Koupe VW Passat Variant

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od moullis »

U toho prostředního jsem si toho ani nevšiml, díky za připomínku. S cenou souhlas, ještě asi před týdnem,dvěma ho nabízel za 320k 8O navíc ještě nemá origo navi, je tam nějaká čína s androidem zřejmě, kdyby slevil na 260k, to už bych i uvažoval.
Němec se mi moc líbí, climatron má jako jedinej novej, jsem na tyhle hejblátka úchylnej, takže plusový body :D jen jak jsem psal, s případným dovozem by bylo potřeba započíst i nějaké další výdaje, viz vzkaz pro Denise.82.
A kdyby bylo nejhůř, zajedu mrknout na toho třetího do Lípy, mám to za bukem, ale ten zas nemá zmiňovaný park. senzory a možná i další drobnosti, kterých jsem si nevšiml...možná proto ta cena.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ppfox »

jestli máš jako podmínku i navi, tak jen ten němec - ten škodaplus má RCD510 (to je rádio bez navi)
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od moullis »

Špatně jsem se vyjádřil, slovo navi bylo v tomto případě myšleno tak, že tam zjevně není originál od VW nebo něco co se mu hodně podobá (např. vzhledově totožná čínská kopie apod.), RNS od RCD poznám :D Ale na navi vyloženě netrvám, jen v tomhle případě nemám rád, když lidi do aut cpou nějaký náhrady, mám rád když jdou cestou orig. výbavy...ale kdoví, třeba tam má tuhle "věc", protože se třeba stal obětí vykradení RNS (RCD), neměl pojištění a tak to vyřešil takhle,ale to je věštění z koule....ale prostě to podle mě shazuje cenu.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ppfox »

moullis píše:...RNS od RCD poznám...
aha tak sorry :D ono tady člověk poslední dobou nikdy neví no, byl tady jeden co rovnal přední desky flexou třeba, ale to byl nejspíš jen agent provokater :D

jinak souhlas s origo radiem/navi - to co je na tý bazošový variantě je děs a hrůza :roll:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od hkr »

Tleskam, po hodne dlouhe dobe inteligentni kupujici. :good:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ppfox »

tak tak :good:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od moullis »

ppfox píše:
moullis píše:...RNS od RCD poznám...
aha tak sorry :D ono tady člověk poslední dobou nikdy neví no, byl tady jeden co rovnal přední desky flexou třeba, ale to byl nejspíš jen agent provokater :D

jinak souhlas s origo radiem/navi - to co je na tý bazošový variantě je děs a hrůza :roll:
ne hlavně to neber nijak zle, nechtěl jsem nijak shazovat tvou snahu o radu ohledně RNS/RCD, jen jsem to špatně napsal...naopak jsem rád, že i když jsem tu nový, tak máš snahu poradit/pomoci...to se cení :good:

A rovnání předních desek flexou?...no comment :fool: nechápu, lidi se prostě pořád snaží ušetřit na nesprávnejch věcech, a co je nejhorší, kolikrát to hraničí s bezpečností...viz, tyhle kutilské "opravy". Tak sakra, než si koupím auto, tak si nejdřív zjistím, kolik cca co stojí, ať pak nečumim jak puk, že musim vydat třeba x tisíc za věci běžné udržby či drobné opravy...

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

že bych ti prodal svoje ?? přihodil nějakou pětku a pořídil R36 ?? :sorry: :sorry:
nééé dělám si prču mě by to sežralo a přišel bych o noty já se znám :smoke: :smoke: :drinks:

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od moullis »

ricom píše:že bych ti prodal svoje ?? přihodil nějakou pětku a pořídil R36 ?? :sorry: :sorry:
nééé dělám si prču mě by to sežralo a přišel bych o noty já se znám :smoke: :smoke: :drinks:
Tak po přečtení tvé první věty se mi zvedl tep celkem solidně, to musim přiznat :lol: Ale i přesto bych si ho od tebe stejně nemohl koupit, protože jsi do toho auta už musel nasypat celkem astronomickej ranec (dle shlédnutí progressu auta ve tvém vlákně) a to bych se nedoplatil. Jinak R36, to je kapitola sama o sobě :thanks: Ale teď už jsem v klídku, na to auto zase tolik nespěchám, rád bych cca do měsíce něco pořídil, prostě buď se nějak dohodnu s Denisem.82 na nějakym dovozu (SZ už má) anebo počkám a snad na hladinu onoho moře inzerátů vyplave nějakej hezkej kus. 8)

