čistič a je to zatím asi to nejlepší co jsem zkusil ... :good: Ani nemusíš na audiklub,zde má taky účet ... tak mu napiš,objednej a uvidíš sám :wink:
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

no jasně, to chce pořádnou žíravinu, jinak to nedostaneš dolu.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Super moc diky vsem! Jsem fakt vdecnej za rady a pomoc! Zitra hodim fotky az to budu cistit a hodim na auto :)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od KJirka »

Radši moc neděkuj, jestli ti to nějakej sajrajt sežere, nikdo se k tomu nebudeme znát :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od GOLFÁK »

Co toto http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 3%ADpravek" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od ppfox »

ricom píše:...jsi mi právě připoměl, že jsem to taky mimo jiné slibil PPFoxovi.. :drinks: jdu si zapsat a musím to napravit..
jak jsem to začal číst už jsem se chtěl připomínat a pak jsem dočetl do konce :D :wink: děkujeme pánovi :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od S7rny »

GOLFÁK píše:Co toto http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 3%ADpravek" onclick="window.open(this.href);return false;

jj,to je ten přípravek o kterém psal ricom :good:
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od Pisa »

Tak jsou na autě :) http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 3#p3074383" onclick="window.open(this.href);return false;

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada: Vw kansas koupit nebo ne?

Příspěvek od ricom »

no hoši já to vidím trochu jinak.. Kola vypadají dost unaveně řekl bych. Některá jsou dost vojebaná.. Pán inzeroval úplně něco jiného než nakonec prodal a kolega tady koupil
Osobně já bych ho namístě asi pofackoval či chytil pod krkem, protože tohle jednání přímo nesnáším..

což o to ALU se dají opravit a uvést do 1A stavu o tom žádná, ale je to další investice do toho..
co se týče gum, normální jebky tam jsou, nevidím přesně vzorek ale řekl bych žádná sláva a opět proti inzerci úplně něco jiného..
sorry že ti kazím asi radost, ale toto je můj názor.

p.s. já jsem asi holt zvyklej na trochu jiné jednání při koupi či prodeji

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“