Při zařazení zpátečky svítí mlhovka

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Při zařazení zpátečky svítí mlhovka

Příspěvek od Prochy01 »

patrikrs píše:Je pravda ze jsem tak rok zpět jezdil na denní parkovačkama, jenže mě nebavilo měnit ledky. Co si budem povídat o tom koupit nějaké co opravdu vydrží, to bylo všechno OK. Pak jsem dal denní na mlhovky, to svítilo na 100% vsechno správně. Zhruba před měsícem jsem znovu dal svícení na parkovačky, ale nejsem si vůbec jistý jestli se to projevilo hned, nebo časem. Všiml jsem si toho večer když jsem couval ke zdi a v kameře jsem viděl červené světlo :-)

Zkusím dát původní kód a uvidíme.
Ještě doplním že první varianta byla přes "label" od černý tdi.... Současné je přes kalkulačku, protože pc co jsem měl původně na diagnostiku je ukraden i s labelem :-(
No takze z tebe postupne vylezlo, ze se vlastne kodovalo :laugh: :laugh: :laugh: hosi vy jste pacosi ;-))))

Mrkni ve VAGu jak mas aktualne kodovanou mlhu a zpátečku a pak to uprav tak jak to ma byt... nedavno jsem tam zahlédl, ze lze zaměnit jak zpátečku, tak mlhu....takze teoreticky muze byt nejaky defoltni nastavení mlhy a couvacky kdyz svitis DRL parkovackama....
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Při zařazení zpátečky svítí mlhovka

Příspěvek od patrikrs »

To ano, ale po kódování vše svítilo tak jak má. A když už by to tím být mělo, proč to neudělalo při prvním kódováním? Po měsíci se to samo pravděpodobně neprohodilo... Nepředpokládám že se špatný kód projevil po tak dlouhé době. Ale netvrdím že to není tím, starý kód jsem ještě nedával.

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Při zařazení zpátečky svítí mlhovka

Příspěvek od kimik »

Jo jo, špatné kódování.... :wink:
KiMiK.

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Při zařazení zpátečky svítí mlhovka

Příspěvek od patrikrs »

Tak nevím. Dal jsem z5 původní kód a vše v pořádku, pak jsem dal z5 ten na denní parkovačkama, úplně stejný a zatim to funguje jak má, uvidím co to zase časem udělá.

Janyk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 19.06.2014 14:42
Bydliště: Bratislava

Re: Při zařazení zpátečky svítí mlhovka

Příspěvek od Janyk »

Tak je to skutocne kodovanim. Ponahodeni povodneho kodu spiatocka aj hmlovka svietila spravne. Mohli by ste mi prosim poslat spravny kod na denne svietenie parkovackami, kde nie je problem so zadnou hmlovkou a spiatockou? Vdaka

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Při zařazení zpátečky svítí mlhovka

Příspěvek od tornado1 »

to snad nemyslíš vážně? každé auto má kodování jinak!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
dr.t
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 12.10.2010 20:06

Při zařazení zpátečky svítí mlhovka

Příspěvek od dr.t »

A nemůže to být jenom blbě označené levo a pravostranné řízení při kódování? Z logiky věci by angláni měli mít světla stranově obráceně, mlhovinu a couvačku, zbytek stejný


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Při zařazení zpátečky svítí mlhovka

Příspěvek od Prochy01 »

Jak uz tady padlo - vyplývá z kontextu - problem je jen fušařský kódování - to je tak, kdyz si to Lojzici doma ladí na koleni a vi o tom velke prd!!!
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Při zařazení zpátečky svítí mlhovka

Příspěvek od ricom »

naprostý souhlas s Prochym :good: :good: :good:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“