Jinak co si myslíš o těch 3 autech, co jsem je nahazoval v mých předchozích příspěvcích (zde) , zajímá mě názor od více členů.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

no takhle.. já jsem taky rozumnej tudíž vím, že kdyby mi nedej bůh jeblo, tak se mi nikdy nevrátí to co jsem do auta investičně narval.. nepočítám běžný servis a věci typu tlumiče, desky apod.
já na rozdíl od jinejch jsem si vědomej toho, že mám auto v reálný ceně 250-280 tis.. co je možná pozitivní pro kupce, je to že je to odpočtovka, bo to mám na firmě..

ale neprodám to a to z mnoha důvodů, ale jeden z nich je ten, že fakt nevím co bych si koupil jiného.. tudíž proto neprodám a dost možná že nikdy a nechám ho prostě tak dlouho dokud to prostě půjde..

já už jsem tak nějak vyléčenej z toho jít z dobou a mít pořád něco nového a zrovna nějnovějšího. nehledě na to, že mám možnost sehnat např motor či DSG za takové peníze, že to snad ani radši nebudu psát..


k tvému dotazu co bych vybral..

no asi jen to první ale chtějí dost. tohle +- jsem dával já za moje když jsem kupoval já, pravda kupoval jsem bez DPH, ale koho to zajímá prostě za tohle..
určitě by se dala ukecat nějaká slevička možná i 1000 ojro.
každopádně musíš zase příčíst náklady na dovoz, přihlášení, někoho sebou na posouzení stavu, něco projedeš, něco projíš, první servis (rozvody, filtry, atd atd) prostě +- 50-60k navíc
auto pěkný trochu by mě sralo to Blue ale je to řešitelné a mě by osobně vadil ten fofrklacek.. věř mi v tom děláš chybu.. i velcí odpůrci DSG tady mi dali za pravdu v tom, že dSG v autě je prostě dobré a lepší jak fofrklacek..

další dva no nic moc.. nájezd když pominu tak prostě celkově žádná sláva no..


no narovinu, stejně budeš muset udělat hlavní rozhodnutí ty.. každopádně těch B6 v dobrém stavu a za zajímavé peníze bude spíše méně ..

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od moullis »

:laugh: Neboj, s tím prodejem tvého vozu jsem to už od začátku pochopil, že to byl joke :wink: Já mít takový auto, v takovým stavu a navíc s určitým subjektivním vztahem k němu, což si myslím, že ty máš, tak se zachovám úplně stejně...neprodal bych ho ani za nic, pokud slouží a jsem s ním spokojenej. A to DSG ještě zvážím, až se opravdu svezu, zatím ho nezatracuju. :wink: Co se týká dovozu, tak s výdaji navíc počítám. A i když mi bude prodávající, jak zde v ČR, tak v Německu stále dokola opakovat, že auto bylo poctivě servisováno a že "stačí sednout a jezdit" (celkem oblíbená fráze), tak stejně po koupi ty rozvody, olej, filtry atd. prostě nechám udělat, už pro svůj vlastní pocit klidu.

No, ještě jednou díky za vaše názory a připomínky 8) Pomohlo mi to udělat si lepší obrázek o tom, jak si konkrétně tohle auto stojí na trhu ojetin. Doufám, že se mi podaří kápnout na nějakej hezkej kousek a kdyžtak na mě myslete do SZ, kdyby se někdo z vás rozhodl...víte co, to už bych se opakoval :laugh: Zatím se tu hoši mějte fajn, ať vám auta sloužej a dělaj jenom radost! Mě pro změnu držte palce a jestli něco pořídím, tak se určitě pochlubím. Tak zdar bando :drinks:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

ty jsi vždy vítán mezi námi.. dobře pořiď pane.. více takových jako jsi ty :good: :good: :thanks:

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Drak_One »

Zdar hoši,
pročítám to tu a asi jsem uplne ztratil nadeji na b6, mam b5, uz docela dosluhuje na 350000km a buh vi kolik stocenych...na jezdeni po okoli mi to staci,ale ted dost cestuju po republice,chce to neco spolehlivejsiho a rikal jsem si, ze bych poridil nastupce, ale cenovka okolo 150000,- je dost malo, to jsem tady pochopil.. jedna se o kombi a naftu:( ale za ty penize na tom budu asi podobne, jako se soucasnym pasikem, co?

napr. neco takoveho http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

Drak_One píše:ale za ty penize na tom budu asi podobne, jako se soucasnym pasikem, co?
No, a mozna jeste hur.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Drak_One »

denis.82 píše:
Drak_One píše:ale za ty penize na tom budu asi podobne, jako se soucasnym pasikem, co?
No, a mozna jeste hur.

co slusneho by se za tyhle penize dalo sehnat? jestli by jsi mi mohl poradit, vyznas se a rad si necham poradit.
Ja teda samozrejme mam rad auto dobre vybavene, i ted jsem zvykly na nejakou vybavu a rozhodne nechci jit do jine znacky mimo koncern

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“