Passat 1.9 tdi bls-motor do dilny - skrtici klapka

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
lexxa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2007 20:37
Bydliště: PRAHA 8
Kontaktovat uživatele:

Passat 1.9 tdi bls-motor do dilny - skrtici klapka

Příspěvek od lexxa »

dobry den, prosim o radu, zkusim popsat muj problem,predem dekuji

Pri jizde ve meste se mi zozsvitil motor do dilny a zablikala kontrolka zhaveni asi na cca 3 vteriny, auto jelo normalne,nasledne cca 10 dni nic, a po 10 dnech se tato hlaska zacala stupnovat snad kazdejch 10 min, vzdy pri podrazeni na nizsi prevod stupen, diagnostika - skrtici klapka, tak jsem ji vyndal, vycistil a pri tom i vycistil egr, auto 14 dni jezdilo normalne,a pak zacalo v skrtici klapce rachtat- rozpadla se v ni ta prevodovka, koupil jsem novou klapku, namontoval , ujel asi 60 km a zas mi to pise motor do dilny, zablika kontrolka zhaveni, hned to zase zhasne,kontrolka motoru se nerozsviti, auto jede normalne, co jsem zanedbal? Je treba klapku pri vymene nastavit ? Jinak hlaska motor do dilny se nikdy nezobrazi hned, ale az po ujeti cca 20 km, a vzdy pri podrazeni z 3 na 2 pri brzdeni motorem, auto startuje, jede normalne, tahne, vse naprosto v pohode, jen obcas hlaska motor do dilny a zablikani kontrolky zhaveni na par vterin.dekuji moc za radu na co se zamerit, passat 3c, 1.9 tdi bls
Pašík v kombajnu 1.9 TDI BLUEMOTION

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Passat 1.9 tdi bls-motor do dilny - skrtici klapka

Příspěvek od macko25 »

Kabelaz v motorovym prostoru..
U BLS jsem to resil nekolikrat...

Uživatelský avatar
lexxa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2007 20:37
Bydliště: PRAHA 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1.9 tdi bls-motor do dilny - skrtici klapka

Příspěvek od lexxa »

Diky,svata pravda-cca 10 kabelu vice ci mene prosoupanych o ten husi krk,v miste u starteru,ty dva co byli nejvic skoro na vlasek prosoupany sli k skrtici klapce, jinak velke diky Jirkovi s teckou za nasmerovani a ochotny telefon, diky
Přílohy
image.jpg
Pašík v kombajnu 1.9 TDI BLUEMOTION

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“