zadni brzdy vcetne el rucni brzdy

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dohy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 14.11.2010 01:01
Bydliště: (Karlovy Vary)

zadni brzdy vcetne el rucni brzdy

Příspěvek od Dohy »

zdravim Vas vsechny ,omlouvam se ze jsem zalozil nove tema ale po hodine pecliveho hledani jsem nenasel nic co by mi pomohlo, chci pozadat ve vsi ucte o radu, nebot nevim co presne ucinit. Sam jsem si pres vcds vymenil zadni brzdy ( desky ) dnes cca 3dny po vymene jsem Ucitil silny zapach spaleniny a zadni kola se obe se toci ale asi nejspis porad to brzdi. Rikal jsem si se obrzdi a sedbe si ale asi ne :D asi brzdi i kdyz nema, je potreba nejak naladit rucni brzdu, nemyslim si ze by mi takhle horely obe loziska :) , spise brzdy .. vse tak horke ze normalne kouř, smrad.. poradte prosim dekuju vam
Vento Tdi,Passat 3C B6 2.0 Tdi variant, Blackbeast

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: zadni brzdy vcetne el rucni brzdy

Příspěvek od Palko »

základní nastavení proběhlo?
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
Dohy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 14.11.2010 01:01
Bydliště: (Karlovy Vary)

Re: zadni brzdy vcetne el rucni brzdy

Příspěvek od Dohy »

Delal jsem prosim pres vcds odbrzdeni pistu 007 zatahnuti 006 zakladni nastaveni nevim jak se dela, porad prosim nebo nejake video youtube?
Vento Tdi,Passat 3C B6 2.0 Tdi variant, Blackbeast

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: zadni brzdy vcetne el rucni brzdy

Příspěvek od Palko »

kukni zde je to hned na 1. straně příspěvek od TNT celkem podrobně popsáno
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=75130
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Michal83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02.04.2015 08:56

Re: zadni brzdy vcetne el rucni brzdy

Příspěvek od Michal83 »

Mam stejný problém... Po výměně zadních kotoučů a destiček se začalo hřát levé kolo-smrad, spálenina. Kolem jde docela volně otáčet- nedrhne o nic moc víc než pravé. V servisu zjistili, že je prasklý kryt motorku el. brzdy - výměna. Potom přišli na to, že je vyrezlý pístek v brzd. třmenu-výměna celého třmenu i s novou hadicí + výměna brzd. kapaliny-prý to byl humus. Mnoo a stále si levé kolo přibrzduje. Destičky několikrát vyndány, jsou uloženy naprosto volně, nikde nezůstávají viset... Všem pomalu došly nápady...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zadni brzdy vcetne el rucni brzdy

Příspěvek od KJirka »

to je těžký, když si na brzdy vzpomeneš až v okamžiku, kdy něco nefunguje. Asi to bude cozí práce, ale už jen stav kapaliny, jak píšeš, o něčem vypovídá. Bůhví, co všechno v tom potrubí cestuje. Je tam taky vzadu rozdělovač, tak jestli není nějak přicpanej. Asi by nezaškodilo provést pořádnou revizi celýho brzdovýho systému. Na gumách a brzdách se nemá šetřit. Nejde o nic menšího, než o život.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Michal83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02.04.2015 08:56

Re: zadni brzdy vcetne el rucni brzdy

Příspěvek od Michal83 »

Určitě to bude chtít projít postupně celou soustavu. Jen jsem zvědavej, kde se až zastavíme... Děkuju za radu s tím rozdělovačem. Až to servismani zprovozní, teda jestli vůbec, podělím se o info...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“