Prosba o radu vynechávání motoru 1.9 TDi PD 77 KW

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosba o radu vynechávání motoru 1.9 TDi PD 77 KW

Příspěvek od KJirka »

ale no tak předávkovat aditivum do nafty může zkusit, tím nic nezkazí. Já tomu sice nevěřím, ale třeba se stane zázrak.
A trochu mi přijde divný, měnit jednu žhavičku. Stejně jako zapalovací svíčky se mění všechny, tak žhavičky taky.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

lukas.311
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.07.2015 20:50

Re: Prosba o radu vynechávání motoru 1.9 TDi PD 77 KW

Příspěvek od lukas.311 »

Zkusim to aditivum, dneska jsem měnil zbytek svíček (ano měnit jednu je kravina) a ty zbylé tři byli před smrtí, auto jsem jel projet a dobrý při každém zastavení motor šel jak má. Pak jsem v autě seděl před barákem asi 20 minut když bylo nastartované a v pohodě, tak uvidím moc tomu nevěřím, ale svíčky starý nic moc. Třeba budu mít kliku ještě to propláchnu, tak podám pak info jak to pokračuje. Jinak teda mě někdo prosím shrňte jaký je tedy verdikt této zavady která se projevuje, vačka v prdeli, vstřik v prdeli nebo to na sebe navazuje, popřípadě jestli je to v prdeli teda úplně všechno?, mám ještě nějákou finanční rezervu auto jsem samozřejmě nekupoval s financema na krev. Díky Lukáš

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosba o radu vynechávání motoru 1.9 TDi PD 77 KW

Příspěvek od KJirka »

ale to přece nikdo se zárukou neřekne, co je v prdeli. Jestli myslíš, že to pomůže, tak tam předávkuj VIF . Zvrhni tam půl pixly a dolej naftou. Ale rovnou a opakovaně říkám, zázraky nečekej. No a pak to nech změřit, jak jednotlivý vstřiky fachaj. Podstatný je, aby chodily všechny pokud možno stejně. No a s tou vačkou, hele to bys asi musel rozhodit a podívat se, jak moc je omletá. Tak se zkus třeba domluvit se Sharikem 4x4, kterej to narozdíl od nás kecalů to ovládá i vlastníma rukama. Takhle to jsou takový porady na h***o.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“