chrom paket hnije

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
seli
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 04.06.2009 00:19
Bydliště: Velkomoravská říše
Kontaktovat uživatele:

chrom paket hnije

Příspěvek od seli »

Ahojte, mám problém s chrom paketem. Mám tmavý individual chrom na variantu a všechny lišty kolem dveří hnijou. jsou tam pukance jak 10Kč. Zítra hodím fotku. Auto je rok výroby 2007, dovoz z Německa a jsem fakt bezradný. Nová jedna lišta stojí 3500tis a to jen spodek, celé auto by snad vyšlo na padíka ... Nemáte s tím někdo zkušenost ??? díky

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od global »

no daj FOTO
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od mirke »

Když jsem scháněl auto, byl jsem se na jednoho individuala kouknout a na dvou lištách bylo to co popisuješ. Je zajímavé, že u klasického chromu jsem to ještě neviděl ani neslyšel od nikoho. Cena je teda mazec, jedině zkusit ebay nebo nějaký vrakoviště, kdyby náhodou.

wyxd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 22.09.2010 18:26

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od wyxd »

Ahoj, mám úplně stejný problém a i kamarád taky. Když jsem se to pokoušel reklamovat, tak je na to záruka jenom dva roky. A žádnou spoluúčast na to neposkytují, jelikož jsem prý jediný komu se to stalo. Možná kdyby nás bylo víc tak by se něco podařilo. Kdyby se ti podařilo sehnat někde levněji dej prosím vědět. Díky

Uživatelský avatar
shimmy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 376
Registrován: 30.09.2010 08:16
Kontaktovat uživatele:

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od shimmy »

mirke píše:Když jsem scháněl auto, byl jsem se na jednoho individuala kouknout a na dvou lištách bylo to co popisuješ. Je zajímavé, že u klasického chromu jsem to ještě neviděl ani neslyšel od nikoho. Cena je teda mazec, jedině zkusit ebay nebo nějaký vrakoviště, kdyby náhodou.

taky jsem to u jednoho individuala viděl...dost mě to odradilo u 2 roky starého auta...kolem zadního okénka byly pukance jak u škodovky... děs a hrůza u auta za 400 000,-
:arrow: 'my waggon' fueled with bp Ultimate & sounded by DYNAUDIO

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
janny77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 29.01.2009 21:53

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od janny77 »

ahoj, taky jsem si toho všiml u mého auta, pouze tedy na levých předních dveří u řidiče. Vůbec nevím jak to budu řešit, celkem mně to zaráží u takového auta. Zatím tam tedy není rez, ale pučí to pod barvou. Musím to nechat opravit.:-(

Uživatelský avatar
seli
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 04.06.2009 00:19
Bydliště: Velkomoravská říše
Kontaktovat uživatele:

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od seli »

tady jsou fotky.. je to z mobilu, klidně se přidám k reklamaci, vím o jednom co s tím má taktéž problémy takže není problém dodat win atd .
Přílohy
wv club.JPG
vw club 2.JPG

Uživatelský avatar
seli
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 04.06.2009 00:19
Bydliště: Velkomoravská říše
Kontaktovat uživatele:

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od seli »

neměnili jste někdy někdo černý rám kolem oken za chrom paket ?? asi to předělám na normální chrom celé a je klid ...

kopiks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.11.2011 17:01

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od kopiks »

já mám model 2007 a úplně stejně. všechny 4 lišty shnilé! 3x sem reklamoval ale nic, je nějaká jiná v arianta?

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od ejne »

ja som menil cierny z achrom :)
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od shaft.cz »

chlapi a jak je o s demontazi techto list, postup ma nekdo?

Uživatelský avatar
majo00714
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 30.09.2014 07:47
Bydliště: SK- Trnava

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od majo00714 »

mate niekto riesenie pre tento problem? ci len vymena? mam tiez individual a zatmavene hnile listy
Passat 3.2 FSI V6, DSG, 4motion, INDIVIDUAL
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=61824

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od KJirka »

hoši, vy tady řešíte lišty na starých šlupkách. Co mám asi říkat já, když ani ne po roce se mi na bočních lištách začaly dělat v chromu "vyrezlý" dírky a importér mě s reklamací poslal slušně do pr**le. Žádná zima dva roky po sobě nebyla, auto neví, jak vypadá posypová sůl, ale argumentem importéra je, že to je od chemických posypů. Hledal jsem v návodu, kde se tam píše, že auto nesmí jezdit v zimě a nějak to najít nemůžu. Auto za mega.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: chrom paket hnije

Příspěvek od Filap »

Pravda že jsem to viděl taky jenom u Individual. Že by ta tmavší lišta byla nějaké horší kvality než klasika? :roll:
Passat 3C

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Trošku mimo ale je možné, že se dělal i brouseny hliník. Nemyslím zasly lesklý chrom ale brouseny jak je například Rline maska ??

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“