zdeformovaný plast A -sloupek?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ra.br
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 07.07.2014 19:31

zdeformovaný plast A -sloupek?

Příspěvek od ra.br »

Potřeboval bych vědět zda je to jen plast. sloupek jen špatně nacvaknutý nebo je možné, že je to už zdeformované jak to tam někdo špatně nasadil. Nevím kde jsou přesně všechny nacvakávací úchyty ,vím že je šroub pod logem airbagu , ale takový dlouhý šroubovák nemám abych se tam dostal a celý to sundal. jak je to ohnutý vypadá to jako pěst na oko viz foto.

Edit:poslední foto- tak jsem našel na internetu fotku jak je to asi uchycený. je to jen na ty dva bílý kulatý úchyty plus šroub? uhnutý to mám teda o dost níž než je ten spodní uchýt, tak nevím jestli je to tím
Přílohy
IMG_20160527_072017.jpg
IMG_20160527_072025.jpg
IMG_20160527_072001[1].jpg
IMG_0317.JPG

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: zdeformovaný plast A -sloupek?

Příspěvek od Nwkt »

Je to plast a do těch dvou bílejch děr zajedou plastový čepy z toho sloupku. Zašroubovaný to je jenom nahoře

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“