dsg blbe radi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od yessmen »

kvůli čemu se měnil
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od ricom »

Sixta je trochu blázen a ač umí tak si moc neuvědomuje zřejmě že není sám kdo umí.. Jeho přístup moc nechápu..
yessmen píše:Sixta bere pouze vyndanou, umytou, vypuštěnou a hlavně zdiagnostikovanou jinak ne.. Pokaždé by to dělat nemuselo těžko říct, ale nemyslím si že to může být velký problém v převodovce a nijak jinak se neprojevovat.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od KJirka »

to se pleteš Zdenku. Protože co jsem o tom kdy čet a slyšel, tak Sixta skutečně platí za největšího experta na DSG a co on nespraví, nespraví nikdo. A že je chce mít takhle připravený ? Jestli sotva stíhá, tak se ani nedivím. Pokud vím, není automechanik, aby něco montoval ven a zpátky. Vím, co to bylo za voser jí vyndat a zase zpět. Nápravnice dolu a pak geometrie, aby to mohlo odjet. Na to určitě není ani vybavenej. Prostě potřebuje mít tu převodovku na stole, kde jí rozebere, zjistí závadu, odstraní a zase složí. Já tomu teda naprosto rozumim a mít tu klientelu nechoval bych se jinak.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od ricom »

Jirko měl jsem s panek Sixtou osobní zkušenost po telefonu.. týkalo se to převodovky pro mladou na GIV benz.. Pan Sixta mi sdělil že auto je vykopávka a že to udělá za 25k a to kdo ví jestli.
Jinek pán co opravuje a repasuje převodovky ani nemukl a udělal mi to asi za 8tis a to formou výměny kdy tam holka s tím jela dala mu svojí a dostala jinou tu samou a zrepasovanou..

tak mi tady prosím nevykládej nic o Sixtovi.. Sixta je sice dobrej, ale dělá jen to co chce.. A jak píšu není jedinej a není už dávno nejlepší.. A osobně mě podobné chování odrazuje více jak někoho šikovnost.

a občas jsou u něj za repasé takové rakety, že je lepší si sehnat převodovku jinou dobrou zánovní..

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od KJirka »

když poptávka vysoce převyšuje nabídku, tak si prostě může vybírat. Není to určitě zrovna populární chování, nicméně, vžij se do jeho situace.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od ricom »

Jirko chápu, ale prostě není tu jen Sixta.. asi tak..

terezka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 21.11.2013 20:43

Re: dsg blbe radi

Příspěvek od terezka »

yessmen píše:kvůli čemu se měnil

Menil jsem ho protože se při chcipnuti uz zatrepal a za studena byl taky trosku slyset... Ale urcite by ještě vydrzel.. A není někdo na morave taky dobrej na DSG a převodovku, když sixta toho ma tolik???

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“