Regulace teploty

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
DevilHe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 09.08.2013 18:22
Bydliště: Most a DOST

Regulace teploty

Příspěvek od DevilHe »

Poprosil bych nekoho kdo by mi mohl poradit,regulace teploty na klimatroniku mi funguje nejak divne napr. mam nastaveno na 23C fouka teply vzduch ale obcas po vypnuti motoru a opetovnem nastartovani jde z ventilatoru uplne ledovy vzduch a vetsinou se zmeni na teply az nekde u 27C (to znamena ze jde jenom ledovy nebo uplne teply nic mezi tim neni, deje se to u ridice i u spolujezdce)je to jak u klimatizace tak normal, na VAGu jsem to jeste nemel, Nekde jsem se docetl o nejaky klapce 51 nebo tak neco ale to asi nebude muj pripad....

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Regulace teploty

Příspěvek od KJirka »

to je oblast 51 a to je ale něco úplně jinýho :laugh:
klimakompresor běží pořád jo ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

DevilHe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 09.08.2013 18:22
Bydliště: Most a DOST

Re: Regulace teploty

Příspěvek od DevilHe »

tak 159 nebo tak nějak k to cislo bylo jde mi o to kam se ztratily ty stupně co jsou mezi ledovým a vařícím vzduchem. klima také jenom chladi nebo ohřívá nic mezi tim, jaka je šance ze by odešel třeba klimatronik (ovládání myslim).

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“