Teplotní čidlo spalin

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
kysky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 22.04.2015 17:30
Bydliště: Kamenné Zboží

Teplotní čidlo spalin

Příspěvek od kysky »

Čau lidi, mám problém, rozsvítila se mi kontrolka na poruchu motoru a vyměnil jsem teplotní čidlo spalin a ted mi kontrolka se rozsvítila znovu, ujel jsem od výměny tisíc kilometrů a svíti znova a když jsem napíchnul auto na Vag tak je to znovu to samé čidlo, ale né elektrická závada, ale špatný signál čidla. Nevíte někdo co stím?

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: Teplotní čidlo spalin

Příspěvek od prassat »

Nevím jestli konkrétně u tohoto čidla také, ale u např. čidla diferenčních tlaků se chyba po výměně čidla objevuje znovu.
Chyba se musela smáznout diagnostikou a čidlo se muselo přizpůsobit v ECU (kodováním), že je nové. Pak byl klid.

Zkus ještě na dieselpower fóru, popř. tady jestli si to přečte nějakej autoelektrikář.
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“