zmena strany rizení

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
nazghrum
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.03.2015 00:36

zmena strany rizení

Příspěvek od nazghrum »

Dobry den. Ziji momentalne v anglii a za par mesicu bych se chtel vratit na trvalo do cr .. moc rad bych si koupil passat cc .. ale kdyz srovnam ceny v UK a v CR tak bych si jej chtel koupit v UK .. vyjde levneji nejmene o 120 tisic .. ale rad bych jej nechal predelat na nasi stranu rizeni .. chtel jsem se vas zeptat na kolik by ta zmena asi vysla .. s nahradnimi dily . cenou servisu atp. dekuji moc za odpoved

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od pepa 67 »

ses snad pomát né???přemejšlel si vubec co všechno to obnáší? ježiš tak budeš sedět v pravo :fool: no když už ušetříš 120 tácu,ty asi nebudeš normál občan ale ing.
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od petryk1 »

Kup si v anglicku CC v plnej palbe a v Cechach uplne najlacnejsi. A mozes prehadzovat. :)

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 615
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od lecram »

Vies vobec o com pises,ked si myslis,ze Ti to bude pasovat,kupit si mozes a skus to a potom pis,mudrlant...

nazghrum
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.03.2015 00:36

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od nazghrum »

misto relevantni odpovedi jsem dostal jenom hejt .tak teda pekne dekuji...

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od Jirka. »

Dá se to, znám pár lidí co se tím živilo, ale nevím jak to je teď s legislativou, protože ve vinku máš že je to pravák, kdysi s tím nebyl problém, pak už se muselo dodávat souhlasné stanovisko od automobilky, pak už to nešlo u aut která nemají šroubovatelnou mezistěnu a muselo se sahat do karoserie a pak už chtěli povolovat jen přestavby v autorizáku, ted nevím jak to je, zavolej nějkam do vw a zjisti si to než se do toho budeš pouštět. Jinak by si potřeboval mezistěnu a vsechny odhlučnění na ni, koberec, přední tapecy, pokud by to mělo více el. vybavenou sedačku řidičku tak ideálně i sedačku ke spolujezdci s pamětí, palubku, sloupek řízení, řízení, kabeláž, zrcátka, trubičky od ABS přední světla. Snad jsem na nic nezapomněl.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od petryk1 »

lecram píše:Vies vobec o com pises,ked si myslis,ze Ti to bude pasovat,kupit si mozes a skus to a potom pis,mudrlant...
A co by mu akoze nemalo pasovat? Kupi s rovnakym motorom a moze prehadzovat. Niektore veci musi kupit nove, ale stale lepsie , ako prerabat pravaka na lavaka.
Aj B7 dokazes narvat do karoserie B6. Dokonca aj 4x4 narves do predokolky.

Keby riesil upravu karoserie, musi to dotiahnut legislativne. Ak sa to da, prehodit pravaka na lavaka.
Alebo ostane jazdit s pravakom. Na slovensku uz prihlasia aj pravaka.

nazghrum
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.03.2015 00:36

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od nazghrum »

Dekuji moc za rady .. urcite zavolam a zjistim co a jak :)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od KJirka »

pro boha !!! Jestli se dá v UK koupit to auto zhruba o 120 t. levněji, tak ta úprava bude stát tolik peněz, že to přeci nemá vůbec smysl dělat. Započítej si i čas, co s tou kravinou strávíš. Podle mě je to zcela absurdní blbost. A jestli se přesto rozhodneš do toho jít, tak jedině s díly z vrakáče, protože kupovat to u VW by bylo asi dražší, než celý auto.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od kasilek »

A proc to predelavat nech si volant na pravo a prihlas to v CR coz uz legalne jde. Akorat se blbe predjizdi. :D

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od pepa 67 »

KJirka píše:pro boha !!! Jestli se dá v UK koupit to auto zhruba o 120 t. levněji, tak ta úprava bude stát tolik peněz, že to přeci nemá vůbec smysl dělat. Započítej si i čas, co s tou kravinou strávíš. Podle mě je to zcela absurdní blbost. A jestli se přesto rozhodneš do toho jít, tak jedině s díly z vrakáče, protože kupovat to u VW by bylo asi dražší, než celý auto.
to nemá cenu,at si děla co chce :laugh:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od ppfox »

kasilek píše:A proc to predelavat nech si volant na pravo a prihlas to v CR coz uz legalne jde. Akorat se blbe predjizdi. :D
a tak takový vykukování v pátek odpoledne v koloně za tahačem může bejt s prvostranným řízením v ČR celkem slušnej adrenalin :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od lumpo »

zase náhodou ta pohoda - zaparkuju si u silnice a vystoupím rovnou na chodník aniž bych musel auto obíhat dokola :laugh:

Kolega má tato dotaženou jedničkovou oktávku a přestavba ho vyšla na pár korun...
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od KJirka »

no já bych s tím tady jezdit rozhodně nechtěl.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: zmena strany rizení

Příspěvek od lumpo »

já bych si to rád vyzkoušel, neměl jsem zatím tu možnost...

Ideální by bylo mít volant na obou stranách :good:
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“