Koupe VW Passat Variant

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

chlape a včera jsme byli my tady dementi viď, když jsme ti říkali, že to auto za to nestojí..
Lidi komunikovat umí, ale v tvém případě to snad ani jinak nejde..

vskutku jsi se tady uvedl nádherně. A na to že jsi tady druhý den jsi vskutku oráchlej slušně..
Takže jestli ti mohu dát ještě jednu radu, tak zvolni jinak už si tady ani neškrtneš..

p.s. víš kdyby jsi byl aspoň trochu frajer a měl koule, tak přiznáš sám, že jsi hovado a že jsi nás fakt měl poslechnout..
a ano neměl by jsi přesedat z Audi to fakt nedělej, kup nějakou A6 v combi nejlépe 2,5 tdi a úplně nejlépe s multitronikem.. to bude výhra pro tebe největší
Iks píše:To je v pohode, vsiml jsem si, ze lidi neumi v dnesni dobe normalne komunikovat :)

Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

Ehm, no orachlej....

ja zase tak nejak nevim, co resis.

Nerekl jsem ani slovo o tom, ze jste nemeli pravdu (to k tem koulim, ale vskutku vyzobavas z mych prispevku to, co se ti zrovna hodi). Jenom nechapu, proc mate ve zvyku nove lidi tady na foru urazet. Zadal jsem o radu, nekdo rekl dobry, nekdo rekl spatny, ja se rozhod, jel jsem, pocital jsem s tim, ze pojedu s prazdnou, a to se stalo. Asi bys radeji cloveka, co by treba svoje zkusenosti nenapsal, nebo sel s proudem....dava to tobe pravo mi rikat, ze jsem vul (a jinym), protoze jsi tu snad dele? Bezne ve svem okoli urazite cizi lidi? Zajimave...spolecnost, ve ktere se obvykle nezdrzuju. Mas pravdu, hezky si se uved...nedovedu si predstavit ze bych po nevim asi 7 letech na CSFD nekomu jen tak napsal, ze je vul...a do toho prijde vyhrozovani, jestli nezvolnim, neskrtnu si....hm. Neni mi 20 a uz ani 30, abych potreboval patrit do teto zjevne "vyssi" spolecnosti.

V tom pripade hodne stesti a az nekdo novy prijde zadat o radu, nezapomen ho urazet a vyhrozovat mu, asi je to tady standard...

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

to nemá cenu... sééru na to.. :fool: :fool:

ztráta času celej tenhle topic pro každého kdo tu psal.. díky takovejmle idiotům jdou všechny fora do pr**le..

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od sharik4x4 »

No voni hoši jsou trochu "vostrý".Ale není to forum pro maminy, ale pro chlapy co se z jednoho "vola" nepodělaj.
Teď k tématu:Jezdím do německa 25 let,takže něco už znám.
Tohle bylo předem prohraný už na začátku.Jestliže na fotkách už to bylo zjevné,zkutečnost bejvá ještě horší,což se potvrdilo.
Bohužel ti to ani nemohu zazlívat,že si se rozhodl se na to jet podívat.Jsou to všechno připravený auta na "export", nad kterými si slušnej němec odplivne.
Celková kultura či obchod z ojetými auty jde v německu pěkně do sra....Od tý doby co to převzali arabáči a pšonkové nemužeš se spolehnout na nic,vlastně jo ,že tam něco bude co ti do telefonu neřekl-100%jistota.
A jelikož se z toho stal pro tuhle verbež dobrý biznis,tak na takový "neznalce" maj pěkně políčíno a jen čekaj.
Ale i profík se spálí,protože je to kolikrát tak šikovně připravený,že by člověk musel rozebrat půl auta,aby to zjistit.
Prostě se z celého obchodu vytratila obyčejná lidská slušnost.Vše je pak spíše podvod, než obchod. :good:
Je to smutný, ale je to tak.
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od hkr »

Souhlas se sharikem. Ale v klidu, hledej dal a snad brzo najdes neco lepsiho ;)
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Prochy01 »

evidentne na passata, i kdyz takhle jeteho nemas financ, nebot v tvém hledáčku jsou nejvetsi hujdy, které jsou logicky i nejlevnější... priprav se na to, ze do takové srajdy budes muset jeste par tisícovek (desítek tisíc) pustit, nez to bude to "rodine" auto... I kdyz budou poctive km, bude v 200tis potreba udelat mraky veci, nez by do toho clovek s klidnym svědomím posadil rodinu...

poohledni se po levnejsim aute, napr starším passatu, superbu, octave, audine a co ja vim, které bude alespon trochu ve stavu a cenovku res az nasledne... Pak mas šanci vybrat neco rozumného....

