ta technix

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
passat abt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 29.03.2015 16:11

ta technix

Příspěvek od passat abt »

zdravim...muze mi nikdo napsat nazor na sportovni pruziny ta technix..diky..jak je to tvrdy a jestli jsou to slusna pera..diky

Uživatelský avatar
robinnemecek5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 02.06.2011 21:45

Re: ta technix

Příspěvek od robinnemecek5 »

měl jsem péra i štelovák,nikdy víc, jestli chces zachovat pohodlí kup Eibach.
Volkswagen Passat B8, 2.0 TDI 140kw, Highline

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: ta technix

Příspěvek od Rouballik »

passat abt píše:zdravim...muze mi nikdo napsat nazor na sportovni pruziny ta technix..diky..jak je to tvrdy a jestli jsou to slusna pera..diky
Základ je koupit správné. Musíš koupit na správný motor a nebo váhové limity. Často si lidi koupí špatné díly a nebo díly, které vůbec nechtějí a nebo to namontují špatně popřípadě to zkombinují s nepovolenými koly a pak jsou nespokojení. Je to taky cenové dostupnější zboží, takže to generuje spoustu takových různých špekulantů. U staviků lidi například vyhodí představné pružiny tzn. helpery a udělají z toho kámen tím nejtvrdším nastavení. S tím na to nasadí 19ky kola a je to betonové. To by ale bylo u všech podvozků, jenže málokdo koupí podvozek za 40 000 Kč a zlikviduje ho svojí "supertunerskou" úpravou. Taky mezi lidmi koluje kupa poloprav typu " Jarda říkal, že mu Pavel říkal"...

Obecně když koupíš sportovní pružiny od TA Technix a zkombinuješ je se sériovými tlumiči, tak je to velice komfortní řešení. Není to ale úplně správné řešení. Tyhle pružiny by měly mít i sportovní tlumiče se kterými je zaručená i funkce. U sportovních setů kolem 40/40 je komfort přijatelný. Stavitelné podvozky jsou podvozky předně určené na ladění vzhledu a za to člověk platí tvrdostí. Lze to vyladit na přijatelný komfort. Nemluvím o tom, když to nějak někdo upravuje - rozebírá, předělává.


Samozřejmě, že pokud někdo nasadí originál GTI podvozek jak píše "robinnemecek5", tak je to taky řešení. To je ale snížení minimální. Takže abych to shrnul, tak pozor na to, že lidi matlaj milion věcí do sebe a svoje zásahy moc nepŕiznaj.

luky383
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 12.11.2013 17:42

Re: ta technix

Příspěvek od luky383 »

Mam ho na svojom a zatial v pohode. Auto krasne sedi a niej vobec tvrde. Mam cely set pruziny a tlmice. Nemam ho sice dlho ale zatial spokojny.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“