Rucna brzda - iba odtah?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od selatko »

Já jsem taky jeden z těch expertů, co to vyřešili jen tak na oko :D .. tak se pak zasmějem, až někde zůstanu stát :D
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od ricardo »

ricom píše:jestli tě něco zajímá tak studuj.. já ty informace nemám a ani mě nezajímají..
repasé dělá můj dobrý kamarád Kimik, motorky prodává můj dobrý kamarád Jirka. a víc mě nezajímá..

nemám potřebu někde na foru, řešit s někým co a jak funguje, já potřebuji jezdit né řešit píčoviny jako třeba ty.. Ale tebe to jak vidno baví..


a jestli si myslíš, že ti někdo prozradí nějaké jeho know how tak jsi asi fakt blázen.


Z toho celeho vyplyva, ze ty si tu na fore taky cisty podpichovac, ktory sa nevie k nicomu vyjadrit, len prudit ostatnych s rukami vo vreckach. Hlavne, ze si tu a mozes povedat svojim znamym - mám mekááánikáá :) super

Ja aj jazdim, aj sa zaujimam o riesenie tych picovin, ktore potom viem posunut dalej ludom, ktorych nechaju niekde v na cestach. Ty vsak riesis sam seba sa. Tak drzim palec a nemotaj sa tam, kde nie si uzitocny. Kapišto? :)

BTW: nie som lepic jazdenky so 150tis. najazdenych km ale cisto od nuly, ak by si mi to chcel vycitat
Naposledy upravil(a) ricardo dne 07.05.2015 12:18, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od selatko »

Ale nikdo si z tebe tady nedělá pr**l .. Jediná jistota je repas od kimika
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od ricom »

tak hele ty debílku ze Slovenska.. až ty tady pomůžeš radou tolika lidem co já, tak dej vědět.. zatím vidím, že tady meleš jen hovna, vymejšlíš píčoviny a nikomu si nic užitečného neporadil.

že jsi tupej a nechápeš, co ti píšu nejen já, ale i jiní za to já vážně nemohu fakt..
ricardo píše: Z toho celeho vyplyva, ze ty si tu na fore taky cisty podpichovac, ktory sa nevie k nicomu vyjadrit, len prudit ostatnych s rukami vo vreckach. Hlavne, ze si tu a mozes povedat svojim znamym - mám mekááánikáá :) super
Ja aj jazdim, aj sa zaujimam o riesenie tych picovin, ktore potom viem posunut dalej ludom, ktorych nechaju niekde v na cestach. Ty vsak riesis sam seba sa. Tak drzim palec a nemotaj sa tam, kde nie si uzitocny. Kapišto? :)
BTW: nie som lepic jazdenky so 150tis. najazdenych km ale cisto od nuly, ak by si mi to chcel vycitat

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od ricardo »

Presne o takychto tupych pepikoch to je. masirovanie vlastneho ega za rady, kde treba namazat panty, alebo ako nalepit na boky foliu SKODA AUTO. tu si teda na moje otazky ziadnu normalnu odpoved nedal, len v style JA SOM PEPAN, JA SOM PAN. zobud sa z toho pekneho sna a uvedom sa :) Pocet tvojich prispevkov je sice vysoky, no k teme predpokladam len 1:1000 prispevkom, kedze vsetko mudro len komentujes, ale bez podstaty....chytrolin, radsej na mn uz nereaguj "debilku z Cech"
ricom píše:tak hele ty debílku ze Slovenska.. až ty tady pomůžeš radou tolika lidem co já, tak dej vědět.. zatím vidím, že tady meleš jen hovna, vymejšlíš píčoviny a nikomu si nic užitečného neporadil.

že jsi tupej a nechápeš, co ti píšu nejen já, ale i jiní za to já vážně nemohu fakt..
ricardo píše: Z toho celeho vyplyva, ze ty si tu na fore taky cisty podpichovac, ktory sa nevie k nicomu vyjadrit, len prudit ostatnych s rukami vo vreckach. Hlavne, ze si tu a mozes povedat svojim znamym - mám mekááánikáá :) super
Ja aj jazdim, aj sa zaujimam o riesenie tych picovin, ktore potom viem posunut dalej ludom, ktorych nechaju niekde v na cestach. Ty vsak riesis sam seba sa. Tak drzim palec a nemotaj sa tam, kde nie si uzitocny. Kapišto? :)
BTW: nie som lepic jazdenky so 150tis. najazdenych km ale cisto od nuly, ak by si mi to chcel vycitat

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od ricom »

to nebudu to mi věř.. za tohle mi ty fakt nestojíš..

ksidor1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 02.04.2011 20:00

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od ksidor1 »

b6_46-03.pdf
(238.63 KiB) Staženo 89 x

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od macko25 »

Neviem odkial si ale na Slovensku na vychode ti to opravim na pockanie ked xces sa ozvi...
Len prosim bez zbytocnych otazok ...

Uživatelský avatar
viligo2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 18.09.2011 13:03
Bydliště: Praha a Rokycany

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od viligo2 »

to ricardo
Souhlas, taky si myslím, že jsme tady, aby jsme si dávali rady a ne trapné a vulgární rýpání.....Tady stačilo pár odpovědí k věci a bylo by to.....asi to taky schytám, že jsem na Tvé straně....
Reakce, které jsou k něčemu a k věci....např.: ksidor1 nebo macko25....o tom to tady doufám je......
Dříve:viligo
PASSAT Variant Highline,DSG,2.0TDI,140kW,2016
PASSAT Variant Highline (365) 2.0 TDI, 125kW CFGB DSG 2011-R.I.P 04.2020
Passat Var.Comfortline 1.9TDi 96Kw PD AWX (chip120kW+EGRoff)-sold

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od Nemo »

no na obranu ricoma len toľko, áno "trefná" poznámka na začiatku ale potom jasne povedal, že buď repas alebo nový...to sa Vám ako rada nezdá? Je tu fakt popísané veľa o tom a z 99% to skončilo výmenou alebo repasom. Know-how ako správne na repas a podobne tu nikto nedá, ak sa to musel naučiť sám a za nejakú dobrú cenu to klubákom opravuje. Znie to síce nezdieľne kedže na fóre by sa malo radiť ale trhový systém takto funguje. Ak sa to niekomu nepáči nech to skúsi rozobrať sám a prísť na to a podeliť sa aj o to koľko ho to vyšlo plus celý postup, ale myslím si že hormóny a osočovanie to isto nevyriešia. Len toľko aj keď :offtopic:
A teraz do mňa :drinks:
K tej oprave asi len toľko, že zváračka plastov alebo sklolaminátová látka a epoxid spravia zázraky s prasknutým obalom, ale čo sa týka vnútra, to sa chce len naučiť buď na vlastných chybách alebo to niekomu zveriť, závisí od toho ako je kto zručný, či mu ten čas za to stojí a či to potom vôbec pôjde :-) literatúry je na internete dosť a myslím, že niečo tu aj niekto pridal :-)
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od Qido »

Hezky napsáno.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od ppfox »

Nemo :good:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od ricom »

Nemo díky.. jen kdybych rozuměl tomu co jsi napsal :drinks: :drinks: :laugh:

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od Nemo »

ricom-e já bych ti to prěložil kdyby to nebylo tak těžký a dlouhý :laugh: :drinks:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Rucna brzda - iba odtah?

Příspěvek od ppfox »

já mu to vysvětlím neboj :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“