Koupě passatu ověření vin

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od KJirka »

Bari píše:Když se k DSG člověk nechová jak hovado a dělá na ní pravidelný servis, tak nevidím důvod, proč by měla vydržet 200 tisíc km. A když se k ní chová jak hovado a nedělá servis, tak může odejít po pár desítkách tisíc km...

A servis je u DSG každých 60 tisíc km, takže ten poslední byl správně při 180t km a další bude při 240t km.
A jak se lze k DSG chovat hovadsky, když si stejně dělá sama, co chce ? Můžeš jí ojebat na oleji, ale to je celý.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Bari
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 12.07.2012 10:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Bari »

Třeba když jí budeš dupat plnej na rozjezdy, tak to asi nebude úplně ono... Nebo vyřazování a zařazování za jízdy. Nejsem odborník, ale když s autoholdem budeš stát a pak prostě dupneš na plnej knedlík, tak ta převodovka musí dostat neskutečnej záhul, hlavně když DSG nějak vyřazuje nebo co ona dělá, když stojíš na místě na brzdě nebo autoholdu.
Škoda Superb L&K 2.0 TDI (2019), 140 kW, DSG

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Kwapo »

Mám s DSG najeto bez mála 150 tis. Auto od novoty (GVI), převodovka a vše pravidelně servisováno.
Podle toho co píšeš tak by měla moje převodovka umírat, ale není s ní jediný problém. Od začátku jí
"dupu" klidně ze stoje na plnej, stojím na světlech na brzdě atd. nikdy jedinej problém, nikdy!
Ono kdyby tak trpěla, tak jí nedávají do R36 a dalších silnejch aut. Ono to DSG je dobrá převodovka a
to mohu srovna s několika jinýma. Takže tohle běžné chování, pro někoho asi teda ničení, s ní nic neudělá.
Taky tahání vozíků a vleků jí nedělá problém. Holt je asi na čase si přiznat, že už existuje něco, co dokáže
řadit snad lépe než samotný řidič.

Uživatelský avatar
Bari
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 12.07.2012 10:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Bari »

Ok, tak jo, já to beru :) Jen mě to tak přišlo, že takové chování jí nebude asi moc svědčit... Ale je klidně možné, že jí to nevadí :) A nebo se to projeví na 200 tisících :D
Škoda Superb L&K 2.0 TDI (2019), 140 kW, DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od KJirka »

tak já ty dramatický rozjezdy nikdy neprovozoval a věřím, že se 160 kW a 420 Nm bych jí asi za čas skutečně dostal na lopatu. Naštěstí jsem teď s novou DSG začal zase od nuly.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Kwapo »

Tak ono když se k čemukoliv bude člověk chovat jako hovado, tak to dostane na lopatu.
Ale co se týče životnosti DSG (při zachování servisu) tak bych řekl že srovnatelná s manuálem.

Uživatelský avatar
Hurdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 11.07.2011 11:58

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Hurdy »

Tak mi to nedalo a včera jsem jel kouknout na toho pašíka a krasavec jako nový,ale zadek byl bořený na sloupcích pátých dveří zástřik a na pravé straně u světla svár co2 a levé straně jinak opravené a dveře lehce doleva. Ale jinak technicky top.Převodovka řadila sametově,motor tichý.Ale cena out na bouraného passata a slevit nechtěl.Tak hledám dál.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od KJirka »

auto blbě svařený ze dvou, ale jinak technicky top :laugh: :laugh: :laugh: DObrý, fakt dobrý :taunt:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Hurdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 11.07.2011 11:58

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Hurdy »

Hmm co nadělám,ale svařenec ze dvou poznám a tohle to nebyl :wink: Už dva dovozci mi potvrdily že koupit passat nebouraný nebo nestočený nemám šanci u nás koupit,nikomu z dovozců se to nevyplatí vozit takové auta.A dobré auta se prodávají mezi sebou. Už 5 passatu jsem projel potvrzený origo servis, ale všechny bourané a samozřejmě v inz top stav nikdy havarované a lakované.Na h***o je že téměř vše po nehodě nebo lakování poznám.Nyní jedu na passat 2011 nový model sice 230tis najeto ale měl by být dobrý,je to chlap co co vozí jen vw už 20let je od mělníku mail david.mile@seznam.cz neznáte někdo?

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od KJirka »

proč to musí být nutně od někoho z venku ? Tady jezdí Passatů tři pr**le, tak se snad taky prodávaj. Tak hledej prvního majitele a kup to přímo od něj.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od ricom »

no Jirko šance koupit tady od prvního majitele fakt v dobrém stavu a za dobrý peníz je doopravdy menší jak z venku to mi věř..
KJirka píše:proč to musí být nutně od někoho z venku ? Tady jezdí Passatů tři pr**le, tak se snad taky prodávaj. Tak hledej prvního majitele a kup to přímo od něj.

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Qido »

Všechno jde. Ale člověk musí hledat a hlavně používat ZSR = zdravý selský rozum.

Uživatelský avatar
Hurdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 11.07.2011 11:58

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od Hurdy »

Koupeno nebourany nelakovaný používaný s investicema passat variant comfort r.2009 mocca. Top je nesehnatelný a když tak za cenový nesmysl.

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od hkr »

A nebo, je dana cenova hladina za stav a na top stav jsi nedosahl. Ale to je uz jedno, at slouzi :drinks:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupě passatu ověření vin

Příspěvek od ricom »

vždy je to jen a pouze otázka peněz.. ale každopádně se vyplatí dát co nejvíce za výbavu při nákupu vozu než to pak za velký peníz dodělávat.. osobní zkušenost..
a to jsem měl od počátku hodně vysokou výbavu..
Hurdy píše:Koupeno nebourany nelakovaný používaný s investicema passat variant comfort r.2009 mocca. Top je nesehnatelný a když tak za cenový nesmysl.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“