dvouhmotnostní setrvačník

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
brod
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 17.03.2012 01:36

dvouhmotnostní setrvačník

Příspěvek od brod »

Zdravim klubáci,poradíte mi někdo,chci koupit spojkovou sadu+setrvacník Luk 600001700 od http://www.hitautod" onclick="window.open(this.href);return false;íly.cz a nejsem si jistý zda bude pasovat.Může mi to někdo zjistit podle WIN kodu motor 2.0TDI 103kw,motor BMP,manual,WIN je WVWZZZ3CZ7E092850,nerad bych objednal něco špatně.Děkuji

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: dvouhmotnostní setrvačník

Příspěvek od hkr »

Ty, hele, jestli tomu tak moc nerozumíš, co to takhle zkusit s někým, kdo to bude montovat? Já jsem teda jelito veliký, ale přesto si umím zjistit podle popisu, co je správnej setrvák. A přesto jsem to radši nechal na klucích šikovnejch.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: dvouhmotnostní setrvačník

Příspěvek od ricom »

on to asi chce koupit sám, relativně něco ušetřit pak dát někomu flašku aby mu to tam hodil tak nějak to na mě působí.. přeci proč dát někomu kdo to umí vydělat že..

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dvouhmotnostní setrvačník

Příspěvek od sharik4x4 »

Tady ta sada od Luku tam bude pasovat. :D
PS: Ricome nesnaž se předělat český národ.Je to marný.Oni na to musí přijít sami. :good:

brod
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 17.03.2012 01:36

Re: dvouhmotnostní setrvačník

Příspěvek od brod »

Děkuji sharik4x4 za odpověd,chtěl jsem mít jen jistotu při objednání,neni to položka za litr.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“