Nefunkční víko kufru CC - vyreseno

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční víko kufru CC - vyreseno

Příspěvek od Nwkt »

Otevřít ručně zevnitř a projít kabely

Uživatelský avatar
MaraDragy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.06.2016 17:42
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nefunkční víko kufru CC - vyreseno

Příspěvek od MaraDragy »

Zdravim chlapi. Nechci zakladat nove tema, tak pisu sem.
Mam dotaz ohledne spinace ve znaku u meho CCcka rok 2009. Nefunguje mi totiz otevirani kufru znakem, ale klic a spinac ve dverich normalne makaj. Nemate nekdo zkusenosti primo s timhle problemem? Jinak spinac jsem normalne promeril a propousti.
Passat CC, 2.0 TDI, 103kW, CBAB

Uživatelský avatar
sarmesek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 30.05.2011 18:00
Bydliště: Prostějov

Re: Nefunkční víko kufru CC - vyreseno

Příspěvek od sarmesek »

Zdravim clubaci..mam podobny problem se svym CC. Vlastnim ho tyden a zjistil jsem ze zamykani na central funguje u vsech dveri jen se nezamkne kufr..otevorani funguje bez problemu..zamknu auto a kdyz na kufru zmacknu znak tak se kufr otevre? Kde muze byt prosim Vas promlem?

Uživatelský avatar
MaraDragy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.06.2016 17:42
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nefunkční víko kufru CC - vyreseno

Příspěvek od MaraDragy »

Zdar chlapi. Tak jsem vyresil svuj problem s oteviranim kufru. Zjistil jsem, ze od spinace vede kabelaz, jehoz jedbotlivy vodice jsou opatreny az moc pevnou (malo ohebnou) buzirkou a navic je tato provlecena plastovou objimkou upevnenou na karoserii. Z toho duvodu dochazi k nadmernymu ohybani tech vodicu a jejich naslednymu praskani. Vyresil jsem to vyhozenim kabelaze z te objimky (to uz necham), sletovanim a naslednou izolaci jednotlivych vodicu. Casem poridim novou kabelaz.
Přílohy
IMG_0749.JPG
IMG_0750.JPG
IMG_0751.JPG
IMG_0753.JPG
Passat CC, 2.0 TDI, 103kW, CBAB

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční víko kufru CC - vyreseno

Příspěvek od Nwkt »

Pokud vyhodíš ten plastovej držák, tak se ti kabeláž rozřeže o tu ostrou hranu trubky

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční víko kufru CC - vyreseno

Příspěvek od Currahee »

V model.prodejnách se prodává silikonový silový kabel 0,5qmm, tak to tím nastav a je pokoj na furt. Jen bývá červený a černý, tak budeš muset označit žíly štítkem. Oproti běžné licně má několik set až tisíc fousů, proto je tak ohebný a měkký, ale má křehkou izolaci, tak bych to dal do spirálové izol.hadice a musí to přežít auto.
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“