Rozvodova sada na CFFB 103kw

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
hany.h
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 26.01.2014 16:21

Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od hany.h »

Ahoj Klubaci,
nemáte nějaké doporučení na rozvodovou sadu na CFFB 103 kw 2012?
Nechci nějakou jebku, ale zase zbytečně platit jen za značku.
Neměli by jste nějaké doporučení? Raději bych to koupil osobně, než si tam nechat nacpat nějakou jebku a pak platit randálek :D :D :D
Nejlépe i nějaký servis v Praze i s výměnou oleje s filtrem do DSG.Prý to mění, ale bez filtru a pak to jde do prdelky... 8O
Předem díky za doporučení...
Passat 3c kombi 2006 Praha

Uživatelský avatar
Citros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od Citros »

Zrovna v utery mi delali na mem cbab coz je 103kw 2010 a davali jsme tam SKF i s vodni pumpou a vyslo to na 3700,- bez prace.

Uživatelský avatar
hany.h
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 26.01.2014 16:21

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od hany.h »

SKF? co je to za vyrobce?
Passat 3c kombi 2006 Praha

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od hkr »

SKF...
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
hany.h
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 26.01.2014 16:21

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od hany.h »

Jasny... :-)
ale jestli jsou v pohode, aby to nebyl nejaky jeblo :-D
Passat 3c kombi 2006 Praha

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od ricom »

nevím co zase kdo vymýšlete za chujoviny.. dej to co dávají všici.. Contitech / INU bože hoši

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od ricom »

tak ještě jednou.. napsal jsem myslím velice srozumitelně co dát..

na montáž a sehnání se můžeš domluvit zde třeba se Sharikem nebo Jirkou. co vymýšlíš za píčoviny s prominutím.

a jestli chceš ušetřit tak mě prosím neotravuj v SZ.. Nemám čas ani náladu řešit nesmysly..

sorry ale tohle mě vážně tady na klubu unavuje.. chcete ušetřit pár korun hoši a votravujete celý forum..


jestli máš problém dát 8-10 k za výměnu rozvodů tak toho pašáka radši prodej a kup si Felinu třeba..

Uživatelský avatar
Citros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od Citros »

:mrgreen: toto forum je fakt k pobaveni....

Skf, contitech ci ina je vsechno stejna a spolehliva kvalita, myslim ze to jde napsat jednou vetou, nic emoce jsou zde standardem. :laugh:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od ricom »

k pobavení jsou hlavně uživatelé co za každou cenu chtějí ušetřit na něčem co se dělá jednou za x let to se na mě nezlob..

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od petryk1 »

Tak sa tiez pripojim. U nas, v KE, mi povedali, ze za 500€. Ale tu, na fore, pisete, ze to ide kvalitne a lacnejsie. Takze pre mna dobre, ze sa tu pise a mozem usetrit na ine veci. Diky chlapci.

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od sharik4x4 »

Kupit si auto za tři kila a pak řešit tisícovku navíc, to už je klasický pacient. :fool:
Má to jedny málo jetý rozvody, dám je se slevou,aby si ušetřil. :rofl:
Takový chytráci,by si zasloužily,aby je každej mechanik kopnul do pr..le,a rozvody koupený bůh ví kde, si nacpali do trenek.
Zachvíli si budete tahat svoje maso do hospody, ať Vám z toho udělaj řízek. :negative:
Já dělám pouze origo rozvody VW zhruba za 8-9tKč dle typu motoru.

Uživatelský avatar
hany.h
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 26.01.2014 16:21

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od hany.h »

Klubaci,
ja tady zalozil toto vlakno kvuli rade-jake rozvody koupit, ne cenove nabidky...
Ale preci neznamena, ze kdyz je to drahe, bude to dobre... :mrgreen:
Jen jsem chtel doporucit, jake koupit...
A doporuceni jsem uz dostal i s mechanikem :mrgreen:
Dekujiiiii....
Passat 3c kombi 2006 Praha

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od petryk1 »

Sharik, ale taky neznamena ze se mame nechat oskubat ve VW. Radeji podporim nejakyho klubaka - mechanika za 350, jako dat za to samí 500€. A zase nedelejme, ze passat je nejaky nadauto. Myslim, ze nechceme uplmne to najhorsi za nejmene penez, ale setri se vsude a kdyz ne, tak aspojn se nevyhazujov penize navic. Vsechna cest, ze delas, to co delas, ( a to je dobre) a VW dela brouka, ze je vsechno OK.
Prodaj opici a potom cekaji az prijedeme na transplantaci :) A my ji ccpeme banany a chceme si hrat.

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od sharik4x4 »

Nikdo tady neříká, abyste chodili do zastoupení VW a tam živili nenažraný "prasátko"./Cena za rozvody 15-20tKč/

Myšleno to bylo, že zajedu k někomu schopnýmu/ne ke mě :laugh: /, kdo to dělá a ten tam dá,co tam patří.
U motorů CF.., kde je stanovena výměna po 210tKM,není důvod ke spekulacím s výrobcem rozvodů.
Protože pouze u originálních nahradních dílů VW je garantovaná životnost.
To jestli vydrží tento nájezd i jiný rozvody a hlavně pumpa/SKF,Contitech,.../ je psáno pouze ve hvězdách. :good:
U obrátkových věcí jako jsou např.filtry,kotouče,destičky,rozvody jsou slevy/velkoobchod/ u VW/Škoda až 55%.Takže výsledný rozdíl cen za sadu noname a origo VW je plusmínus tisícovka.
Dále spoustu mechaniků má odpor k nošení vlastních ND,já také!!,protože většinou ty čínský náhrady z kelly zaberou dvakrát více času při motáži než origo a o kvalitě ani nemluvím.
Takže pokud si dotyčný neumí udělat rozvody sám, tak není důvod schánět "nějaký" rozvody a pak řešit proč mi je nikdo nechce vyměnit za "kafe".

PS: Je to asi jako s pneumatikami,nazuju si číny a v první zatáčce to rozštípu.Dám rozvody noname a oni mi po 100tkm spadnou kvůli pumpě.Výsledek je stejný,ušetřený peníze se promění v těžký prodělek.
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rozvodova sada na CFFB 103kw

Příspěvek od ricom »

v SZ jsem kolegovi doporučil ať se jak materiálově tak prací obrátí na Sharika nebo Jirku. :drinks: :drinks:
tihle dva za mě :thanks: :thanks: a ani u jednoho nehrozí že by zákazník nebyl spokojen jak s prací tak dodaným materiálem.

já osobně ze vším mechanickým jezdím tady ke klukům u nás na dílnu Pneuservis, kde taktéž objednávají jen a pouze kvalitní díly z ověřených zdrojů a ani omylem by mě nenapadlo si tam vézt vlastní materiál (vyjma oleje a filtrů ty si řeším sám). Bohužel jim začíná přezouvací období tudíž ostatní práce se odsouvají a nemohu je v současné době doporučit.

více asi netřeba toto téma dále rozebírat.. každý ať jedná dle svého uvážení a přesvědčení.. :drinks: :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“