Rucna brzda - iba odtah?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
RomanF
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 258
Registrován: 06.07.2009 21:50
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od RomanF »

Taky by bylo dobrý zmínit, že není až tak důležitý co se píše ale jak se to píše. A první reakce ricoma prostě nebyla v pořádku. Pak byl ještě víc sprostej ... To mě teda taky nadzvedlo. Ricome fakt řešíš sebe, zamysli se nad sebou. Dobře míněná rada udílená tímhle stylem svědčí fakt spíš o Tvým aktuálně ne moc dobrým psychickým stavu. A chlapi, netvrďte mi, že to od něj bylo v pohodě... nebylo.
prodáno - Passat Variant Highline 1.9 TDI BLS r.2007 (TTV, turbo BMP, 5ka ₊12%, chip DP 99kW, 1hm ATD)
Změnil jsem značku, za pár let se k Passatu vrátím... řekl bych :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od ricom »

jsem rád, že ty přesně víš jakej já mám psych. stav. Kdyby jsi měl informace o zakladateli tohoto topicu co mám já možná by si reagoval ještě hůře.. A ano, s některými zde si doopravy servítky neberu a brát nebudu.. Protože někteří mi zde připadají, že jsou naprosto dementní ať už tím, že si myslí, že sežrali šalamounovo h***o, či přečetli celý google, nebo i tím, že než aby nechali vydělat někomu kdo tomu fakt rozumí, tak se v tom radši budou sr*t sami až to úplně poserou..

co tebe nazvedlo je mi tak nějak úplně u pr**le to mi věř.. takže příště až tady budeš zase pouštět do éteru nějaký moudra, tak se zamysli nad tím, zdali podobnou věc co zde píšeš, by jsi byl schopen mi i říci osobně. To neber nijak jako vyhrožování, ale zkus se nad tím zamyslet, já dělám to samé to mi věř..

RomanF píše:Taky by bylo dobrý zmínit, že není až tak důležitý co se píše ale jak se to píše. A první reakce ricoma prostě nebyla v pořádku. Pak byl ještě víc sprostej ... To mě teda taky nadzvedlo. Ricome fakt řešíš sebe, zamysli se nad sebou. Dobře míněná rada udílená tímhle stylem svědčí fakt spíš o Tvým aktuálně ne moc dobrým psychickým stavu. A chlapi, netvrďte mi, že to od něj bylo v pohodě... nebylo.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“