Jinak se na me nezlob, ale kdyz jsi tady zmiňoval, ze ti neni 20 ani 30...ale přesto se chovas zrovna uplne jako pubertak... Trosku používej "selsky" rozum, logicke uvažování a alespon jednoduché pocty (to ti asi moc nejde, ale prijdes na to snad do důchodu sam ;-))))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ladulel »

Za podobnou cenovku seženeš takové auto i u nás a v lepším stavu někdy. Samozřejmě si to chce nechat fin rezervu, jak psali kluci na případný servis ale :D
V tvém případě bych do 3c nejspíš asi nešel...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od KJirka »

je fakt, že jak hůř vidím, asi, připadalo mi to auto na fotkách docela dobrý. Ale to, co o tom píšeš, je teda děs a ani za ty ničemný money bych do toho nešel. Kup něco tady na clubu a nešlápneš vedle. Snad :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

pro Iks: podle si me si udelal dobre, zes tam jel. 500km je v pohode, ja mel nekolikrat vylet i 2000km. :) Akrorat vyber auta byl asi spatny.
Kluci ti sice radi kup to od nekoho na foru ci v Cesku...ale prvni se panove podivejte, kolik benzinovych Passatu se tady prodava...vyber je nulovy a vybavove jsou na urovni Fabie.
Nevim uplne presne jak se u techto aut pohybuji ceny, ale jestli jsi vybiral neco z prvni ci druhe stranky na webu, tak se takovy stav dal ocekavat. I kdyz jak to popisujes, tak to uplne takova kalamita nebyla, resp. nic nakladneho (vycisteni interieru stoji 1000kc, silenbloky par stovek....). Resit veci typu chybi kryt motoru, orezle kontakty, sjete pneu...hmm, to by jsi mohl, kdyby byla cena o 2000e vyssi.
RS6 Performance 445kw

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

Denisy za 125tis + nějakej drobák na víc nemůže člověk fakt hledat hitparádu. Za tyhle šušně koupí špicovou Ochcávku, Supa obojí I. a nebo Pašáka B5.5.
Koupit za to 3C je takřka nemožné jedno jeslti tady u nás či někde venku..

Ať přitlačí 30-40tis a je to o něčem jiném..

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

ricom píše: Ať přitlačí 30-40tis a je to o něčem jiném..
Jj, s tim souhlasim, vzdyt mu to tak nejak naznacuju. :D
ricom píše:Za tyhle šušně koupí špicovou Ochcávku, Supa obojí I. a nebo Pašáka B5.5.
Koupit za to 3C je takřka nemožné jedno jeslti tady u nás či někde venku..
Ja osobne bych radeji vzal to 3C a dal do servisu treba 30 litru. Suprove jednickove Octy ci B5,5 se shaneji snad jeste hur a navic taky nemas zadnou jistotu, ze se tam neco nevyjebe.
RS6 Performance 445kw

rrrrra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 22.08.2011 11:57
Bydliště: Praha

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od rrrrra »

Jestli chceš auto s podobnou cenovkou, tak takovýho zrovna prodávám. Když tak písni SZ. Nejsem bazar, jen jsme vyměnili za novější model.

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od moullis »

Čau kluci,
už přes rok se pohybuju v sekci 3C/CC, poctivě jsem přečetl snad všechny topicy, které tu kdy kdo založil. A jsem rozhodutý si i přes všechny drobné bolístky auta pořídit passata 3C.
Chci se narovinu zeptat, neprodává nebo nechystá se např. do měsíce někdo z vás či vašich dobrých známých prodat svého passata? Určitě si říkáte, celkem odvážná otázka, ale raději bych koupil auto od kteréhokoli ze zdejších klubáků, o kterých vím, že by se navzájem nepodělali, myšleno tak že bych opravdu nerad vrazil peníze nějakýmu nepoctivýmu autobazaru za nablejskanou jebku, která mě už při cestě domů z "výhodné" koupě nechá stát někde v odstavnym pruhu na dálnici. Už nějakou dobu sleduju nabídky na internetu, pořád dokola jsou v nabídce ty stejný auta a když se obejví nějakej pěknej novej kus, tak je do druhého dne pryč. Nechtěl jsem toto téma zakládat v sekci "bazar/poptávka", přecijen zde je větší návštěvnost a rád bych rozvinul diskuzi např. pro další návštěvníky.
Moje představa je 3C kombi, r.v. min. 2009, nejlépe v černé barvě, manuál, vybava highline, rád bych se vešel do řekněme 250-280 tis. Je to vůbec reálný sehnat pěknej poctivej kousek za tuhle cenu? Díky za odpovědi :wink:

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od hkr »

za tu cenu urcite sezenes hezky kousek :)
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Qido »

Kolega tady prodává sice stříbrného Highline, 4motion

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“