jaké ET u 18"

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od KJirka »

faktem je, že pokud se komfortu týká, tak 17" na 45 je asi ideální. 19" na 35 je moc tvrdý a 16" na 50 zase jak bačkora
Vzhled je samozřejmě věc druhá.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od CoolXman »

ricome, tebe nema cenu komentovat, jedine ignorovat a to doporucuju vsem, kterym vadis zde na foru
nepodsouvej me a nam ty svoje napapouskovany takzvany pravdy, vetsinou to nikoho nezajima a kdyz te to nezajima, tak to necti a hlavne nepis, protoze nemas uz vlastne o cem. clovek, ktery siri pravdu, protoze to proste rekl, je opravdu jen k smichu
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Příspěvek od ricom »

Asi si budu na tebe stěžovat ze spamujes.

Patrik

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od denis.82 »

pásovec píše:každopádně se to asi začne nějak řešit ten ricomův spam, jsou na něj časté stížnosti
dal bych mu na konci roku minimalne dvojku z chovani. :laugh:

Jinak ja dnes poridil taky 19-ctky, ovsem s ET35...takze vidim to tak, ze je zitra hodim na auto, projedu se, parkrat chytnou o podbeh a pozitri je davam zase do pr**le. :roll:
RS6 Performance 445kw

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od ricom »

je to rebel !! :tongue: :tongue:

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od DarkMaverick »

nehádejte se mi tu děcka :laugh: :laugh: koukám, že můj topic dost rozvýřil vody...
asi dám na pár rad tady a do ET35 nepůjdu... vidím to na ET38-42... od výrobce jsem se dozvěděl, že pokud mám v TP ET44 pro podvozek s úpravou podběhu, 18" tam byly, jen je moje smůla, že prodejce vozu je zabavil :laugh:
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od ricom »

a budeš mít klid.. jinak úprava podběhů to jsou ty plastíky takové.. ty dva mám tady na stole a už jsem je slíbil tady jednomu kolegovi.
jinak stojí každej asi 300 kč s daní v autorizáku..
osobně bych to na auto nedal vypadá to divně. jak uši. :drinks:

a jinak dneska jsem v auto ISR viděl asi 3 Bvosmy a všechny byly obuté na ALU 16".. což tedy bylo dost šílené to musím uznat. :drinks: :drinks:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od pásovec »

Ty b8 v isr byli strasny zebraci a holoty, kdyz jsem tam nedavno byl
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od ricom »

tak tak.. jen se trochu bojím jestli jinde je to lepší.. Tukas na tom asi bude stejně.. A otázka je jestli prodej vozu není klasicky na 16" balonech a za příplatek si můžeš koupit co chceš..
Tomu bych se fakt vůbec nedivil.

Uživatelský avatar
morycze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.10.2011 21:42

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od morycze »

Taky se už vracím na 17'' :D.. koupil jsem ty 18'' za dobrý peníze, vypadá to pekně ale praktičnost nic moc.. nepovažuju mojí B6 v sedanu za nějak rodinné auto.. to možná mercedes GL nebo T4 :D
ricom píše:tvl to je dobrý, mít tam 18" , mít sníženo, škrtat a radši jezdit ve dvou. tvl takový auto bych chtěl jednou mít.. proč si nekoupíš nějakýho sporťáka a kurvíš takhle rodinný auto ??
morycze píše:Zdar mam v TP zapsaný 18ky ET 44 235/40 18... dal jsem tam myslim ET 35 a gumy 235/40/18 a dá se to v pohodě... jen vepředu kola lezou o milimetr ven a když se s autem zhoupnu tak zadní kola škrtaj o podběhy.. je to tím že mam auto snížený, takže raději jezdim ve dvou, když to naložim tak pořád drhnu... ale u série podvozku ET35 + 235/40 žádnej problém.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od ricom »

17" dostačující, ikdyž uznávám že vzhledově 18" lepší no.. ale praktičnost na naše skvělé silnice je prvořadá myslím :good: :good:

Uživatelský avatar
morycze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.10.2011 21:42

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od morycze »

tak tady jsou lidi alespon racionálně myslící.. na vw-clubu facebook jsem psal že větší jak 17'' bych asi na auto nedal vzhledem k našim silnicím a bylo mi skrze nadávky řečeno, že si ani B6 nezasloužím když jí tak kurv*m 17''kama, minimálně prý 19'' 20'' pak se dá hovořit o autě mi tvrdili... no tak si myslim že tihle tuneři mají auto jako showcar a nemůžou na 20'' kolech jezdit denně např. 160 km do práce... kdyby měl někdo zájem prodám 18'' chrom kola, cena dohodou, info v inzerátu... Díky M. http://auto.bazos.cz/inzerat/46437257/A ... passat.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od Nemo »

To si skôr myslím, že sú tam samí usmrkaný frajerkovia čo fakt nemajú auto na jazdenie ale na predvádzanie a ešte nepochopili čo znamená zviesť sa komfortne a nie mať vyklepané z auta všetko čo sa len dá vrátane zubov :laugh:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od ricom »

tak tam jsem vydržel omylem všeho všudy asi dva dny i s tím dnem kdy mě schvalovali.. slušnej matroš tam jedou. :drinks: :drinks:
nenaděláš nic.. no i tady to občas je k popukání.. a přehlídka v jizbicích také stojí za to ..
morycze píše:tak tady jsou lidi alespon racionálně myslící.. na vw-clubu facebook jsem psal že větší jak 17'' bych asi na auto neda******

Uživatelský avatar
morycze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.10.2011 21:42

Re: jaké ET u 18"

Příspěvek od morycze »

Přesně jak říkáte hoši... Ještě k tomu se mi zdá že 90% těch mladejch chce kvalitní ,,sportovní podvozky'' od TA-TECHNIX, dát auto 5cm od země aby nepřejeli ani krabičku od cigaret a samozřejmě čím větší kola tím líp.. Já jsem B6 kupoval se sportovníma pružinama a budu dávat originál, nevidim v tom žádnou výhodu.. taky nejsem žádnej závodník zrovna... 1.9 TDI 77kW/BKC

Když chci adrenalín tak vytáhnu čínský enduro 200ccm a jedu se projet na pole.. jo a ten adrenalín spočívá v tom že nikdy nevíte jestli vás na tom poli ta čína nechá (budete tlačit dom) nebo ne . -)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“